Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Egle, gal šiandien pradėsite anksčiau dalinti, t. y. pries 20 val.? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2019 10 19, 19:36)
Senokai negaunu  unsure.gif
Irgi nuo 12

Aš dvi gavau 17 d. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2019 10 19, 18:05)
Papildyta:
Buvau Akropoly. Tie JMD daimondai tikrai atrodo gerai. Žėri kaip pasiutę. Noresiu...

Mane jau kaip sudomino ax.gif tik kad iki Akropolio kelionė dar nenusimato...
Pasirodykit kuri, kai nusipirksit, smalsu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2019 10 19, 18:53)
Aš gavau 12,17  Įrašius dėžės numerį neišmeta daugiau sąskaitų biggrin.gif ?

Ne. Aš itraukus lineli į kontaktus. Pakartojo Rudaplauke sąskaitas, tik pora buvau gavus, kitos krūvos ne. 4u.gif
Aš jų tiesiog negaunu. Nėra kad į šlamštą pvz nueitų unsure.gif nzn kame reikalas.
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2019 10 19, 19:49)
Ne. Aš itraukus lineli į kontaktus. Pakartojo Rudaplauke sąskaitas, tik pora buvau gavus, kitos krūvos ne.  4u.gif
Aš jų tiesiog negaunu. Nėra kad į šlamštą pvz nueitų  unsure.gif nzn kame reikalas.

Man irgi ką tik pakartojo.Ne visas ir aš buvau gavusi.Ir taipogi nebuvo šlamšte ar kur kitur,tiesiog nebuvo gautos.
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2019 10 19, 18:46)
Mane jau kaip sudomino ax.gif tik kad iki Akropolio kelionė dar nenusimato...
Pasirodykit kuri, kai nusipirksit, smalsu  ax.gif

Aš iš gobšumo iškart į didesnius įsispoksojau, lyg apie 700 kainuojančius, nesimatavau, bet jie tokie ''jau matomi'', ne šiaip taškiukai.
Atsakyti
man is praeitos siuntos irgi buvo viena saskaita pradingus..ne junk’e, bet siaip ne neatejus buvo
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2019 10 19, 18:58)
Aš iš gobšumo iškart į didesnius įsispoksojau, lyg apie 700 kainuojančius, nesimatavau, bet jie tokie ''jau matomi'', ne šiaip taškiukai.

Kaži ar pas juos būna nuolaidų? Nes kitose Akro salelėse dažnai taiko -30% arba -40% brilikams
Atsakyti
QUOTE(Lila @ 2019 10 19, 19:01)
Kaži ar pas juos būna nuolaidų? Nes kitose Akro salelėse dažnai taiko -30% arba -40% brilikams

Nežinau, intuicija sako, kad pas juos ir taip adekvačios kainos. Nedaug ten visko, bet kažkaip labai švariai blizga mano kritiškam žvilgsniui biggrin.gif
Atsakyti
Pledas su vilna

Vyriskas Lagerfeld megztinis su vilna

J.Crew vilnos svarkas

J.Crew citrininis cardigan

J.Crew taskuota flaneles pizama

Chanel kosmetika su nuolaida

MK apatiniu komplektas

CK chino kelnes

CK svarkas
Atsakyti
Ačiū Džemuškinui už šiltą šypseną 4u.gif [ir, žinoma, padalinimą smile.gif]
Papildyta:
QUOTE(Pasaulė @ 2019 10 19, 17:09)
Pasiėmiau prekes, esu patenkinta, ypač Jcrew suknele. wub.gif Niekada nenuvilia. Ačiū 4u.gif

Prašome pareklamuoti, kas čia per suknelė smile.gif ?
Atsakyti
Aš taip pat ateinu padėkoti už siuntinuką. Čiurlioniui, Džemuskinui, Rudaplaukei ir Linamog 🎈🎈🎈🎈 nereali maudymke iš jcrew. Gyvos foto nebus biggrin.gif merino gyvatinis tippi mamai žiauriai geras, norėsiu ir sau 🥰
vartotojo įkelta nuotrauka
Vyrui kelnes ❤️ jau kokios 8 to pačio modelio iš crew tik va pirma kart tokia ryza spalva paėmiau. Super. Ir dar daug visko 😍🥰❤️ ačiū 🥰😍❤️
Atsakyti