Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(linamog @ 2019 11 16, 10:29)
Ne, ta pati nuolaida, vienu krepsiu leidzia pirkti iki 13vnt, tai norisi tiek ir sudet.

Prisijungiau biggrin.gif o
Atsakyti
Vyriski Timberland 37.48$

Vyriski Timberland 41.23$

Vyriski Timberland 37.48$

Vyriksi juodi klasikiniai Timberland

Odiniai Champion kedai 10.49$

Odiniai Hispanitas beteliai 29.74$

Ben Sherman slip-on batai 10.49$

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 16 lapkričio 2019 - 12:52
Labai aciu uz siuntinuka wub.gif 4u.gif

Uniglo sijonas ir megztukas super faini, vyrui TH striuke taip pat tiko, tik su RL sunkyte dukrytei persistengiau.

Gal butu norinciu keistis? Pas mane L, reik M dydzio. Arba parduodu uz 20 €, kiek ir mokejau.

https://www.ralphlau...ess/473486.html

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Madam V @ 2019 11 16, 12:22)
<p>Labas rytas. Iš kur perkate suaugusiems termo rūbus? 32 degree kokybė nuvylė. Bandysiu kito gamintojo. Ačiū atsakiusioms </p>


Pirkau dabar iš uniqlo pabandymui. Vaikui sakė šilta, pati dar nebandžiau
O kuo degree netiko? Skalbiu, džiovinu, kaip kad pirkta g.gif

Ai, uniqlo rašo, kad džiovinti negalima, tad teks džiauti rolleyes.gif
Atsakyti
Siandien BATHANDBODYWORKS akcija - kuno losjonai po 2.95$

Kooookia gera
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 16 lapkričio 2019 - 14:19
QUOTE(Madam V @ 2019 11 16, 11:22)
<p>Labas rytas. Iš kur perkate suaugusiems termo rūbus? 32 degree kokybė nuvylė. Bandysiu kito gamintojo. Ačiū atsakiusioms </p>



QUOTE(juratela @ 2019 11 16, 13:39)
O kuo degree netiko? Skalbiu, džiovinu, kaip kad pirkta g.gif




man moteriskos timpos is 32degrees ziauriai kojas dazo unsure.gif 2 kartus skalbiau, gal jau bus gerai dabar..
o su vyriskom viskas gerai, nebuvo tokiu bedu.
Atsakyti
Paste klausiau, negavau atsakymo. Kaip su mano Coach uzsakymu, kiek liko iki nemokamo? Gal tuomet kokia pinigine dar pridesiu
Atsakyti

Pirkau dabar iš uniqlo pabandymui. Vaikui sakė šilta, pati dar nebandžiau
O kuo degree netiko? Skalbiu, džiovinu, kaip kad pirkta g.gif

Ai, uniqlo rašo, kad džiovinti negalima, tad teks džiauti rolleyes.gif

Uniqlo visai "susiburbuliavo", nors dėvėjau ir skalbiau tik keletą kartų. Nedžiovinau :) Degree pirkau dukrai, tai ji dabar paprašė  užsakyti pabandymui kito gamintojo. Man pasirodė, kad degree geriau nei uniqlo. 

Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2019 11 16, 10:59)


Palauksiu gal didesnė bus 4u.gif

QUOTE(Irreelle @ 2019 11 16, 15:23)
man moteriskos timpos is 32degrees ziauriai kojas dazo unsure.gif 2 kartus skalbiau, gal jau bus gerai dabar..
o su vyriskom viskas gerai, nebuvo tokiu bedu.


Gal brokuotos pasitaikė.
Papildyta:
QUOTE(Madam V @ 2019 11 16, 15:33)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="juratela" data-cid="72545289" data-time="1573904340"><div><p>Pirkau dabar iš uniqlo pabandymui. Vaikui sakė šilta, pati dar nebandžiau
O kuo degree netiko? Skalbiu, džiovinu, kaip kad pirkta vartotojo įkelta nuotrauka

Ai, uniqlo rašo, kad džiovinti negalima, tad teks džiauti vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p></p><p>Uniqlo visai "susiburbuliavo", nors dėvėjau ir skalbiau tik keletą kartų. Nedžiovinau smile.gif Degree pirkau dukrai, tai ji dabar paprašė  užsakyti pabandymui kito gamintojo. Man pasirodė, kad degree geriau nei uniqlo. </p>


Mat kaip su tui uniqlo g.gif
Degrees aš rai labai patenkinta
Atsakyti
Kaip kitoms ši terba atrodo?

https://www.yoox.com...p...1&sizeName=
Atsakyti

Kaip kitoms ši terba atrodo?

https://www.yoox.com...p...1&sizeName=

Nereali. Turiu panašios formos furla, tai telpa viskas ir didelė vizualiai neatrodo. Įtariu, kad kaina irgi labai gera. Noriu, bet kol pagalvosiu... neliks. Man taip būna  :lol:​ 

Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2019 11 16, 14:27)
Paste klausiau, negavau atsakymo. Kaip su mano Coach uzsakymu, kiek liko iki nemokamo? Gal tuomet kokia pinigine dar pridesiu

Sveiki, yra free ship, is ten Rudaplauke perka, prisijungusi paims 4u.gif
Atsakyti