Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

https://www.ralphlau...all-eligible-cg
Gera kaina ~36 šitų striukyciu gaunas
Atsakyti

TURIME PRADETUS RINKTI UZSAKYMUS IS SIU PARDUOTUVIU
      KVIECIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE



www.macys.com - 30%
www.finishline.com
www.nyandcompany.com
www.coachoutlet.com-20%
www.columbia.com
www.venus.com
www.victoriassecret.com
www.puma.com
www.shoesurfing.com - 10%
www.andrewmarc.com - 25%
www.dillards.com
www.rebeccaminkoff.com - 40%
www.offbroadwayshoes.com-20%
www.jcrewfactory.com - 60%
www.uniqlo.com
www.bcbg.com - 30%
www.penzeys.com
www.harney.com -30%
www.hautelook.com
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS


www.seekairun.com


PREKES MUSU GROZIUI


www.amway.com
www.bergdorfgoodman.com - 200$ nuo 1000$
www.bhcosmetics.com
www.fragrancenet.com
www.fragranceshop.com - 30%
www.maxaroma.com-20%
www.pharmapacks.com
www.coastalscents.com
www.vitacost.com - 19%
www.puritan.com - 20%
www.colourpop.com
www.skinstore.com - 10%
www.mariobedescu.com-25%


Atsakyti
Tommy turit kokį papildomą koduką?
Atsakyti

labai. mano mamai erba pura yra tobulas kvapas. sakiau kvepinkis kai as uz 100 km busiu biggrin.gif
kad ir naujasis gucci memoire. man fantastinis atradimas, kazkoks kosmosas koks kvapas ir taip graziai jis visai prie pat kuno ant manes skleidiziasi, jokio bjauraus sleifo kur visiem nosis riecia. net kaledu seniui laiska parasiau biggrin.gifmano mama pauoste, sako jezau, tau patinka tokie trucai??? blink.gifbiggrin.gifas tikrai jos nesupratau, kaip gali būti sausos dziovintos ramuneles su medumi būti trucas biggrin.gifbiggrin.gifbeje tas gucci turi ta pati muskusa, tik jo sioje kompizicijoje as visiskai neuzuodziu. suprask, zmogau, kame paslaptis unsure.gif

Man pvz. Baccarat karamele kvepia, o Mb ūkišku muilu smirdi.  :D  Suprasi tas nosis.  :D​ 

Atsakyti
na man svarbiausia, kad stiprius kvapus mėgstančios neprisikvepintų taip, kad kitam gale pastato užuodi... nes visgi turi būti tam tikras taktas šiame klausime. Geriausias bajeris kai viena moteris vyresnė į vyno degustaciją atėjo stipriai pasikvėpinus, maniau nukrisiu biggrin.gif paskui bandyk pagauti subtilę vanilę kai šalia net dusina rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gaikaSJ @ 2019 12 05, 16:43)
na man svarbiausia, kad stiprius kvapus mėgstančios neprisikvepintų taip, kad kitam gale pastato užuodi... nes visgi turi būti tam tikras taktas šiame klausime. Geriausias bajeris kai viena moteris vyresnė į vyno degustaciją atėjo stipriai pasikvėpinus, maniau nukrisiu biggrin.gif paskui bandyk pagauti subtilę vanilę kai šalia net dusina rolleyes.gif

nereikia ir moteru, yra vyru kurie uzisvaro tokio truco, kad nezinai kur lyst atidarai langa dar ta smarve, o giras kokie brangus kvpelai bal bla....bet kai nei vienam jie nepatinka tada susimastai koki suda ten purksia, kad visi uz nosiu susieme vaiksto. Manau kvepalai toks dalykas, jei jau perki kazkokius isskirtinius ir sunkius, tai nu buk zmogus nesivaryk ju, kad visa diena smarve, nuo kurios net galva skaudet pradeda
Atsakyti

na man svarbiausia, kad stiprius kvapus mėgstančios neprisikvepintų taip, kad kitam gale pastato užuodi... nes visgi turi būti tam tikras taktas šiame klausime. Geriausias bajeris kai viena moteris vyresnė į vyno degustaciją atėjo stipriai pasikvėpinus, maniau nukrisiu biggrin.gifpaskui bandyk pagauti subtilę vanilę kai šalia net dusina rolleyes.gif

Tas tai taip, aš stipresnių po 1 ar du pšykus darau, pvz Sospiro Opera tik vieną(MB sakė visa laiptinė ir butas kvepėjo, kai grįžo po manęs) nes vieną kartą esu du pšyk padarius, tai pačiai jau nemalonu buvo, supratau, kad per daug.  :wacko: 

Atsakyti
QUOTE(saulinukas @ 2019 12 05, 15:37)
Tommy turit kokį papildomą koduką?

yra 40% nuo $150
Atsakyti
Gal tokį esat pirkusios, ar patenkintos

www.walgreens.com kaip suprantu gautųsi 10.50 usd
schick

vartotojo įkelta nuotrauka



Atsakyti
QUOTE(Laukinė orchidėja* @ 2019 12 05, 15:51)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="gaikaSJ" data-cid="72561353" data-time="1575553432"><div><p>na man svarbiausia, kad stiprius kvapus mėgstančios neprisikvepintų taip, kad kitam gale pastato užuodi... nes visgi turi būti tam tikras taktas šiame klausime. Geriausias bajeris kai viena moteris vyresnė į vyno degustaciją atėjo stipriai pasikvėpinus, maniau nukrisiu vartotojo įkelta nuotraukapaskui bandyk pagauti subtilę vanilę kai šalia net dusina vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Tas tai taip, aš stipresnių po 1 ar du pšykus darau, pvz Sospiro Opera tik vieną(MB sakė visa laiptinė ir butas kvepėjo, kai grįžo po manęs) nes vieną kartą esu du pšyk padarius, tai pačiai jau nemalonu buvo, supratau, kad per daug.  wacko.gif </p>

as labai megstu ta opera smile.gif
Atsakyti

as labai megstu ta opera smile.gif

Aš irgi, kai pirmą kartą pauosčiau, tai toks jausmas buvo, kad aš to kvapo ieškojau visą savo gyvenimą, labai myliu, kol kas.  :wub:  :D 

Atsakyti
Mamai ir anytai dovanosiu bacaratus, tai mamai reikia griežtai su sąlyga, kad vienas pšykas. Po to pas save į namus neįsileisiu biggrin.gif

Nejaučiu aš Erbos. Matyt, tiek kvapas priimtinas, kad nejaučiu unsure.gif
Atsakyti