Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(stuleju @ 2019 12 05, 18:54)
Plona, rudenine, pavasarine, tikrai ne velyvam rudeniui, rugsejui mazdaug 4u.gif


Ačiū
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2019 12 05, 15:48)
nereikia ir moteru, yra vyru kurie uzisvaro tokio truco, kad nezinai kur lyst atidarai langa dar ta smarve, o giras kokie brangus kvpelai bal bla....bet kai nei vienam jie nepatinka tada susimastai koki suda ten purksia, kad visi uz nosiu susieme vaiksto. Manau kvepalai toks dalykas, jei jau perki kazkokius isskirtinius ir sunkius, tai nu buk zmogus nesivaryk ju, kad visa diena smarve, nuo kurios net galva skaudet pradeda

Šūdas smarvė... o vat jis perka, nes jam kvepia. Kvapuose kaip ir grožyje niekada nerasi draugų..visiem yra skirtingai. Tik žmogis turėtų būt tolerantiškas aplinkai. Jei tai erzina aplinkinius, tai gal reiktų kvėpintis savaitgaliais arba ypač saikingai. Bet jei tau nekvepia, tai nėra šūdas biggrin.gif kaip ir erba pura arba kirke. Tai tikrai nėra šūdas, tiesiog mano nosies receptoriai nepriima jų. Kaip ir smilkalai. Šakės. Jei mane kas nors norėtų nunuodyt, užtektų uždegt šalia. Paskutinį kartą vos spėjau nenualpt pardoj. Išvedė už rankų.
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2019 12 05, 19:13)
Sveikos, ar jau pirkote su nuolaida is nordstromrack? smile.gif

Taip, kodas vienkartinis buvo
Atsakyti
Ačiū komandai už siuntinuką 4u.gif Viskas liuks kaip visada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 12 05, 20:41)
Šūdas  smarvė... o vat jis perka, nes jam kvepia. Kvapuose kaip ir grožyje niekada nerasi draugų..visiem yra skirtingai. Tik žmogis turėtų būt tolerantiškas aplinkai. Jei tai erzina aplinkinius, tai gal reiktų kvėpintis savaitgaliais arba ypač saikingai. Bet jei tau nekvepia, tai nėra šūdas  biggrin.gif kaip ir erba pura arba kirke. Tai tikrai nėra šūdas, tiesiog mano nosies receptoriai nepriima jų. Kaip ir smilkalai. Šakės. Jei mane kas nors norėtų nunuodyt, užtektų uždegt šalia. Paskutinį kartą vos spėjau nenualpt pardoj. Išvedė už rankų.

Esme sakas, o ne kai uodi tik iejus I pastatA smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 12 05, 10:51)
Mane kazko ant ziedu patrauke. matyt ir as kazkuo negaluoju, reikes apsilankyt matyt kokioj pardoj, kad diagnoze nustatytu  biggrin.gif

Šnd tokį ryškų sapną sapnavau, kad gavau dovanų tris žiedus biggrin.gif vieną su safyru, du su deimantais. Susimoviau visus ant vieno piršto, bais gražu buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RIJADA @ 2019 12 05, 20:08)
Šnd tokį ryškų sapną sapnavau, kad gavau dovanų tris žiedus  biggrin.gif  vieną su safyru, du su deimantais. Susimoviau visus ant vieno piršto, bais gražu buvo  biggrin.gif

Tai daba lauk jaunikių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 12 05, 20:26)
Pirkau už 100€. Pardoj 169, intike ecco davė black friday už 136. Kita spalva tokia švirsi ryža 87€


Ačiū 4u.gif Vadinas ilgai laukt nereikia ax.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lola.lola: 05 gruodžio 2019 - 21:08
Kai mano vyras užsirūkė namuose heetsus, ėjau ieškot, kas čia per dvėselena namie, iš kur tas bomžų kvapas. Na tokio baisaus kvapo nesu dar uosčius, jei išskirsim, tai dėl šių brudų, jej bohu. O kitiems labai kvepia - pirtim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 12 05, 20:58)
Kai mano vyras užsirūkė namuose heetsus, ėjau ieškot, kas čia per dvėselena namie, iš kur tas bomžų kvapas. Na tokio baisaus kvapo nesu dar uosčius, jei išskirsim, tai dėl šių brudų, jej bohu. O kitiems labai kvepia - pirtim biggrin.gif

Nieko neužuodžiu aš biggrin.gif mano kolegos rūko. 0 kvapo biggrin.gif užtat kada skalbtos kiekvieno kojinės iš karto atspėt galiu biggrin.gif
Atsakyti
Turime laisvu moterisku Bearpaw, juodu 7US ir 9US po 22.75$
Atsakyti