Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Gafsa @ 2020 08 07, 14:09)
Lino vetklinika. Debreceno g 5
Drauge is Klp turinti suni rekomendavo.

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano šuniui kaip tik taip buvo, kai Neringoje atostogavome doh.gif Pasirodo, buvo smėlio prisivalgęs iki soties biggrin.gif
Bet aš sudaviau smectos visą pakelį - padėjo, nereikėjo į Klaipėdą vykti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2020 08 06, 21:33)
Čia turbūt kiniečiai, ane? https://deluxeleathe...r-biker-jacket/

Kur gaut tokio stliaus odinį švarką ne YSL už 5000 ar panašiai  unsure.gif


labai įdomus tinklapis. Lyg ir atitinka daugumą patikimo tinklapio kriterijų (adresas prasideda https, yra nurodyti kontaktai, turi kažkokius trust ženkliukus), bet trustpilot nei vieno atsiliepimo, į krepšiuką deda belekiek to paties modelio ir dydžio daiktų, google maps nurodyto adreso neranda unsure.gif tai gali būti ir scam'as unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nolli @ 2020 08 07, 11:45)
Merginos, jus viska zinot, atostogaujam Nidoj, suniukas visa nakti praveme ir praviduriavo, net su kraujais, pas koki veterinara kreiptis Klaipedoj. Gal yra koks stacionaras? Patarkit, please...



QUOTE(Gafsa @ 2020 08 07, 13:09)
Lino vetklinika. Debreceno g 5
Drauge is Klp turinti suni rekomendavo.

Ta pacia rekomenduoju. Praneskit, kaip sekasi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2020 08 04, 22:23)
nepadejo dukrai plokstelė, nuo 6 m. turejo kelis metus. Liepe laukt pauglystes kai visi isaugs suvaikscios, nesiūlė breketų, nes vis tiek viskas keisis augs ... Ir nieko nedarėm laukėm. O kai sulaukėm, jau net breketai nepadės, operuot reikia. Pas ją sąkandis neteisingas, plus iltys netelpa. Kreipėmės į Pilėnę, greičiausiai prisikambinau po karantino. O ji iškart į SOS kliniką pas Grybauską. Man toks jausmas, kad pas juos kartelis ten ir kad tik pinigų užsidirbt, vyras mano sako, kad nusišneku. O man taip baisu ta operacija, negi negalima kitaip.


Nezinau pas ka jus lanketes ,tikrai labai gera ortodonte Dalia Latkauskiene ,dirba Vilniuj ir Kaune klinikoj .
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2020 08 08, 01:02)
Nezinau pas ka jus lanketes ,tikrai labai gera ortodonte Dalia Latkauskiene ,dirba Vilniuj ir Kaune klinikoj .

Mum nepavyko, nepriima nauju Kaune unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2020 08 08, 01:02)
Nezinau pas ka jus lanketes ,tikrai labai gera ortodonte Dalia Latkauskiene ,dirba Vilniuj ir Kaune klinikoj .


Taip, ji tikrai puiki gydytoja wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nolli @ 2020 08 07, 11:45)
Merginos, jus viska zinot, atostogaujam Nidoj, suniukas visa nakti praveme ir praviduriavo, net su kraujais, pas koki veterinara kreiptis Klaipedoj. Gal yra koks stacionaras? Patarkit, please...

Su tokiais pat simptomais (buvo alergija suėstam maistui rolleyes.gif ) vienos pažįstamos šuniuką nesenai išgydė taip pat Lino vetklinikoje.Daug gerų atsiliepimų teko girdėti.Tikiuosi neprireiks,bet esant didesnėms bėdoms ir aš saviškius ten vežčiau,nors ir ne arti ax.gif .Sveikatos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rapoja: 08 rugpjūčio 2020 - 08:46
QUOTE(Gafsa @ 2020 08 06, 13:33)
Čia turbūt kiniečiai, ane? https://deluxeleathe...r-biker-jacket/

Kur gaut tokio stliaus odinį švarką ne YSL už 5000 ar panašiai  unsure.gif



neatidaro man nuorodos, ar kazkas tokio? Gal kokiu nuolaidu buna kur... unsure.gif





Turime laisvus RL Girls Mini-Cable Cotton Cardigan, XL (16) dydis, rozinis ir melynas (true royal spalva), po 20 euru

Ralph Lauren Girl's Pintucked Broadcloth Shirt, size 10, 20 euru


Ralph Lauren Boys Short Sleeve Crewneck Tee, XL (18-20) dydis, spalva GELTONA, 10 euru


Ralph Lauren Boys Cotton Jersey Graphic T-shirt, XL (18-20) dydis, 10 euru

Atsakyti
QUOTE(rudaplauke @ 2020 08 09, 19:48)
neatidaro man nuorodos, ar kazkas tokio? Gal kokiu nuolaidu buna kur...  unsure.gif


Panašiai biggrin.gif Tik man reik kiek ilgesnės nei Acne biggrin.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif kada prasidės pirkimai?
Atsakyti
Gal kas parsisiuntete per dideli jcrew factory kostiumeli?
I svarka dar ilendu, kelnes niekaip:((
Keisciau kelnes is 8 i 12, svarka is 6 i 8.
Arba tik kelnes galiu keisti.
Jei nerasiu keitimo parduosiu.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti