Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Kripu @ 2020 11 25, 21:45)
Kokią el. šluotą naudojate?  4u.gif  Porą metų svarstau vertas/nevertas dėmesio daiktas  smile.gif

Tokia:
https://mobile.pigu....een?id=20642355
Man labai vertas- šuo, katinai, silikoninis kraikas pabėga vis netyčia po gabaliuką- baisu, jei užlipi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2020 11 25, 20:20)
Jaučiu ir aš mesiu visus tuos kotus ir antgalius, vyrui sakysiu "reik BERNIUKŲ"😁  .


man su'' tais berniukais ''nuotykis buvo iki siol raustu kai prisimenu tongue.gif ax.gif , pries N metu su vyru i dangoraizi atsikraustem gyventi . Romantika, kelioliktas aukstas ,miestas ant delno, butas kaip akvariumas vien stiklai ,uzuolaidu nera ir niekam tu nerupi . Cia viena diena pasijamiau iseigine darbe , namuose ilsejausi, pasidariau spa proceduras vonioje , iseinu sau is vonios atsipalaidavusi visa tokia savo mintyse po buta nuogut nuogutele vaikstineju , sypsausi ...ir cia tik pakeliu akis ...ir o Dievie.... maziau nei metras nuo manes ibede akys i mane ziuri berniukas plaunanantis langus ... eina sau kaip netiketa ir geda buvo biggrin.gif Is kur jis cia ,kaip, kodel ??? Ir svarbiausia tai sleptis ner kur nes viskas permatoma o as be rubu ir po ranka nieko nebuvo , teko atgal i vonia begti , ten jau bent pusiau matinis stiklas ...Prasidejau keliolika minuciu kol jis langus baige plauti, jauciu lauke gal grisiu prie lango lotuliukas.gif Po to karto visa laik ziurejau pranesymus kada langus sekanti karta plaus biggrin.gif
Papildyta:
Aciu, komandai ,uz gerius ,Egluzek uz padalinima 4u.gif 4u.gif 4u.gif Vyrui puikiausiai tiko RL ir TH marskiniai ,o man idealiai tiko Lofto klasikines kelnes kur sluojom ir Landsend balti marskiniai bigsmile.gif
Atsakyti
Evvva biggrin.gif

Jaučiu, tie berniukai daug įdomaus pamato bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 25 lapkričio 2020 - 23:05

Kur perkat UGG? 😊 

Atsakyti
TURIME PRADETUS RINKTI UZSAKYMUS IS SIU PARDUOTUVIU
      KVIECIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE


www.macys.com
www.fossil.com - 40%
www.uspoloassn.com
www.guessfactory.com
www.joesnewbalanceoutlet.com - 10%
www.aeropostale.com - 20%
www.wilsonsleather.com - 50%
www.finishline.com - 25%
www.calvinklein.us - 50%
www.cabelas.com
www.uniqlo.com
www.gymshark.com
www.shopbop.com
www.victoriassecret.com
www.overstock.com - 30$ nuo 150$
www.anthropologie.com - 30%
www.store.acdc.com - 20%
www.themountain.com
www.woolovers.com
www.saksoff5th.com - 50%
www.landsend.com - 40%
www.anntaylor.com - 70%
www.loft.com - 60%
www.stnstore.com
www.us.puma.com
www.walmart.com
www.kohls.com-15%
www.target.com
www.drayjs.com-20%
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS




PREKES MUSU GROZIUI



www.amway.com
www.atopalm.com - 20%
www.bathandbodyworks.com
www.fragranceshop.com - 30%
www.puritan.com - 15%
www.swansonvitamins.com - 20%
www.physicianformula.com - 50%
www.tanforless.com-30%
www.marcjacobsbeauty.com
www.naturosciences.com
www.walgreens.com - 25%
www.maxaroma.com - 15%
www.vitacost.com - 15%
www.clarins.com - 25%
www.kiehls.com
www.anastasiabeverlyhills.com
www.theperfumespot.com -10%

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciurlionis: 25 lapkričio 2020 - 23:20
QUOTE(Kripu @ 2020 11 25, 22:45)
Kokią el. šluotą naudojate?  4u.gif  Porą metų svarstau vertas/nevertas dėmesio daiktas  smile.gif

Aš dyson absolute v10. Fantastiškas daiktas. Siurblys iš namų net iškeliavo.
Atsakyti
QUOTE(triule @ 2020 11 25, 22:50)
Tokia:
https://mobile.pigu....een?id=20642355
Man labai vertas- šuo, katinai, silikoninis kraikas pabėga vis netyčia po gabaliuką- baisu, jei užlipi  rolleyes.gif

Turejau šitą prieš dyson. Tikrai nebepirkciau dyson pabandžius.
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2020 11 26, 05:42)
Aš dyson absolute v10. Fantastiškas daiktas. Siurblys iš namų net iškeliavo.

Pas mane toks pat.Irgi neturiu priekaištų 😊.
Atsakyti
Merginos, gal droną galite parekomenduoti? 4u.gif Užsiprašė, o aš nežinau nuo kurio galo pradėti žiūrėti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2020 11 26, 05:42)
Aš dyson absolute v10. Fantastiškas daiktas. Siurblys iš namų net iškeliavo.


Dyson turiu, tik senesnį, V8 modelį. Ieškau kažko, kas palengvintų plovimą 😀 nes nemažas plotas, o su paprasta šluota pavargsti brūžint smile.gif
Atsakyti
aš taip pat turiu dyson11, tai kai paimi kitokį siurblį atrodo kad jis ant vietos siurbia
Atsakyti
QUOTE(sandrixxx @ 2020 11 26, 09:11)
Merginos, gal droną galite parekomenduoti? 4u.gif  Užsiprašė, o aš nežinau nuo kurio galo pradėti žiūrėti unsure.gif

mes phantom 4 turim, bet jis didelis ir skirtas labiau darbui, o ne pramogai, siaip Mavic jei is tu rimtesniu smile.gif maziukai, kompaktiski, kokybe foto/video puiki bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spygliz: 26 lapkričio 2020 - 08:32