Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

čia tas metinis kursas tik apie Kalėdas būna siūlomas, o nuolaidų kodai Linvin niekada nebūna taikomi dr. Ohira (visada nurodo pastabose kad netaikoma)..... 4u.gif

tai va, aš nelabai akcijas gaudau... bet jeigu perku, peržiūriu visur ir niekad neradau pigiau

Atsakyti
Victorias Secret nedaug truksta iki free shipo
https://www.victoria...e/special-offer

Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2021 01 18, 10:38)
o man klausimas j.crew vyru kelnes, mastau sunui megint paiimt, bet nesigaudau dydziuose, jeu ugis apie 160, svoris 61 kg, liemuo apie 95, koks cia vyru dydis? Aciu kiek ziuriu ju lenete tai L arba xl, jei skaiciai 36/38?

mano vaiko liemuo 75cm sveria 70, dzinsai dydis 28 arba 29, ugis 179 ilgi jei randu perku 34 4u.gif nes 32 trumpoki
Atsakyti
nes bershka dzinsai is vyru skyriaus tiko 40 ideliai per visur, net ilgis. bet cia buvo rudeni, dabar sedi nuotoliniam net nzn ar tinka dar biggrin.gif nes treningines ant dupces
[/quote]

Mano vaikis per pilva panasiai, tai radau reserved platesnius dzinsus ant gumos ir zara kelnes laisvos ( rudeniop pirkau) 164, taip mastau, kad landsend ar gap per mergaites reiks siustis, nes husky modelis kitaip sukirptas buna 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cirkas: 18 sausio 2021 - 13:39
[quote=Cirkas,2021 01 18, 14:37]
nes bershka dzinsai is vyru skyriaus tiko 40 ideliai per visur, net ilgis. bet cia buvo rudeni, dabar sedi nuotoliniam net nzn ar tinka dar biggrin.gif nes treningines ant dupces
[/quote]

Mano vaikis per pilva panasiai, tai radau reserved platesnius dzinsus ant gumos ir zara kelnes laisvos ( rudeniop pirkau) 164, taip mastau, kad landsend ar gap per mergaites reiks siustis, nes husky modelis kitaip sukirptas buna 4u.gif
[/quote]
mes rugpjucio gale su sunum ejom po pardes tai zara reikia 44 dydzio nzn koks ten vyras turi but, nes sunui ilgis tik tik buvo, bet teturejo 42 kuris neuzsege liemens verysad.gif( zodziu kalna matavos, tada nuejom i hm nieka sisvis netinka.....zara is vaiku absol niekas netiko, nes ilgio jam gana 164, bet beda liemuo ir tvirtos kojos, jau nesakaliukas, kai ieskodavau kad nekristu kenes net surauktos per liemeni smile.gif

tada uzejom i bershka ir tokie laimingi buvom radoooom nors vienos tiko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2021 01 18, 11:42)
kas be ko  4u.gif  kojos tvirtos....brendimas prasidejes ne tas zodis, kol kas i ugi nesiduoda daug, bus matyt kaip bus, bet vaiku viskas, kelnes niekas netinka:(((Maikes perku vyru S net M, nes nekencia apteskiu, nori ilgu laisvu blink.gif

Jcrew Straight kelniu 31x32 dydzio ismatavimai

Liemuo 41, klubai 54, vidine siule 89 cm

Levis511 slim modelio ismatavimai dydis 31x32

Liemuo 42, vidine siule 83.
Sis modelis labai vyro megstamas, turi elastanO nemazai.

Gal bus kiek lengviau orientuotis dydziuose. Is uniqlo tinka M dydzio kelnes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vavute11: 18 sausio 2021 - 13:50
QUOTE(Madam V @ 2021 01 18, 13:11)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Smilga*" data-cid="72768413" data-time="1610963874"><div><p>čia tas metinis kursas tik apie Kalėdas būna siūlomas, o nuolaidų kodai Linvin niekada nebūna taikomi dr. Ohira (visada nurodo pastabose kad netaikoma)..... vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>tai va, aš nelabai akcijas gaudau... bet jeigu perku, peržiūriu visur ir niekad neradau pigiau</p>

O eurovaistinej su pencinyko korta nebuna?
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2021 01 18, 14:02)
O eurovaistinej su pencinyko korta nebuna?

pliam reik paklaust
Atsakyti


tada uzejom i bershka ir tokie laimingi buvom radoooom nors vienos tiko bigsmile.gif
[/quote]
Reiks ir man saviskiui internetineje pasidairyt 4u.gif
Atsakyti

Paskaičius Kriisti tai pamenu savo sūnų. Mažas buvo sakykim atitinkantis normas, bet pradėjo bręst gal apie 11-12 ir pasidarė apvalutis. Mokykloj gavo greitai pravardę Spurgiukas. Rūbus nupirkti buvo tragedija. Važiuodavom į turgų pirkti velvetkių ant gumos ir 2 gerus sprindžius nukirpdavom ilgio. 

Po to gal 14-15 varasą kai šovė į aukštį, dabar aukštas ir gražus, net linksma nuotraukas pažiūrėt. 

Su dukra buvo tas pats. Mažytei net pėdkelnes reikėdavo priekyje surišt, nes smukdavo viskas, buvo miniatiūrinė. Bet pradėjus augti apie 10 metus gal pradėjo taisytis. Tai nepergyvenau, žinojau kad išaugs. Vis nuramindavau ją, nes pergyvendavo kad pilviukas yra ir visa minkšta, kaip mielinė bandelė. Dabar 14 ir ūgis beveik 180. taip pat aukšta ir graži :)

Atsakyti
QUOTE(vavute11 @ 2021 01 18, 14:42)
Jcrew Straight kelniu 31x32 dydzio ismatavimai

Liemuo 41, klubai 54, vidine siule 89 cm

Levis511 slim modelio ismatavimai dydis 31x32

Liemuo 42, vidine siule 83.
Sis modelis labai vyro megstamas, turi elastanO nemazai.

Gal bus kiek lengviau orientuotis dydziuose. Is uniqlo tinka M dydzio kelnes.

4u.gif 4u.gif
Net nuejau dzinsus matuot tai dabartiniu 41,'vid siule 71. Uzsidejo, tai ciut susega, bet apspausta...jei dar paaugs netilps.

Labai padejot, orentyras didelis, tik va trumpesnes reikes zet is ilgio?
Papildyta:
Imante, taikliai, bet mokykloje skaudu, kai gauna pravarde :((( daug kalbulam su sunum, nes kompleksuoja, aiskinam, kad bresta ir taip jo irganizmas reaguoja 12 m. Jam. Bet su kelnem prasidejo beda tikrai.
Pas daktare jis atitinka ugio ir svorio lentelę, tik kaip rašot visas minkštas, pilvuzikas, sonai iskilo.....
Lauksim suolio, nes mes su vyru auksti.
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2021 01 18, 09:38)
o man klausimas j.crew vyru kelnes, mastau sunui megint paiimt, bet nesigaudau dydziuose, jeu ugis apie 160, svoris 61 kg, liemuo apie 95, koks cia vyru dydis? Aciu kiek ziuriu ju lenete tai L arba xl, jei skaiciai 36/38?

Permatuokit turimu kelniu liemeni, pagal svori abejoju, kad tiek gali buti. 32/32 J.Crew kelniu liemuo 90cm, pamatavau. Ilgio jums 30 tikrai turetu uztekt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 18 sausio 2021 - 15:09