Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Gal jau kremai peter matosi is 11-20 uzsakymu ? 4u.gif
Atsakyti
Merginos, turim Audimo slidinejimo kelnes M 176 cm, gal kas noretumet keistis i L dydi, naujos ax.gif 4u.gif spam.gif
Atsakyti
TURIME PRADETUS RINKTI UZSAKYMUS IS SIU PARDUOTUVIU
      KVIECIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE


www.macys.com
www.guessfactory.com
www.uniqlo.com
www.victoriasecret.com
www.dkny.com - 30%
www.shop.samsonite.com
www.joesnewbalanceoutlet.com-10%
www.finishline.com
www.loft.com - 50%
www.anntaylor.com-75%
www.fitflop.com - 30%
www.calvinklein.us
www.walmart.com
www.hautelook.com
www.target.com
www.yoox.com
www.sierra.com
www.hm.com - 20%
www.belk.com
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS

www.childrensplace.com - $10 nuo $40
www.shopdisney.com - 25%


PREKES MUSU GROZIUI


www.gndl.com
www.bathandbodyworks.com
www.fragranceshop.com - 30%
www.tanforless.com
www.peterthomasroth.com
www.maccosmetics.com - $50 nuo $150
www.fragrancex.com
www.puritan.com - 20%
www.swansonvitamins.com
www.vitacost.com

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciurlionis: 18 sausio 2021 - 15:58
QUOTE(linamog @ 2021 01 18, 16:07)
Permatuokit turimu kelniu liemeni, pagal svori abejoju, kad tiek gali buti. 32/32 J.Crew kelniu liemuo 90cm, pamatavau. Ilgio jums 30 tikrai turetu uztekt.

Kelnes matavau, nes supratau, kad as jam matavau storiausia vietą pilvo smile.gif

Labai padėjot, jei bus supwr kaina pameginsiu 31 ir 32,'nes kitaip nesuzonosiu, lauksim kodo gero or dydzio 4u.gif o ilgio tikrai 30 per akis.
Atsakyti
ANN TAYLOR
vartotojo įkelta nuotrauka


JCREW
vartotojo įkelta nuotrauka


JCREW FACTORY
vartotojo įkelta nuotrauka


LEVIS
vartotojo įkelta nuotrauka


LOFT
vartotojo įkelta nuotrauka


MACYS
vartotojo įkelta nuotrauka


MADEWELL
vartotojo įkelta nuotrauka


OLD NAVY
vartotojo įkelta nuotrauka


SAKSOFF5TH
vartotojo įkelta nuotrauka


VITACOST
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2021 01 18, 14:50)
4u.gif  4u.gif
Net nuejau dzinsus matuot tai dabartiniu 41,'vid siule 71. Uzsidejo, tai ciut susega, bet apspausta...jei dar paaugs netilps.

Labai padejot, orentyras didelis, tik va trumpesnes reikes zet is ilgio?
Papildyta:
Imante, taikliai, bet mokykloje skaudu, kai gauna pravarde verysad.gif(( daug kalbulam su sunum, nes kompleksuoja, aiskinam, kad bresta ir taip jo irganizmas reaguoja 12 m. Jam. Bet su kelnem prasidejo beda tikrai.
Pas daktare jis atitinka ugio ir svorio lentelę, tik kaip rašot visas minkštas, pilvuzikas, sonai iskilo.....
Lauksim suolio, nes mes su vyru auksti.

ziurint kieno genus pereme, nebutinai turi but aukstas. vaikus uzdare kaip kokius zveriukus. jiem judesio reikia nuo ryto iki vakaro, nes baigia nuprotet namuose. vakar isleidau vaika pasidauzyt nuo kalnu, grizo visas raudonais skruostais tai ir valge kaip zmogus ir miegojo kaip uzmustas ir siaip su vaiku ejo susisneket.
sulieknes tas tavo vaikis 4u.gif gaila, kad vaikai negailestingi. as mokykloj pamenu irgi bliaudavau tulike, nes buvau zveriskai kuda. zveriskai. vieni kaulai. tai toks mano vaikas dabar. vienos akys ir didziules rankos su kojom biggrin.gif
palauk dar ir baubt prades dar, balsas kai keisis, tai is viso tokie puisberniai pasidaro juokingi, veidar dar vaiko, o balsas..... biggrin.gif o kur dar spuogai... biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2021 01 18, 16:07)
ziurint kieno genus pereme, nebutinai turi but aukstas. vaikus uzdare kaip kokius zveriukus. jiem judesio reikia nuo ryto iki vakaro, nes baigia nuprotet namuose. vakar isleidau vaika pasidauzyt nuo kalnu, grizo visas raudonais skruostais tai ir valge kaip zmogus ir miegojo kaip uzmustas ir siaip su vaiku ejo susisneket.
sulieknes tas tavo vaikis  4u.gif gaila, kad vaikai negailestingi. as mokykloj pamenu irgi bliaudavau tulike, nes buvau zveriskai kuda. zveriskai. vieni kaulai. tai toks mano vaikas dabar. vienos akys ir didziules rankos su kojom biggrin.gif
palauk dar ir baubt prades dar, balsas kai keisis, tai is viso tokie puisberniai pasidaro juokingi, veidar dar vaiko, o balsas.....  biggrin.gif o kur dar spuogai... biggrin.gif biggrin.gif

o varge...man jau baisu...mano greit tik 9 bus, bet matau kad bus "nepaprastas" vaikinas.... rolleyes.gif
reik pradet skaityt apie paauglystes vargus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaikaSJ: 18 sausio 2021 - 16:26

QUOTE(kriisti @ 2021 01 18, 15:45)
Kelnes matavau, nes supratau, kad as jam matavau storiausia vietą pilvo smile.gif

Labai padėjot, jei bus supwr kaina pameginsiu 31 ir 32,'nes kitaip nesuzonosiu, lauksim kodo gero or dydzio 4u.gif  o ilgio tikrai 30 per akis.

maniškiui dar AE patinka, nes daugiau elastano (bet nėra l.pigios, bet kadangi jau išaugęs ir užtenka ne vienam sezonui, tai kaina tinka)
Atsakyti

Merginos, gal žinot, ar Sorel kedų dydžiai nedidinti/nemažinti? US10 atitinka EU41 su 27 vidpadžiu? :4u:

Atsakyti
Ne į temą, bet gal kam pravers https://modivo.lt/c/..._etikete:akcija
tik dydžiai itališki, kaip yooxe
Atsakyti

O eurovaistinej su pencinyko korta nebuna?

Gal ir būna, reikės pasidomėti  :hmm: Liuks mintis

Atsakyti

JMD jūs turit jcrew veliūrinį švarką, gal šis kažkiek panašus, kaina tai vilioja biggrin.gifax.gifgaila spalvų nėra unsure.gifir sudėtis ne vien medvilnė.
https://www.anntaylo...ectedColor=2222

ir man patiko, o kaina isvis super su -75% nuolaida, del dydzio galvoju...

Atsakyti