Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(linamog @ 2021 01 27, 10:38)

o kaip dydziai gal zinote, bandau isknist, bet tik vyru randu, nes savo dickiui mastau jau apie 18/20 dydi kitao ziemai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriisti: 27 sausio 2021 - 10:22
QUOTE(kriisti @ 2021 01 27, 10:21)
o kaip dydziai gal zinote, bandau isknist, bet tik vyru randu, nes savo dickiui mastau jau apie 18/20 dydi kitao ziemai unsure.gif

Hm, geras klausimas, su paaugliskais ir as nesusidurusi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2021 01 27, 11:21)
o kaip dydziai gal zinote, bandau isknist, bet tik vyru randu, nes savo dickiui mastau jau apie 18/20 dydi kitao ziemai unsure.gif

Man ir labai įdomu. Nes savo trylikamečiui nupirkau oldnavy XXL, tai rankovės galėtų būti ilgesnės. Kaži kokiam ūgiui šitos
Atsakyti
QUOTE(rasiukass @ 2021 01 27, 11:36)
Man ir labai įdomu. Nes savo trylikamečiui nupirkau oldnavy XXL, tai rankovės galėtų būti ilgesnės. Kaži kokiam ūgiui šitos

o kokio ugio vaikas, as gundziausi, bet pazeju i size chart supratau, kad bus maza verysad.gif ir nerizikavau. Va dabar si ir taip noreciau, bet reikia zinot matmenis bent ar kokiam svoriui unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriisti: 27 sausio 2021 - 10:38

Žiūriu į tas odines kelnes ir stabdo kad labai aukštas juosmuo , kiek esu turėjus aukštu juosmeniu kažkaip negerai man  :unsure:​ 

Atsakyti
kašmyro kelnės už $50 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2021 01 27, 10:50)

Turiu tokias juodas jau kokius 3 metus. Fainos, plonos, nėra kritimo labai lyginant su jcrew, nes jos plonesnės. Nesivelia.
Atsakyti
QUOTE(rudaplauke @ 2021 01 27, 04:09)
na va, pasimatavau (savo, ne kazkieno kito  biggrin.gif ), 28 dydis su 96cm gerai,  ax.gif


Patarkit mergytės su 90 cm klubais kokį dydį imti 4u.gif Ačiū !
Atsakyti
QUOTE(vitilda @ 2021 01 27, 10:47)
<p>Žiūriu į tas odines kelnes ir stabdo kad labai aukštas juosmuo , kiek esu turėjus aukštu juosmeniu kažkaip negerai man  unsure.gif​ </p>

O aš matyt jau išaugau iš žemo juosmens amžiaus. Negaliu pakęst kai negali net pasilenkti kad sėdynė neislistu. Labai į darbą tokios tinka, kai neparibojama judėjimo laisvė 😁
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2021 01 27, 11:38)
o kokio ugio vaikas, as gundziausi, bet pazeju i size chart supratau, kad bus maza verysad.gif ir nerizikavau. Va dabar si ir taip noreciau, bet reikia zinot matmenis bent ar kokiam svoriui unsure.gif

Maniškis 165 cm
Atsakyti

O aš matyt jau išaugau iš žemo juosmens amžiaus. Negaliu pakęst kai negali net pasilenkti kad sėdynė neislistu. Labai į darbą tokios tinka, kai neparibojama judėjimo laisvė 😁

 Na ne iki tokių kraštutinumų, kad pasilenkt nebūtų galima  :D  :D 

Tiesiog jei per klubus būna gerai, su aukštu juosmeniu per juosmenį ne, o jei juosmuo ok, tada kitur kabo  :unsure:​ 

Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2021 01 27, 09:16)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="linamog" data-cid="72772572" data-time="<a href="> Vakar buvo 28 tu kelniu, tai, manau, papildys</blockquote> Man reikia 28, jei pagautumet, imu. Su kudikiu ner laiko temoje sedet unsure.gif
<p> </p>
<p>Laiminga mergina matau dalinsi si karta smile.gif kad per tuos lankstymusis nepagimdytum</p>


Sesė dalins, aš dar laikau užspaudus šiom dienom, kad netektų per tas pusnis pėščiai į ligoninę eit biggrin.gif
Atsakyti