Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

https://www.jcrew.co...or_name=leopard
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2021 01 27, 12:53)

Liko 9US
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2021 01 27, 07:49)
Gera siuvėja padaro viską kaip reikia. Pamenu disertacijos gynimui niekaip suknes neradau. Nusipirkau 2 jcrew senų kolekcijų vilnones. Viena maža, kita didelė. Tai jas išardė ir iš naujo persiuvo. Padarė mano dydžio, idealiai man pritaikė ir galiu pasakyt, kad niekaip nesuprastum, kad kas nors su jom daryta 😁👌

bet tai kiek tai kainuoja; dviejų suknelių ir dar geros siuvėjos darbo kaina. bigsmile.gif
Man dauguma kelnių ilgos, tenka trumpinti, o džinsų pasirinkimas dar labiau susiaurėja, nes galima pirkti tik paprastus be jokių pribumbasų džinsus, nes pvz. koks įplyšimas patrumpinus gali atsidurti ant kelio biggrin.gif
O dabar gerai, kad galiu rasti sau tinkamų kelnių netrumpindama
Atsakyti
QUOTE(tikinga @ 2021 01 27, 13:15)
Užtat ir negerai su croped kelnėm biggrin.gif

Ojėtau... unsure.gif Ir pas mus sodyboj, sakė, medžiai vienas paskui kitą lūžta, elektros nėra nuo vakar.

Aš tik ką iš kiemo. Kiek su kaimynais nukasėm, tiek, kas liko suvažinėjau su mašina biggrin.gif gavos liuks, geriau nei su šiūfeliu, nes rytoj konteinerio išvežt šiukšlynas atvažiuos, reik kelią nusivalyt. Bet ant stogo koks 40 cm sluoksnid šlapio su kaus sniego 🙈 bus kapec jeigu dar drėbs
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2021 01 27, 08:01)
Siūlai pasiliuosuot iš darbo ?  biggrin.gif

o tavo darbas na namie, lyg kažkada rašei g.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2021 01 27, 13:47)
Aš tik ką iš kiemo. Kiek su kaimynais nukasėm, tiek, kas liko suvažinėjau su mašina  biggrin.gif gavos liuks, geriau nei su šiūfeliu, nes rytoj konteinerio išvežt šiukšlynas atvažiuos, reik kelią nusivalyt. Bet ant stogo koks 40 cm sluoksnid šlapio su kaus sniego 🙈 bus kapec jeigu dar drėbs


pas mus jau išvažiavimas iš kiemo kaip kokiuose apkasuose, nebėra kur sniego dėti unsure.gif
Atsakyti
ANN TAYLOR turime papildoma 15% nuolaida nuo kainu krepsy
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2021 01 27, 12:00)
Šitie nerealus 😍drauge turi tai atrodo ledas man šitas modelis net fainesnis už nordic, nes bent man nordic lieka skylė kai kailį atsilenkiu tap liežuvio ir atlenkimo, nes liežuvis trumpesnis

man irgi šitie labai gražūs, tik blogumas tas, kad jų padas lygus, tai slidinėjimas garantuotas. Kai buvau Amerikej buvau nusipirkus panašius, grąžinau, pasilikau tik nordic.
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2021 01 27, 13:49)
o tavo darbas na namie, lyg kažkada rašei  g.gif

Ne. Pavasarį mano kolegė manęs labai bijodavo, tai kai ji eidavo aš negalėdavau eiti. Dabar nėr kaip namie dirbt, nes reik po visokias instancijas lakstyt.
Atsakyti
Kasmyro hoodie
Atsakyti
Man įdomu, kaip pernai susodintos palmės po bus po šios žiemos...
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2021 01 27, 14:35)
Man įdomu, kaip pernai susodintos palmės po bus po šios žiemos...


Tai jei neapvilktos, bus blogai. Pas mus aprengtos su spec rūbais ir dar elektrinis kilimėlis pajungtas biggrin.gif

Va pušelių tai man gaila, visiškai palaidotos po sniegu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carlin: 27 sausio 2021 - 14:40