Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(spygliz @ 2021 03 05, 20:15)
maniskė vasario 4 jau antra skiepa gavo  wub.gif
ziauriai noriu atostogu...belenkaip

Aš tai bent / tiesiog ramybės, o ne tų mokymų namie

QUOTE(Carlin @ 2021 03 05, 20:16)
Stebūklų nebūna biggrin.gif pirmiausia kolorijų deficitas, tada kardio ir tada viso kūno baziniai pratimai. Darant vien tik atsilenkimus, kuriuos turbūt 70 proc. daro neteisingai, daugiau žalos, nei naudos.
Balansiniai pratimai labai gerai presui,  planko variacijos, kojų kėlimai įvairūs, atsispaudimai, prisitraukimai. Tą patį bicepcą kočiojant teisingai su svoriais presas labai gerai dirba smile.gif
Kai aš treneriui pasakiau, kad noriu six packo, liepė eiti prisitraukimų daryt smile.gif

Aš mėnesį sąžiningai kas dien šią variaciją dariau
vartotojo įkelta nuotrauka
aišku žiūrėjau mitybą, dar normalias trefkes su treneriu dariau ir per mėnesį 220 km nuėjau, tai rezultatas rytais preso klausimu labai džiugina. Gaila, kad vakare nebe taip smagu biggrin.gif

Nu labas drauge; tai jau vasarai, - tom atostogom, tiem maudymkam! 😆- būsim pasiruošusios 💪🥳😆
Atsakyti
QUOTE(spurga_m @ 2021 03 06, 07:36)
<p>o mes netekom dvieju ganetinai jaunu zmoniu kurie mire nuo vezio per du menesius suvalge nes gi nesaugu buvo gydyti, sporto klubuose nesaugu bet maximoje labai saugu, skristi i egipta nesaugu bet uz tad is uk ileisti atvykelius saugu jie tikrai ,, karantinuojasi "</p><p>nors niekur neskrendam beveik metus saziningai sedim namuose, bet pripazinkim marazmo daug grazios sauletos dienos </p>

Visi onkologiniai ligoniai buvo gydomi tiek pirmo tiek antro karantino metu, jiem visada buvo ir yra žalias koridorius ( patenka be eilių, skubiai). Gydymas jiems nebuvo sustojęs jokiu metu.
Atsakyti

Artimi sako ka kita

Visi onkologiniai ligoniai buvo gydomi tiek pirmo tiek antro karantino metu, jiem visada buvo ir yra žalias koridorius ( patenka be eilių, skubiai). Gydymas jiems nebuvo sustojęs jokiu metu.

Atsakyti
QUOTE(spurga_m @ 2021 03 06, 09:51)
<p>Artimi sako ka kita</p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="ritinelis1" data-cid="72795778" data-time="1615012855"><div><p>Visi onkologiniai ligoniai buvo gydomi tiek pirmo tiek antro karantino metu, jiem visada buvo ir yra žalias koridorius ( patenka be eilių, skubiai). Gydymas jiems nebuvo sustojęs jokiu metu.</p></div></blockquote><p></p>

Gal net nebandė kreiptis? ką dauguma ir daro, tik burnoja.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

vienas po remisijos 

o kitas - balandis zmogus pasisako kad skauda burna sunku ryti, zmona dirba sioje sistemoje  ( neminesiu istaigu ) vargais negalais per visur susiderina kad apziuretu: testas - guldymas i ligonine tomografija. aha blogai - tada tepinelis atsakymas piktybinis, rugpjucio men tik operacija o viskas prasifejo balandi, uzsibaige rugseji

Atsakyti
Gražaus savaitgalio ir būkime visi sveiki!
https://www.facebook...78439102482957/
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Gal Kaunas šiandien iki pietų turės ką dalintis? ax.gif
Atsakyti
Gal dzinsu kam?
Banana Republic, labai graZus idomus, spalva grazi, bet nepataikiau su dydziu. Pirkau Curvy modeli 26 dydi, tai sakyciau gal 28 atitinka. Esu pirkus curvy modeli american eagle 26 tai viskas super. O sitie gerokai per dideli. 15 eur

https://bananarepubl...dp-page-content

Atsakyti
Kaunas gavo 648 siuntą, laiškai susimokėjusioms išsiųsti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2021 03 06, 07:33)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="spurga_m" data-cid="72795753"> o mes netekom dvieju ganetinai jaunu zmoniu kurie mire nuo vezio per du menesius suvalge nes gi nesaugu buvo gydyti, sporto klubuose nesaugu bet maximoje labai saugu, skristi i egipta nesaugu bet uz tad is uk ileisti atvykelius saugu jie tikrai ,, karantinuojasi " nors niekur neskrendam beveik metus saziningai sedim namuose, bet pripazinkim marazmo daug grazios sauletos dienos </blockquote> Skristi i egipta yra saugu nes visi skrenda su neigiamais testais, gristi taip pat su testu jau turi o dar plius saviizoliacija 😀 manes dar niekas neitikino kodel as ten sededama sumerkusi i jura kojas turiu didesni sansa uzsikresti nei eidama cia i maksima.  Bet pakartosiu as viruso neneigiu, skiepytis eisiu. Man nereikia irodineti kad komplikacijos yra sunkios. Bet jei gebi susirgti dirbamas is namu tai bau ar kazkieno atostogos cia ka pakeis 😌 nebent musu psichologine busena kuri pas dauguma jau ribine. Ka irodo ir tas arsus puolimas. 

O siaip i lektuva nusipirksiu respiratoriu, nepakenks 😊

Manau, kad susirgti bet kur galima, ar kelioneje, ar maximoje, o sedejimas namie, kurie tikrai sedi, ar dirba is namu, jau stoga neša. Pasikalbejimai telefinu ar video konferencijas gyvo bendravimo niekaip neatstoja, o galbūt dar blogiau psichologiskai veikia, būtent tas faktas - karantinas. Na ir zmones jau pavarge, nes ir as pati jauciu, ( tikrai saziningai laikemes visu reikalavimu), kad jau atejo riba ir kad paskutinis lasas kantrybes bus Velykos, jei vis dar laikys uzdarytus, i viska numosi ranka ir susutiksim su artimaisiais. Man labiausiai gaila tevu, mano atveju anytos, kuri kazkuria diena pasake, kad ir taip to laiko jau nebelike , ir to negalima gyventi, na bet reikia tiketis, kad ateis geresni laikai.
Nors vakar skaiciau straipsni apie mutavusias viruso atmainas ir skiepus, kad skiepai apsaugos tik nuo sunkesnes formos ar mirties, tai kad teks susitaikyti ir susigyventi su siuo virusu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo regal: 06 kovo 2021 - 09:49
Nieko nesuprantu, mano mamai - 77, gyvena provincijoje, niekas dar net neskambino dėl skiepų. Šeimos gydytojos paklausė, sako, gal vasarą unsure.gif blink.gif
Atsakyti