Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

https://www.jcrew.co...ame=neon-violet, gal kam megstuko, raso l, tiktu m 4u.gif neon violet, parduodu uz 18 eur, naujas
Atsakyti

Sveiki, kada Vilnius gaus 698 siuntas?
Vilnius gavo 698, tik man siandien kiti rupesciai užpuolė Rytoj vakarop planuoju pakuotis. Tik pakviesti galėsiu labai mažai, nes nesusimokėjusių sąrašas kaip niekada labai ilgas  :angel_sadangel: Kam skubu manau rytoj vakarop bus galima paimti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egluzek: 06 kovo 2021 - 11:53
QUOTE(Carlin @ 2021 03 06, 10:59)
[...]
alc.gif
Man kažkokios čakros atsivėrė šį karantiną  biggrin.gif vos laikausi nuo bėgiojimo kedų dulkių nenupūtus, atrodo taip pavaryčiau  unsure.gif  bet šiek tiek bijau ir kojos gaila  unsure.gif  tai bent einu, kol dviračiu važiuot dar šlapia biggrin.gif

alc.gif / biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
___
Tai aišku, kad pavarytum! Koją pasaugosi, bet presas bus bigsmile.gif .
/ - O paskui ir koja išsveiks smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 06 kovo 2021 - 12:33
QUOTE(zibuteg @ 2021 03 06, 11:33)

Когда хочу, тогда худею 😂😂😂😂👍
Atsakyti

Когда хочу, тогда худею 😂😂😂😂👍

Man sitas ir labiausiai patiko. Ziurejau kelis kartus, juokiausi balsu. Aciu uz gera nuotaika 

Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2021 03 06, 10:11)

NEBERA
Atsakyti
Sveikos. Papasakokit ką gėrėt/naudojot po nėštumo, kad netekt paskutinių plaukų?

Suprantu, kad tai, kas turi iškrist, iškris, o bet tačiau kadangi.. noris kažkokių vitaminčikų, kad kelio nežymėti savo plaukais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2021 03 06, 13:17)
Sveikos. Papasakokit ką gėrėt/naudojot po nėštumo, kad netekt paskutinių plaukų?

Suprantu, kad tai, kas turi iškrist, iškris, o bet tačiau kadangi.. noris kažkokių vitaminčikų, kad kelio nežymėti savo plaukais  biggrin.gif

Nepadėjo nieks. Bent man. Iškrito, paskui vėl užaugo belekokie. Jei maitini, tai prigėrus tų vitaminkų, lialią išbert gali. Bišk palauk.

Vat ką gali daryt tai kaukes. Su kamparo aliejum, ricinos ir varnalėšų aliejum ir kiaušo tryniu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 06 kovo 2021 - 13:27
QUOTE(LaimingaMergina @ 2021 03 06, 13:17)
Sveikos. Papasakokit ką gėrėt/naudojot po nėštumo, kad netekt paskutinių plaukų?

Suprantu, kad tai, kas turi iškrist, iškris, o bet tačiau kadangi.. noris kažkokių vitaminčikų, kad kelio nežymėti savo plaukais  biggrin.gif

Geriau ampulės nuo slinkimo ir masažas, ypač jei maitini smile.gif

Kažkada kažkur čia SM perskaičiau gerą receptą biggrin.gif žolelių mišinį ''trejos devynerios'' reik užplikyt ir daryt kaukę šaknims biggrin.gif nu tikrai atrodo padėjo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gafsa: 06 kovo 2021 - 13:29
QUOTE(JMD @ 2021 03 06, 13:26)
Nepadėjo nieks. Bent man. Iškrito, paskui vėl užaugo belekokie. Jei maitini, tai prigėrus tų vitaminkų, lialią išbert gali. Bišk palauk.

Vat ką gali daryt tai kaukes. Su kamparo aliejum, ricinos ir varnalėšų aliejum ir kiaušo tryniu.



QUOTE(Gafsa @ 2021 03 06, 13:28)
Geriau ampulės nuo slinkimo ir masažas, ypač jei maitini  smile.gif


ačiū 4u.gif
Atsakyti
Schutz atitinka dydžius, kas turit? Jie įdomu nėr baisiai sunkūs? ax.gif
https://www.nordstro.....ATINA LEATHER
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2021 03 06, 14:17)
Sveikos. Papasakokit ką gėrėt/naudojot po nėštumo, kad netekt paskutinių plaukų?

Suprantu, kad tai, kas turi iškrist, iškris, o bet tačiau kadangi.. noris kažkokių vitaminčikų, kad kelio nežymėti savo plaukais  biggrin.gif


AS geriau ir padejo priorin, bet cia senai buvo,gal yra kokiu"tobulesniu" wub.gif
Atsakyti