
Dar klausimas, ar ta pati matų skalė, kur tūkstančiai ir kur šimtai

Pernai įsigyjau UGG pirštines, bliamba nerandu tinkamo oro jas dėvėt, nors toooookios gražios
Reiks važiuot atostogų į kokį Oimiakoną, kad pasipuošt galėčiau
Pareklamuokit, kurios tokios šiltos. Ačiū Ar ugg pirštinės dydžius atitinka? Ką tik gavau su kašmyru, tai įtariu dukrai bus mažos. M dydis man pasirodė mažintas iki tikro s
, nors birzelio gale buvo 260 ir 3600, rugsejo gale, jau nekazka 9 ir 200. turejau 4 kontaktus darbe, neuzsikreciau, i namus kai dukte parnese, kritom visi. Eisiu ir as antikunu pasidaryt
idomu kas po ligos susiformavo.
ir as turejus kontaktu ir nesusirgau bet kaip didele eisiu skiepytis 3karta gal kam jau teko? idomu kaip savijauta nes planuoju menesis po gripo skiepo bet kaip tik pries kelione.
mano mama aną savaitę trečiu pasiskiepijo. Po pirmų dviejų nieko nebuvo, po trečio sakė labai labai blogai
sakė tik po trečio skiepo supratau, ką reiškia taip blogai jaustis. Aišku, tokia savijauta pirmą naktį ir kitos dienos pusę.
tai para, pusantros ne beda. Spesiu atsigaut geriau nei bunant Pietu Afrikoj susirgti
nors as po antro skiepo prastai irgi jauciausi.