Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Ot kokios visos, vilų nuorodom nesdalina cry.gif bebe.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 26 sausio 2023 - 19:42
Veja kedai
Atsakyti
QUOTE(Spyglelis @ 2023 01 26, 19:24)


Suprantu 782 jau dalina? susimokėjau, bet jokios info negavau.

Paštomatas dalina
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2023 01 26, 19:40)
Ot kokios visos, vilų nuorodom nesdalina cry.gif bebe.gif


Bet taip yra biggrin.gif paskui pats vietos negausi biggrin.gif aš Italijos vila prie Gardos galiu pasidalinti, jei kam reikia. Vaizdas ir baseinas 100 balų. Bet daugiau negrįščiau, nebent 2-3 naktims grynai pachilint prie basiko, vakare terasoje su nerealiu vaizdu vyno išgert. Bet nei ilgam buvimui, nei apsistojimui norint pakeliauti daugiau ji nelabai tinkama.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2023 01 26, 19:01)
Atėjau padėkot už diiidelį siuntinį  4u.gif


kas atidavė? smile.gif kas dalina?
Papildyta:
QUOTE(Carlin @ 2023 01 26, 20:47)
Bet taip yra biggrin.gif paskui pats vietos negausi biggrin.gif aš Italijos vila prie Gardos galiu pasidalinti, jei kam reikia. Vaizdas ir baseinas 100 balų. Bet daugiau negrįščiau, nebent 2-3 naktims grynai pachilint prie  basiko, vakare terasoje su nerealiu vaizdu vyno išgert. Bet nei ilgam buvimui, nei apsistojimui norint pakeliauti daugiau ji nelabai tinkama.

pasidalinkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2023 01 26, 20:30)
Prieš kiek laiko užsakinėjot? Aš dar galvojau gal šiemet į Corfu varyt, į tą pačią vilą kur pernai buvom ir nerealiai patiko. Parašiau šeimininkui sausį, oj sako viskas beveik sold out. Ypač kai dvi savaites norim. Dar pavienių dienų likę, bet dvi savaites nebent gegužę kol vaikams mokslai.

Dabar, nes viskas jau beveik išbukinta.
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2023 01 26, 19:50)
pasidalinkit  4u.gif


Va
https://www.expedia....amp;paandi=true

Minusai: nėra skalbyklės, todėl ilgam buvimui netinka. Patalynės ir rankšluosčių nieks nekeičia net ir 10 dienų būnant, o ir išsiskalbt negali. Virtuvė labai primityvi, nepritaikyta didesniam gaminimui. Plius vila kalne, vaizdas atsiveria nerealus, tačiau kelionė į ir iš vilos serpantinais ir tuneliais biggrin.gif mes abu apartamentus buvom pasiėmę, teoriškai gal po vieną nuomoja, bet tada baseinu dalintis teks.
Ai dar kondiškės nėra biggrin.gif po mano komentaro paskui pastatė ventiliatorius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carlin: 26 sausio 2023 - 20:03
QUOTE(Carlin @ 2023 01 26, 21:01)
Va
https://www.expedia....amp;paandi=true

Minusai: nėra skalbyklės, todėl ilgam buvimui netinka. Patalynės ir rankšluosčių nieks nekeičia net ir 10 dienų būnant, o ir išsiskalbt negali. Virtuvė labai primityvi, nepritaikyta didesniam gaminimui. Plius vila kalne, vaizdas atsiveria nerealus, tačiau kelionė į ir iš vilos serpantinais ir tuneliais biggrin.gif mes abu apartamentus buvom pasiėmę, teoriškai gal po vieną nuomoja, bet tada baseinu dalintis teks.
Ai dar kondiškės nėra biggrin.gif po mano komentaro paskui pastatė ventiliatorius.

labai grazu.

gal kas turi kuo pasidalinti ispanijoje (ne tnrf)?
Atsakyti
Aš jus pradžiuginsiu - šeštadienį žada saulę biggrin.gif Bus 3 kartą per žiemą yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 01 26, 21:18)
Aš jus pradžiuginsiu - šeštadienį žada saulę  biggrin.gif Bus 3 kartą per žiemą  yahoo.gif

Kapiec biggrin.gif grįžau iš emyratų, tai iki šiol vairuoju ramiai, nesikeikiu, asilo galvom nieko nevadinu, praleidžiu visus, nepykstu kad užkiša, žodžiu saulė nuramino mane kai reikals biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 01 26, 20:18)
Aš jus pradžiuginsiu - šeštadienį žada saulę  biggrin.gif Bus 3 kartą per žiemą  yahoo.gif

Jaučiu Vilniuj vėl nebus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2023 01 26, 19:47)
Jaučiu Vilniuj vėl nebus  unsure.gif

Važiuokit į Kauną, tikrai daugiau nei tris kartus švietė smile.gif Praeitą sekmadienį švietė, buvom kadagių slėny, žmonių bele kiek, užpraeitą savaitgalį kažkurią dieną irgi švietė, vaikščiojom pamariu ir dar daugiau mirksiukas.gif
Atsakyti