Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(JMD @ 2023 01 26, 23:19)
Man kaip tik faina nuvaryt į vietinę pardoškę, turgelį ar pan, prisipirkt visokių skanumynų, prigamint skanaus maisto ir vakarot  wub.gif

Taip geriau skamba: prisipirkt visokių skanumynų, skanaus maisto ir vakarot wub.gif
Atsakyti
Ech, mano gėriai liko paštomate verysad.gif Gavau sms, kai jau buvau namie. Teks rytoj čiupti vaikus nuvežus į mokyklą wub.gif
Ačiū Justarm, kad taip operatyviai visada išsiunti 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Carlin @ 2023 01 26, 20:47)
Bet taip yra biggrin.gif paskui pats vietos negausi biggrin.gif aš Italijos vila prie Gardos galiu pasidalinti, jei kam reikia. Vaizdas ir baseinas 100 balų. Bet daugiau negrįščiau, nebent 2-3 naktims grynai pachilint prie  basiko, vakare terasoje su nerealiu vaizdu vyno išgert. Bet nei ilgam buvimui, nei apsistojimui norint pakeliauti daugiau ji nelabai tinkama.


Bet taigi rašo, kad JAU NUSIPIRKO, tai kaip gi vietos negaus, nesuprantu g.gif


Graži Vila wub.gif Bet tikrai ilgam netinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2023 01 26, 21:00)

šitas ir Kaune yra 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(JMD @ 2023 01 26, 21:14)
Vaikui varžybos

tai reikia meetą daryt. Atsimenu buvo laikai, kai susitikdavom forumietės kokioj kavinėj gyvai pasibendraut smile.gif
Papildyta:
QUOTE(JMD @ 2023 01 26, 21:19)
Man kaip tik faina nuvaryt į vietinę pardoškę, turgelį ar pan, prisipirkt visokių skanumynų, prigamint skanaus maisto ir vakarot  wub.gif

Italijoj 3× maitintis restikuose pigu nebūtų.

aš nemėgstu namuose maisto gamintis atostogų metu, nebent pusryčius, bet mums ir nereikia 3 kartų, pakanka pusryčių ir vakarienės, o dieną tik ką nors lengvai užkąsti
Atsakyti
TURIME PRADĖTUS RINKTI UŽSAKYMUS IŠ ŠIŲ PARDUOTUVIŲ

      KVIEČIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE



www,macys.com
www.fossil.com
www.ashford.com
www.amazon.com
www.landsend.com
www.jimmyjazz.com
www.walmart.com
www.victoriassecret.com
www.finishline.com - $15 nuo $150
www.anntaylor.com - 50%
www.uspoloassn.com
www.costco.com~20%
www.shop.samsonite.com - 10%
www.joesnewbalanceoutlet.com - 25%
www.coachoutlet.com - 20%
www.jcrewfactory.com - 60%
www.armaniexchange.com
www.nordstromrack.com
www.victoryseeds.com
www.venus.com
www.sierra.com
www.asos.com
www.us.puma.com
www.uniqlo.com
www.andrewmarc.com - 40%
www.levi.com - $75 nuo $200
www.6pm.com
www.belk.com
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS


www.childrensplace.com - $10 nuo $40


PREKES MUSU GROZIUI


www.wholesale.fragranceshop.com
www.bathandbodyworks.com
www.vitacost.com - 12%
www.puritan.com - 22%
www.yslbeauty.com
Atsakyti

sutarėm biggrin.gif
kur važiuosit?
Mes galvojam gal šeštadienį iki Vilniaus pavažiuot po baldų parduotuves. Reikia sveteainėj naujo mnkšto kampo. Gal ką galit parekomenduoti, kur važiuot, kokias parduotuves? Domus galeria, boconcept zinau.

Vilmers butinai aplankyciau bet pati nesenai pasikeiciau i Magre :)

Atsakyti
O ten vilos su kondicienieriais, nes nerašo niekur ?
Tik nežinau kaip bus su Italija, nes mažąją dukrą pradėjo pykint kelionėse. Labai blogai buvo rudenį Ispanijoje verysad.gif
Labai laukiu dalinimo Vilniaus, gal savaitgalį jau ? Savo sunkvežimio prekių, pokalėdinio užsipirkimo doh.gif Jaučiu tiek dar nebuvau gavus vienu kartu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2023 01 26, 21:59)
sutarėm biggrin.gif
kur važiuosit?
Mes galvojam gal šeštadienį iki Vilniaus pavažiuot po baldų parduotuves. Reikia sveteainėj naujo mnkšto kampo. Gal ką galit parekomenduoti, kur važiuot, kokias parduotuves? Domus galeria, boconcept zinau.

ease, vilmers. Kitoje gatvės pusėje nuo domus yra dar accanto, tik jie ekspozicijoje gal nelabai daug ką turėdavo (seniai buvau).
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2023 01 26, 20:30)
Prieš kiek laiko užsakinėjot? Aš dar galvojau gal šiemet į Corfu varyt, į tą pačią vilą kur pernai buvom ir nerealiai patiko. Parašiau šeimininkui sausį, oj sako viskas beveik sold out. Ypač kai dvi savaites norim. Dar pavienių dienų likę, bet dvi savaites nebent gegužę kol vaikams mokslai.

Mes Kroatiją užsisakėm isvažiuodami namo po atostogų. Realiai prieš metus.
Šiemet, pavasarį į USA varysim, labai laukiu 😊

QUOTE(JMD @ 2023 01 26, 23:19)
Man kaip tik faina nuvaryt į vietinę pardoškę, turgelį ar pan, prisipirkt visokių skanumynų, prigamint skanaus maisto ir vakarot  wub.gif

Italijoj 3× maitintis restikuose pigu nebūtų.

Mes visada taip darom. Kartais į restoraną nueinam, bet patiems pasigamint iš šviežių produktų kokiu LT negausi man kaifas 🥰
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2023 01 27, 00:02)
O ten vilos su kondicienieriais, nes nerašo niekur ?
Tik nežinau kaip bus su Italija, nes mažąją dukrą pradėjo pykint kelionėse. Labai blogai buvo rudenį Ispanijoje verysad.gif
Labai laukiu dalinimo Vilniaus, gal savaitgalį jau ? Savo sunkvežimio prekių, pokalėdinio užsipirkimo  doh.gif Jaučiu tiek dar nebuvau gavus vienu kartu  blink.gif

Sodinkit į priekį, neduokit žiūrėt į telefoną ir ir visą laiką maitinkit. Mano vaiks išaugo. O buvo žiauriai žiauriai blogai. Net į varžybas su chebra negalėdavo važiuot.
Papildyta:
QUOTE(regal @ 2023 01 26, 23:33)
šitas ir Kaune yra 4u.gif
Papildyta:

tai reikia meetą daryt. Atsimenu buvo laikai, kai susitikdavom forumietės kokioj kavinėj gyvai pasibendraut smile.gif
Papildyta:

aš nemėgstu namuose maisto gamintis atostogų metu, nebent pusryčius, bet mums ir  nereikia 3 kartų, pakanka pusryčių ir vakarienės, o dieną tik ką nors lengvai užkąsti

Mano sportininks nepatemptų dviejų maitinimų,verktų ir nepaeitų iš bado biggrin.gif

Mytą daryti reikia biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(spygliz @ 2023 01 27, 07:03)
Mes Kroatiją užsisakėm isvažiuodami namo po atostogų. Realiai prieš metus.
Šiemet, pavasarį į USA varysim, labai laukiu 😊
Mes visada taip darom. Kartais į restoraną nueinam, bet patiems pasigamint iš šviežių produktų kokiu LT negausi man kaifas 🥰

Labai noriu į USA ir aš. Kai jau visai subręsim, pasikreipsim dėl rekomendacijų.

Kroatiją ir mes bukindavom išvažiuodami. Bet pernai buvo toks neapsisprendimas, kad tai padariau 2 sav prieš atvarant biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 01 26, 23:22)
Taip geriau skamba: prisipirkt visokių skanumynų, skanaus maisto ir vakarot  wub.gif

Kai į Kroatiją varydavom su draugės šeuma, tai midijų patys prisigaudydavom biggrin.gif nu koks kaifas būdavo, negaliu biggrin.gif užsidėdavom tas kaukes, vaikai dar padėdavo, nes jiem žaidimas čia, prisinardydavom, nusikrapštydavom nuo tų plūdurų jas ir vakare mes jas sukirsdavom kokiam vyno padaže biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 27 sausio 2023 - 07:03
QUOTE(JMD @ 2023 01 27, 07:13)

Mano sportininks nepatemptų dviejų maitinimų,verktų ir nepaeitų iš bado  biggrin.gif


Pas mane mergos ir net ne sportininkės, bet po pusryčių jau klausia, ką valgysim pietums biggrin.gif tai pas mus visada trys rimtai maitinimaisi būna, neskaitant dar užkandžių smile.gif
Aš ir pati mėgstu pietus normalius pavalgyt, tada vakare kažko lengvo nebent.

Man irgi per atostogas tie vietiniai žuvies turgūs, šviežia ant griliaus pakepta žuvytė, geriau nei bet kokie restoranai. Nors einam ir ten, bet ir patys gaminam daug, tai gera virtuvė privalumas.
Atsakyti
Kad jau čia daug keliautojų, rekomenduokite, ką verta pamatyti Gran Kanarijoje 4u.gif
Vasarį turėsim tik keturias dienas. Auto išsinuomosim.

Kiek kažin galima aprėpti? Dar nepradėjus skaitinėti apie šiuos:
Las Palmas miestas, Galdaro arba Mundo Aborigenų miestai.
krokodilų ar kaktusų parkas, Rūko uola, Viera y Clavijo botanikos sodas, Sijų miestas, Cuava Pintada muziejus ir archeologinis draustinis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 27 sausio 2023 - 08:04
QUOTE(regal @ 2023 01 27, 00:33)
tai reikia meetą daryt. Atsimenu buvo laikai, kai susitikdavom forumietės kokioj kavinėj gyvai pasibendraut smile.gif

aha kaip smagu būdavo wub.gif
Atsakyti