Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Labas rytas

Gavau leidima gyvent UK. Ramu dabar. Reiks nereiks - tegul buna mirksiukas.gif

Koks saltas rytas. Pirstiniu reikia mirksiukas.gif

Heida, kaip pirma diena praejo darbe?

Giega, bet nera taip gerai kai meto sitaip dienas. Negali nieko planuotis ax.gif
Atsakyti
Labukas

Nu vis tiek darbo dienom nieko neplanuoju mirksiukas.gif Tai susitvarkyt namus jokio skirtumo kada mirksiukas.gif
Atsakyti


Heida, tai kaip dabar tu dirbsi? Palauk, o kodel tu pradejei dienom dirbt? Pasiule ar pati pasirinkai toki grafika?

Dabar dirbsiu dienomis, pavargau nuo naktinio darbo, niekada jo nemegau, man labai sunku, bet nebuvo ka daryt kol reikejo i mokykla vaiksciot, ir siaip mazoji su duru rakinimu bedu turejo, dabar jau visi nemazi, todel galiu ir i dienas iseit. 

Atsakyti
Na va,zinau is snksto,kad ryt laisva busiu biggrin.gif Tai Limcamca,jei yra noro ir laiko,galim susitikt,nes as vis tiek vaziuosiu iki Romfordo-bankai,pardes mirksiukas.gif
Atsakyti

Nova, tai su statusu 🍾

O pirma diena buvo labai ilga, eina sau kaip tas laikas letai slinko. Nezinau iprastines dienos rutinos, tai savo vietos nelabai radau, na bet per kelis kartus ismoksiu, chebra draugiska ir geranoriska, tai jokiu bedu, ne taip kai i naktis atejau, tiesiai i gyvaciu lizda 🥶

Atsakyti

Laba,

Labai salta siandien. Net vaikai skundesi, ypac mazasis, kur dar be striukes vaiksto. 

Na va,zinau is snksto,kad ryt laisva busiu biggrin.gifTai Limcamca,jei yra noro ir laiko,galim susitikt,nes as vis tiek vaziuosiu iki Romfordo-bankai,pardes mirksiukas.gif

Sia savaite niekaip. Labai daug reikalu, plius susitikimai su buhaltere. 

Maciau tavo drauge issiparduoda bengaliukus. Pirkit  :4u:​ 

Atsakyti
Kad jau turbut nebedrauge biggrin.gif Gal ismete is draugu,nes nebematau jos postu..
Jau kaip ir noreciau kokio katinuko,bet dar susilaikysim biggrin.gif

Na ka,as po darbu.. reik ir man buhalterei jau kada skambint,vis neprisiruosiu..
Turejau viena dideli ta zalia kepumo obuoli,jau minkstet pradejo,tai greit uzmakalavau obuoliu pyraga mirksiukas.gif Kepa,kvepia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giega: 02 spalio 2019 - 18:22

Tai ka prisidirbai kad meto is draugu 😂

Man mistiskai nesiseka obuoliu pyragai kept, nesu gal dar nei vieno skanaus iskepusi, praeita savaite jau toki isgirta recepta paemiau, tipo purus, minkstas, gavosi kazkokia kempine.

Atsakyti
Nes esu jos seses drauge biggrin.gif Jos ten susipyko,daug zmoniu visa ta mate ir vaikiskai ismete is draugu biggrin.gif Su sese taip ir nesusitaike nuo kovo men..


Kepk pagal mano is akies biggrin.gif 3-4 kiausai,Grietines apie 250gr,cukraus 200, miltu apie 300.. Nededu jokiu sodu,jokiu kepimo milteliu,multai paprasti..Biski aliehaus ipilu.. Obuoli-rugstu supjaustai,pabarstai cukrum cinamonu,uzpili tesla ir kepi 45min 200’ nei labai iskyla,nei paskui sukrenta biggrin.gif Baigiam suryti biggrin.gif
Atsakyti
Obuolini pyraga kepu toki, kur stiklinem matuojasi biggrin.gif iseina neblogas mirksiukas.gif
Turejom sveciu, tai kepiau neseniai trupini pyraga. Nu isgyre ta mano pyraga, pabandyk gal patiks toks:
https://worldrecipes...agas-su-uogiene
Tik dejau maziau cukraus ir uogienes. Uogiene naudojau slyvu ir juodu serbentu mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas

I mesengeri imeciau rusiska obuoliu pyraga,cua drauge pagal sita kepa,labai skanus mirksiukas.gif Ji labai saziningai viska susveria ax.gif Man labiau tinka,kur is akies viskas biggrin.gif
Atsakyti

Laba,

as ir labai megstu viska is akies gamint arba kazka pakeist pagal save, beda kad ne visada pasiteisina 😂

Issisaugijau ta pyraga, turetu but neblogas, bet toks jau prabangus, sviesto vos ne du pakeliai.

Atsakyti