Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Labas rytas, 

Giega, o jus ka nors ypatingo veiket/veiksit ta proga? 

Atsakyti
Labukaa

Aciu uz sveikinimus 4u.gif Nieko yoatingo neveiksim ir mes,o gal kaip tik veiksim biggrin.gif Siandien atvaro draugai is lt mirksiukas.gif Ju atvykimo proga,ne savo metiniu,esu uzsakius sky gardena mirksiukas.gif Dar kazkur pavalgyt nueisim,gal dar ka idomaus sugalvosim mirksiukas.gif o ur darbo kaledinis vakarelis sestad,plaukimas laivu nuo canary warf iki Wesminsterio ir atgal.va tiek planu biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas

O mes dar vakar su bendradarbe po darbo dar nuvaziavom pavalgyt i Wagamama Victorijoj. O jau zmoniu kiek... mes dar gavom vietas, o po musu zmones jau stovejo eilej. Restoranas kaip biciu avilys...

Atsakyti

Laba,

Man irgi patinka Wagamama. Skanu ten. 

Apziurejom siandien viena koledza vaikiui. Havering'e. Vaikis mano kaip braske laimingas, nebenori grizti i mokykla, tik mokytis koledze. Kad tik neatvestu. 

Uzsakinejom vienai draugei geles vestuviu proga, tai zinokit Anglijoje Interfloros nerekomenduociau. Siurprizas pavyko, viska padare, bet nervu ir pakainavo. 

Atsakyti
LAbukas

Tik nesenai is lovos biggrin.gif Kelemes pries dvi,isveziau i orouosta draugus,kazkoks labai ankstyvas ju skrydis,5:30...Grizau,uzmigau,ateina sms jau praktiskai pries mano zadintuva-nereik i darba biggrin.gif Ir cia biziakai didieji : lotuliukas.gif Tai ant kito sono ir dar pamiegojau mirksiukas.gif Eisiu tvarkytis...
KA cia idomaus nuveikem per savaitgali g.gif ir sky gardene buvom-grazu visai ten mirksiukas.gif Ir su laivu mano darbiniame vakarelyje plaukem mirksiukas.gif Irgi visai nieko mirksiukas.gif + buvo sustojimas centre,tai mes islipom ir dar po naktini Londona pavaikstinejom mirksiukas.gif
Ir shopinguise pavaikstinejom mirksiukas.gif Vnz linksmas,intensyvus savaitgalis buvo biggrin.gif


Dabar laukiu kito-varom i Ispanija,ten vel bus ne ka ramesnis savaitgalis biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas, 

Giega, kaip vakarelis? Ar fainas? 

Mano vyras, kad isisirgo. Jau senai taip ji sueme buvo: ciaudo, koso, temperatura. Reikejo vakar issiguleti visa diena, bet jau labai senai su draugais buvom sutare vakarieniauti kartu Ilfordo kinieciuose. Nu ir taip bjauriai pavalgem, fui.. nesekme kazkokia. O siandien jau darbo turi, reikia dirbti. Nera zmogui, net kada pasirgt. 

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2019 11 18, 09:29)
<p>Labas rytas, </p><p></p><p>Giega, kaip vakarelis? Ar fainas? 

Sveikateles TB 4u.gif 4u.gif

VAkarelis g.gif Jei butume vieni,be draugu,butume ir sokt eje ir tt,o dabar tie draugai angliskai nesneka,nieko nepazista,sako-nepatogu,tai tik prie staliuko ir pasedejom biggrin.gif Bet si karta kazkokios uzkandeles buvo-parmahamo,spring rolu,dar tokiu pudingiuku,traskuciu mirksiukas.gif Vynas,brendis nemokamai mirksiukas.gif Plaukem iki Wesminsterio,ten buvo sustojimas keliom min-pernai,kai as nebuvau tokiam vakarely,vienas labai busavotis pradejo,kabinetis prie visu,tai nusprende daryt sustojima,kad tokius pergerusius islaipint biggrin.gif ..Wesminstery laivas sukosi ir grizinejo atgal i CAnary warf,bet mes ir dar pora zmoniu islipom,nu pavaikstinet po naktini Londona mirksiukas.gif Visur kaledines muges-ir prie rato,ir Trafalgaro aikstej,tik mes apie 22h buvom,tai viskas uzsidarinejo...
Atsakyti

Daug darbo turit? 

Kita savaite juodasis penktadienis, gal padauges. Reiktu mums pasiziureti koki nors laptopa nauja nusipirkti ar plansete. 

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2019 11 18, 12:58)
<p>Daug darbo turit? </p><p>Kita savaite juodasis penktadienis, gal padauges. Reiktu mums pasiziureti koki nors laptopa nauja nusipirkti ar plansete. </p>

Darbo kol kas panasiai,bet jau vairuotoju prisieme,tai ir gaunas kad sudeliaujam biggrin.gif Zada kitam savaitgaliui dvigubai,ziuresim biggrin.gif Pernai irgi reke-biziakas biziakas,butuna savaitgaliys dirbt,o finale gal tik 2 dirbau biggrin.gif

Mb teliko i miegama nori.. Ten kaip ir yra,ir veikiantis,bet nori kokio smart,kad intikas butu instaliuotas.. Jau kazkoki nuziurejes,jei padarys nuolaidas,tai imsim biggrin.gif
Atsakyti

Siandien kalbejau su Hermes, tai jie sake jau labai daug darbo, papildomai dirba. Ir, jauciasi: net sekmadieni krauna ir krauna. Musu sandeliai salia, tai mes padraugaujam. 

Atsakyti
PAs mus daug papildomu vairuotoju prisieme ir visi po mazai turi biggrin.gif KAi praeita penktad prasiau laisvos-tai oi oi oi,negaliu duot niekaip,duosiu maziau siuntiniu,bet tik ne laisva..O siandien va laisva dave..
Ar va praso dirbt savaitgaliais,o ateini ir duoda tik 30-50 siuntiniu..Nu del tiek man gaila gadintis sau diena..TAi jau pernai sakiau ir siemet priminiau,kad jei vel po tiek mazai bus,man geriau tegu laisvadieni duoda mirksiukas.gif

O siaip siandien labai dziaugiausi ta laisva biggrin.gif Nes keliaus pries dvi,veziau draugus i orouosta,kol grizau,jau 4,dar priguliau pasnaust ir pries pat zadintuva gavau sms,kad laisvadienis man biggrin.gif Tai ant kito sono ir dar pamiegojau mirksiukas.gif


Mazoji kokia ozka pasidare..Nori i lauka,nenori rengtis-rekia,klykia,plesia striuke nuo saves..Batus lauke nusimove,basai eit reikia..Dabar sedi antram aukste,nori i apacia,bet neina,rekia..Paimt ant ranku nesileidzia,krenta,spardos..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giega: 18 lapkričio 2019 - 21:51
Sveikos 4u.gif

Heida, kaip tu laikais? Vis reciau uzsuki ax.gif

Giega, tai jas cia dabar su maziuke pasidare? Kur jau ismoko tokiu sunybiu mirksiukas.gif

O pas mus busy. Kazkaip uzsakymu atsirado daugiau. Iesko dar ir nauju zmoniu i du departmentus. Nu juda viskas i prieki. Tiek kad tas vazinejimas zudo mane tyliai ir po truputi ax.gif

Atsakyti