Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Laba ryta, 

Bukit pasveikintos su pirmu minusu  :D  :D Nesusalet? 

Siandien tiek Hermes apsikrove, kad 10 minuciu pravazinejau. Tos paprastos masinytes pilnos kraunasi, ir ju tiek daug. Biziakas jiems. 

Nova, kai tu emei ta darba as kazkaip is karto pagalvojau, kad jetau, tas tolimas vazinejimas ir jegu ir laiko kiek sueda. O, tau nera galimybes suderinti pvz viena diena is namu dirbti? 

Atsakyti
Labukas

Brrrrr.Ryte pirmiau uzvedziau masina ir tik tada ejau pusryciaut,tai kazkiek atsilo..Mano labai ilgai isilineja...
Bendras siuntiniu kiekis didesnis ir pas mus,bet kai issimeto ant visu vairuotoju,tai nekazkas gaunas..Kasdien butu 80-100 buciau labai patenkinta mirksiukas.gif Ir pakankamai uzdirbi,ir anksti namo grizti mirksiukas.gif Bet kiti pyksta...Tuo labiau,kad zada zada ta biziaka,automatiskai didesni uzdarbi,o vairuotoju prisieme,ir visi po mazai turi..
Nu sako,kita sav jau tikrai tikrai daug bus,nes penktad black friday,paskui tas cyber monday...

As jau po darbo mirksiukas.gif Sakau,kad gera anksti grizt biggrin.gif Varysiu iki Romfordo,noriu i Primarka kokiu golfu i darba paziuret..Dar jogai kilimeli.Bendri gymo kilimeliai tokie veu,nuprakaituoti,net smirda..Turiu savo,bet biski tempias jis man,nepatogu kai kuriuos pratimus daryt...Tai reik kito biggrin.gif
Atsakyti
Labukas

Siandien silciau biggrin.gif +2 ryte buvo,nereikejo ilgai gramdyt masinos biggrin.gif
O Ispanijoj +18 bigsmile.gif Nebesulaukiu jau biggrin.gif
Atsakyti

Laba,

Ar radai golfu? 

Siemet as pastebejau, kad kuo toliau, tuo labiau nebepernesu nors kiek grauzianciu rubu. Pirkau siai ziemai daug kasmyro, taip gera: minksta, pukuota. O, visus rubus kuriuos turi su merino vilna, vis po biski siunciu lauk is spintos. 

O del anukes turbut dauguma vaiku praeina ta stadija. Cia gi vadinasi: crazy 2 arba crazy 3. Nu turbut iki kol is namu issikrausto galima sakyti crazy kazkiek  :D  :D Kiekvienam amziui savos krizes. 

Atsakyti

Perdaviau linkejimus Giegai  :D  :D​ 

Atsakyti
Sveikos

Giega, kada varot i Ispanija, si savaitgali bigsmile.gif

Limcamca, tai ka man daryt su tavo knygom? Kazkaip reiktu grazint ax.gif

Namie as siandien rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2019 11 20, 09:43)
<p>Laba,</p><p></p><p>Ar radai golfu? </p><p>Siemet as pastebejau, kad kuo toliau, tuo labiau nebepernesu nors kiek grauzianciu rubu. Pirkau siai ziemai daug kasmyro, taip gera: minksta, pukuota. O, visus rubus kuriuos turi su merino vilna, vis po biski siunciu lauk is spintos. <

Golfu visu kaklai labai dideli buvo arba patys sintetiniai-nesildys tiekie..Nusipirkau tokiu su truputi paaukstintu kaklu ..Sudetis irgi nekazka,bet nu ne gryna sintetika biggrin.gif
O tau kanda merino vilna?Ji juk irgi tokia svelnute g.gif

QUOTE(Limcamca @ 2019 11 20, 10:26)
<p>Perdaviau linkejimus Giegai  biggrin.gif  biggrin.gif​ </p>

Nuo ko bigsmile.gif bigsmile.gif

QUOTE(*nova* @ 2019 11 20, 10:50)
Sveikos

Giega, kada varot i Ispanija, si savaitgali  bigsmile.gif



Namie as siandien  rolleyes.gif

Aga,si savaitgali mirksiukas.gif

O ko tu namie siandien?
Atsakyti
Ai, biski per daktarus ejau mirksiukas.gif
Kaip fainai pabegt nors porai dienu nuo rutinos mirksiukas.gif dviese skrendat?
Atsakyti

Limcamca, tai ka man daryt su tavo knygom? Kazkaip reiktu grazint ax.gif

Namie as siandien rolleyes.gif

Gal gali palaikyti, kol kazkaip susitiksim. Man jos nedega, o i jusu puse neplanuoju vaziuoti, nebent kada koks uzsakymas bus. Taip, del knygu vien vaziuoti siuo metu kazin ar iseis, nes labai daug visokiausiu reikalu. 

Giega, linkejimus turejo perduoti tas, kuris tave apmokino ir su kuriuo jau senai draugaujat  :D  :D​ 

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2019 11 20, 18:18)
a, linkejimus turejo perduoti tas, kuris tave apmokino ir su kuriuo jau senai draugaujat  biggrin.gif  biggrin.gif​ </p>

Neperdave biggrin.gif biggrin.gif
Nelabai mes draugaujam,siaip pazistami ir tiek..O kur tu ji sutikai?
Atsakyti

Laba,

Gal to merino visokio buna  :hmm:  :hmm:  nes turiu toki kaip golfuka is Hugo Boss, tai labai mielas prie kuno. O, visas kitas man grauzia. 

Siuntu vakar atveze  :B  :D​ 

Atsakyti
Labukas

Pakeite siandien man darbini postcoda,tai ir pas Limcamca uzvaziavau biggrin.gif
Va labiau nervina ne mazai siuntiniu,o kai taip sukeicia postcodus.. Uztrunka tada labai..

Na ka,jau namie,veliau i gyma eisiu mirksiukas.gif Kazkokua prietema,tai net miego noriu...
Atsakyti