Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Nu bet ir lyja pas mus, ir vejas koks blink.gif ka tik vainiko nuo duru nenunestu blink.gif Pasipuosiau gi ir as siandien namus mirksiukas.gif lemputes mirksi, grazu rolleyes.gif

Perejau per pardes Romforde. Pirkau batus, suknia, pora bliusku - viska is Debenhamo. Patinka jus man rolleyes.gif
Atsakyti
Laba ryta,
suknios pirkt isvaziavo Giega, o nusipirko ja Nova 😀
Atsakyti

Laba diena  :4u: 

Turiu pripazinti, kad kuo as senyn, tuo labiau patinka M&S ir Debenhams. Ypac M&S tikrai gera kokybe ir nera, kad visai atsiliktu nuo mados. Klasika. 

Nu vat, paziurejom vakar su vyru Tina Turner, - patiko. Tikejomes didesnio sou, bet labai geras sou buvo paskutines 15 minuciu. Vistik rekomenduoju, verta nueiti. 

Atsakyti
Labukas

Nusipirkau ir as suknele biggrin.gif Paprasta,juoda,pustom permatomom rankovem biggrin.gif Pirkau Debenhame biggrin.gif Bet quiz firmos-yra ir atskira ju parduotuve biggrin.gif
Vakar uosvienes gimke kinieciuise atsventem,apsirijom nerealiai ir vsio biggrin.gif Sacsitgalis baiges biggrin.gif
Atsakyti

Laba, 

Kaledu gal i Ispanija leksit?

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2019 12 16, 09:40)
<p>Laba, </p><p></p><p>Kaledu gal i Ispanija leksit?</p>

Kaledom i Lenkija biggrin.gif
Atsakyti

Ai jo, pamirsau. 

O naujiems?

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2019 12 16, 10:44)
<p>Ai jo, pamirsau. </p><p>O naujiems?</p>

NAujus namie...Ziurejau i Ispanija,bet bilietai po 200 zmogui...Be to,ka mes ten dviese biggrin.gif Mes iprate i kompanija,o ten max 4 zmones telpa biggrin.gif Ai,nuvarysim koki sausi,vasari mirksiukas.gif

O ka jus?Namie ar varysimt kur sventem?
Atsakyti
Mes namie per sventes, kaip visada biggrin.gif nebus taip pikta nieko neveikt, nes dirbsiu per visas darbo dienas. Sausi isleisiu SB i LT savaitei, tai planuojuos kelias dienas atostogu pasiimt.


Atsakyti

Laba ryta,

Nova, o 25,26 tai gal laisvos vistiek? 
Man siandien atidirbt diena ir atostogos 😉

Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2019 12 17, 07:27)
<p>Laba ryta,</p><p>Nova, o 25,26 tai gal laisvos vistiek? 
Man siandien atidirbt diena ir atostogos 😉
</p>


Ir iki kada atostogausi bigsmile.gif kada taviskis gryzta? Planuojates ka veikt gero per sventes bigsmile.gif

Jo, raudonos dienos ir man bus laisvos. Bet tarpas tarp svenciu - dirbamas. Pries tai kompanijoj tai iseidavom pries Kaledas, ir gryzdavom tik po Nauju. O cia reiks vaziuot i darba svenciu savaite. Dar nezinau kaip traukiniai vazines unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 17 gruodžio 2019 - 09:44

Laba,

O mes tik Kaledoms staliuka restorane esam uzsisake, daugiau matysim is eigos. Siaip nenoriu niekur pas nieka vaziuoti, jokiu baliusku. Noriu kur nors vaziuoti siaip apziureti ka naujo, su seima ramiai, tykiai pabuti. 

Vakar pradejo ziureti rusu seriala, Zuki. Esat kas mate? Nu praleidom geras pora val, prisijuokem nerealiai. Yra ir youtube ikelta, jeigu megstat rusu serialus, tokius kaip Kuchnia, Hotel Oleon ir pan. 

Atsakyti