Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Wow,kaip tas laikas greit eina bigsmile.gif O kada katino gimke?O juodukei kiek metu?

As kaip pavyzdi parasiau,po 1kg,gamink is maziau,net is to kiekio toooooks katilas gausis biggrin.gif

Atsakyti
Kaip laikas eina, atrodytu max 3 metai tigriukas pas jus.
Na is 1kg ryziu, tai visa gatve pamaitint galima.
Labai prastai SM veikia man, nauja versija visai neuzsikrauna.
Ka skanaus valentinkei gaminsit?
Atsakyti
Labukas

Valentinkei varim pas draugus i sodyba,bus baliukas biggrin.gif Vakar Asdoj nupirkau ciela lasisa,galvoju kaip cia ja pagamint.. Ciela iskepciau,bet tie kaulai.. Nirs jei gabalais pjaustysiu,tai urgi kaulai bus.. Kaip skaniai gaminat lasisa? Man reiktu,kad dar ir WOW atrodytu biggrin.gif

Stabiliai griztu prie senos versijos, jei ismeta nauja,nelimpa man ji..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giega: 13 vasario 2020 - 08:52
Mes kepam va tokia ciela lasisa orkaitej, man visai netrukdo tie kaulai, arba MB padaro du didelius file, tada kaulu jau nebuna, o del atrodymo, tai jau reik kokiu paveiksliuku paziuret kaip papuost ta zuvi, nes pati is saves tai nera jau labai grazi. Kokiu mazu pomidoriuku kekiu kartu kept visai grazu butu.
Atsakyti

Laba,

As jau beveik irgi visa laika grizusi i senaja versija. Senoji ne taip stringa. 

Mes su kita tema susikurem FB chat'a, na kaip mes su jumis turim. Tai i ta SM jau mazai poreikio bera ilysti. Nes musu ten 24, vistiek is tokio skaiciaus kazkas kazka plepa, rodosi, klausia, diskutuoja. Kartais jeigu diena neskaitai, prisijungus randi 500-700 zinuciu. O SM ir foto sunku kelti, ir niekada nezinai nulus ar nenulus. 

Mes lasisa tik file kepam. Visada paprastai: druska, pipirai, citrina, krapai. Kai kepu tai dar kartais ja dedu ant sparagu. Kartu iskepa, ir labai derinasi skonis. Kaip papuosti jauciu pintereste rastum ideju. Va, radau viena. Kas senoje versijoje jums nerodys, reikes i nauja pereiti. 

90d0bc7ba4c0c3fc5752d51ea0b7f33a.jpg

Atsakyti

Jo, tigras pas mus jau 5 metai, gimes rugpjucio 31 diena. O juoduke 7 metai geguze bus. Gimusi kovo 8  :D  :D 

Rytojaus vakarui nieko neplanuoju. Siandien padarysiu tingini su kondensuotu pienu. Nupirkau nauja stalo zaidima. Mes kazkaip megstam juos zaisti. Gal kokio sampaniuko atsidarysim ar aperolio pasidarysim ir bus vakaras. Sestadieni vel audra pranesa, pas mus ateis elektra tikrinti, tai nieko neprisvesi. 

Atsakyti

Va sitaip grazu


Pridėta:

Atsakyti

Tik cia man atrodo viena porcija, o galima daryt didelej skardoj abi dideles file.

Atsakyti
Sveikos

Limcamca, negaliu patiket kad rainiukui jusu jau 5 ax.gif atrodo ne daugiau kaip 3 metai praejo ax.gif musiskiui birzeli 13 sueis mirksiukas.gif

Giega, tai ar radai rubus valentinkes vakareliui bigsmile.gif

Sekmadieni SB isleidziu i pirti tai vaziuosiu i romforda pazioplinet per pardes. Vis tases niekaip neisirenku biggrin.gif
Atsakyti
Eina sau kaip puslapi istampiau, atsiprasau, panos!

Nova, solidus amzius jusu katuko. Kaip jo sveikata?

Vyro pirtis visada smagiai skamba. Maniskis irgi noretu reguliariai lankytis, jam labai patinka pirtys.
Atsakyti
Telefe gerai rodo,bet per kompa bigsmile.gif bigsmile.gif
Issivaliau ta lasisa,nesugalvoju,ka cia su ja daryt g.gif ar pjaustyt gabalais ar visa kept..File nedarysiu,nemoku...Aisku galiu bandyt,bet bijau kad paskui tik atraizos bus biggrin.gif

Daugiau ir nebeieskojau tai valentinkei nieko..Turiu raudona bliuska,ja ir uzsidesiu..Turiu ir raudonas kelnes,gal jas desiuos biggrin.gif Vnz,ryt ir sugalvosiu biggrin.gif MB irgi turi raudona maike,bus gerai mirksiukas.gif

Pirtyse galiu pabut kelias min,bet ilgai man nepatinka...Ryt kubile mirksiu-sitas labiau patinka biggrin.gif
Atsakyti
Reik greiciau rasyti, kad i kita puslapi permestu mus.

Giega, o ten temine apranga? Ar tu siaip raudona nori but?
Atsakyti