Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

O tingi iki Romfordo atlekt? nes man vis tiek reiks varyt ten..
Atsakyti
Kelinta planuoji but romforde?
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2020 02 08, 06:48)
Kelinta planuoji but romforde?

O kelinta tu nori?Siaip as ant kokiu 12 planavau,bet galiu ir anksciau susisukt mirksiukas.gif
Atsakyti
Zinai, man kuo anksciau tuo geriau biggrin.gif atsikelus as jau, tai galeciau ir ruostis po biski ax.gif per anksti tau?
Kausyk, gal tikrai iki manes, kai susitvarkysi viska, uzlek mirksiukas.gif pyraga koki iskepsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Planavau i gyma nulekt 9:30,ten valandai..DAr plaukus nusidazyt butinai reikia..
I Romforda man vis tiek reikia nulekt..Kita savaitgali svesim valentinke,reikia biski fancy rubu papirkt biggrin.gif
NA jei labai tingi vaziuot,tai buk namie,atvarysiu i svecius biggrin.gif Tik nezinau kelinta...
Atsakyti
Liuks, tinka, lauksiu mirksiukas.gif tik mazdaug val likus, duok zinot. Kad nebutume kur su sune iseje mirksiukas.gif
Pyragus su varske megsti bigsmile.gif
Atsakyti
Megstu,bet nevark,atsivesiu ka nors gatava biggrin.gif
Atsakyti
Nepirk nieko mirksiukas.gif Radau toki idomu obuoliu pyraga. Bandysiu iskept, paragausim mirksiukas.gif
Atsakyti
Jeigu pyragas gavosi, tai prasom pasidalinti receptu biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas

Pyragas sakyciau gavosi. Seimynai kepsiu siandien dar mirksiukas.gif Giega, ka manai tu? va sitas
https://www.lamaista...aciausias-58490

Koks vejas blink.gif nuostoliu nepridare niekam? Zada diena dar didesni veja unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 09 vasario 2020 - 11:24

Labas, 

Rungtynes atsauktos, tai palaimingai guliu lovoje su knyga. Reikia skanaus ka nors pasigaminti siandien. Aciu uz pyrago recepta.  Gal siandien ir isbandysiu. 

Kol kas nuostoliu nera, tvoros laikosi. Va, kad senoji kriause neluztu, tai baisoka. 

Atsakyti

Mano vyrai vaziavo batu pirkti. Konteineris isskrido pries pora auto, ta staigiai stabde, visos auto viena kitai i rura pyle. Bet, blem kaip zmones tu konteineriu nesusitvarko, gi visa savaite rase apie audra. 

Atsakyti