Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Ka siandien pietu/vakarienes gaminsit?

Atsakyti
Vakar Asdoj pirkom 2 pakuotes gatavu sonkauliu ir 1 pakuote piri piri vistos(3 uz 10£) TAi va,vakar sonkaulius suvalgem,siandien vista biggrin.gif DAr burokeliu sriubos su galkutem padarysiu ir viskas mirksiukas.gif
Atsakyti

Labas, 

Sumotyvavo mane panos is kitos temos sportuoti. Nu, toks ten pas mane ir sportas, arba einu arba begu. Pradejau skaiciuoti zingsnius, tai taip uzsikabinau pati. Turim treniruokli, tai ant jo lipu pora kartu i diena. Jau vakar skaudejo kojas ir uzpakali  :oh: bet ne,  vakar vel isejau sportuoti, tai siandien vargses mano kojos.. skauda visiskai.  :oh: 

Atsakyti
Saunuole 4u.gif O kadangi as nesugebu namie sportuot,tai edu biggrin.gif
Kas zino tu tarybiniu vafliu recepta?

Siandien laisva,uztai dabar sestad dirbt reiks.. tikiuosi kad cia tik tam karantino laikotarpiuj.
bet darbe buvau,pakeiciau masina i elektrne biggrin.gif
Atsakyti

As pagal sita kepu


Pridėta:

Atsakyti
Aciu,eisiu bandyt mirksiukas.gif
Atsakyti

Turit vaflines namie? 

Kaip fainai, gal net biški pavydžiu. Aš neturiu. O vaflius mėgstu, ir vaikai jaučiu valgytų. 

Atsakyti
Turejau kazkada pirkta gal LIDLe,gal Currys g.gif nebepanemu jau...Kepem daznokai,paskui buvau paskolinus,paskui ilga laika stovejo nenaudojama ir kai istraukiau,taip trauke tuos vaflius,kad neimanoma buvo nei isimt,nei apverst-pripildavo ir virsuj ir apacioj...Vnz ismeciau...Dabar bandysiu kept cirviniu blynu keptuvej biggrin.gif Ji irgi pirkta ar tai LIDLE ar tai CUrry biggrin.gif Elektrine,dviguba mirksiukas.gif Bus mano vafliai sirdeliu formos biggrin.gif
PAsakysiu ar gavos,einu tesla maisyt biggrin.gif
Atsakyti

O tai sirdeliu blynu keptuve ir as turiu. Sakai, gali gautis tokioje?

Atsakyti
Skonio nerealus wub.gif Tik kaip vafliams truputi per stori.. bet nieko,sueis biggrin.gif
Atsakyti

Jau apziurejau foto, gaminsiu ir as. 

Gera cia ideja davei, super! 

Atsakyti
Susukt neiseina,luzta per sirdeles..O storis panasus kaip kad tokiu kvadratiniu vafliu

vartotojo įkelta nuotrauka

Beje,jei i google irasai -vafliai,tai ismeta ir cirviniu biggrin.gif Raso vafliai,bet pagal receptus,tai pagerinti blynai biggrin.gif Nes pila piena arba jogurta...
Atsakyti