Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Laba,

Giega, mes viska uzsisakom arba per bookings arba per airbnb. Bookings tai yra visko ir viesbuciu, ir B&B ir karavanu ir apartamentu. Todel as dabar neskubu su uzsakymu, nes reikia pirma sulaukti sienu atidarymo, paziureti kaip tas virusiukas vystosi ir aisku, kad ta ambasada pradetu dirbt. Dar gali buti, kad negausim app paso keitimui, tai sedesim visa vasara UK. 

Nova, as netikrinau, nebeatsimenu ka davusi buvau. Manyciau, kad viska parnesei  :D Aciu  :wub:​ 

Atsakyti

Laba, raso kad nuo pirmadienio atsidaro ambasada, bet kazkaip kitaip dirbs, neskaiciau viso straipsnio. 
Atostogoms mes ir nieko nesibukinom, ziuresim kas cia bus, paatostogausim vietoj. 
Isnesiau pomidorus ir agurka i lauka, agurkiukai jau uzmegzti, gaila butu jei nukris.

Atsakyti

Taip, taip nuo 29 dienos bus galima registruotis. Jau ir taip vasarai buna pilna zmoniu, dabar nedirbus beveik 2 menesius, baisu kas darysis. 

Atsakyti
O mes jau dvi zemuoges suvalgem biggrin.gif

MAsinu akivaizdziai daugeja..JAu su trafikais grizau..MB ryte i darba jau gerokai ilgiau vaziuoja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giega: 15 gegužės 2020 - 18:09
Oras grazus, ka gero veikiat? Ka pietums valgysit?

As troskinu jautiena su darzovem orkaitej mirksiukas.gif pavalge eisim su sune i miska rolleyes.gif
Atsakyti

As tai dirbu ir sirstu, taip noriu vienai poniai bendradarbei pora zodziu pasakyt, gal kaip nors istylesiu, bet iki vakaro dar toli 😬

Atsakyti

Labas, 

Mes buvom iki juros nuvaziave. Smagiai prasiejom. Oras geras, zmoniu nedaug. Visi laikosi distanciju. Dabar kieme su knyga prisedau. 

Atsakyti
Mes pas draugus sodyboj buvom mirksiukas.gif Kubile pamirkom,kepsniu,nukaulintos vistienos prisikepem.Tai jau siandien nieko nebegaminsiu biggrin.gif Kadangi vakar iskart po darbu islekem,tai niekas neskalbta,netvarkyta..Gerai,kad ryt laisva,tai ir shopingus pralekt,ir valgyt padaryt,o dar skalbimo kiek..O dar nagus plaukus susitvarkyt reikia.Vnz laisvadienis biggrin.gif biggrin.gif


Limcamca,kur buvot?
Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2020 05 17, 15:36)
<p>As tai dirbu ir sirstu, taip noriu vienai poniai bendradarbei pora zodziu pasakyt, gal kaip nors istylesiu, bet iki vakaro dar toli 😬</p>


Kas nutiko darbe?

Atsakyti

Kas nutiko darbe?

Jau praejo, siaip s.. uzvires buvo, suerzino.

Limcamca, gal gali parasyt is US siustis iki kokios sumos galima, kad nereiktu mokesciu moket.

Atsakyti

Labukas

Pabudau kaip i darba biggrin.gif Skalbenke jau antra sukas,nagus lakuoju filma beziuredama biggrin.gif Paskui plaukus dazysiu ri varysiu iki shopingu biggrin.gif

Oras vel grazus mirksiukas.gif KAi viska susitvarkysiu,gulesiu kiemely biggrin.gif
Atsakyti

Laba, mane ir kaip nervina, galejau miegot kiek tik noriu, o akys pries septynias stacios, nebeuzmigau, o i darba be zadintuvo neatsikeliu. 
Patinka man sis laikas, visur zalia, viskas zydi. Varysiu ir as iki pardes, o po to kieme pagulinesiu.

Giega, TB gi irgi nedirbo pilnu kruviu per karantina, ar jis claimino del kompensacijos? MB tai neklaimino is pradziu, buvo kad dirbo ir 2 dienas, ir 3 per savaite, na bet nera taip blogai, uzdirbo kazkiek. Mane darbe pradejo bendradarbes durnint ko neclaimina, juk priklauso, po to ir MB kur dirba firmos savininkas visa nuoroda atsiunte kad pasitikrinti ar priklauso, vakar ir supildziau viska. Paskaiciavo kiek priklauso ir tipo ismokes per 6 dienas. Man tik taip idomiai, nieko neklause kiek uzdirbo per si laika, na kad skirtuma damoket ar ka ten, gal as pvz dirbau visas dienas ir uzdirbau kaip visada, o dabar dar ir kompensacija paimsiu.

Atsakyti