Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Gatves ir jau po truputi pilneja. Jau gyvenimas po biski i senas vezias gryzta rolleyes.gif

Ruosiuos atostogas pasiimt liepos pradzioj. Gal kur I karavanus isvaziuosim su sune.

Nezinau kas darosi... Gan daznokai galva skauda. Bet taip skauda kad neturiu kur detis. Ir taip idomiai, tai vienoj pusej kuolas ikaltas stovi, tai kitoj pusej. Skausmas tvinksintis... unsure.gif

Atsakyti

Laba,

As vel lauke dirbu! Geeeris! 

Nova, geriausiai del galvos tai gydytoju konsultuotis. O migrenos neturi? Dar gal per mazai vandens geri? Tada irgi galva skauda. Kai tik pradedi jausti, kad skaudes galva, reikia daug vandens gerti, buna padeda. Pvz man padeda. 

Atsakyti

Per karsta.. Dirbt per karsta,kieme gulet pats tas biggrin.gif Jokio vejelio,+27, ryt tas pats. Vazinejau su ijungtu kondiku,elektros trecdaliu daugiau isnaudojau.

As darysiu zemaitiskus blynus. su vistiena biggrin.gif Viskas dar verda,o as bijau uzmigt besisupant biggrin.gif
Atsakyti

Man ir kieme per karsta 😂, bet tyliu, nesiskundziu, pasivartau nuo pilvo ant nugaros, kai jau abi puses perkaista, einu namo pabut.

Pietums naminiai kebabai 🌯

Atsakyti
As seseli pasidarius,tai pats tas mirksiukas.gif
Atsakyti

Laba,

Na siandien Giegai dirbti turetu buti pats tas, siek tiek vesiau. Vejas gaivina, ne saldo. 

:D  :D 

Rada vakar levandu, nusipirkau. Nors, tokia idomi rusis, labiau levandinai nei levandos  :D  :D​ 

Atsakyti
Vesiau,tikrai geriau dirbt,bet vejas taip plaukus suvele,sukis neilenda biggrin.gif

Smirda levandos biggrin.gif
As esu pasejus naktinuku.. Bet irgi kazko nekvepia man jie..
Atsakyti

Laba,

Pamenu, pamenu, kad tu levandu nemegsti.  :D  :D Kokie planai ilgam savaitgaliui? 

Panasu, vistik, kad Europa uzsidaro atostogoms siemet. Girdejot vakar? Visur nuvaziavus reikes karantinuotis, grizus irgi. Tai nera jokio reikalo ir vaziuoti. Nu va, ir neveltui uzsisakineja karavanus Anglijoje. Bet, su anglisku oru kaip rizikinga.  :hmm:​ 

Atsakyti

Laba,

man levandos patinka, bet jos labai traukia bites, pilna ten ju buna, o mano keturkojis tik ir taikosi pagaut kuria, isnaikinau visas. 
As siandien dirbu, o rytoj galvojam kur i gamta pavaziuot, na jei oras bus geras.

Ziurinejau ir as karavanu, bet prie daugumos uzrasas, kad gali but cancelinta arba isvis priima tik essentials workers, na as lyg ir toks, bet man idomu, ar as galiu tik sau bookint, ar ir visa seima galiu su savimi pasiimt.

Atsakyti
Sveikos

O mes dar lyg ir planavomes skrist i LT apie spali, bet toks vaizdas kad nepavyks to padaryt. O taip reiktu...

Ilgam savaitgaliui planu kaip ir jokiu.
Siandien pirkau leliju svoguneliu is B&q uz 10p rolleyes.gif susikaisiojau I zeme, tikiuosi prigis ax.gif

Patinka man lavandos mirksiukas.gif bet jau neturiu kur kist kieme rolleyes.gif
Atsakyti
O as ir siendien dirbau,ir ryt ir poryt dirbsiu.. po nedaug bus,bet visi einam,nes ir muslimams svente,tai jad kazkuris vienas visko neveztu..

Noretus prie juros nulekt,bet ryt sveciu zada uzlekt..
Atsakyti

Kad biski apsiniauke prie juros vaziuoti, ne? 

Atsakyti