Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Oje kaip faina mezginiai. Taip jauku. Ka mezgi?

Nova, skaniai skamba! klausyk, kaip tavo mamyte, kaip vyro teveliai gyvena? Jau pasiilge bile kaip turbut. 

Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2020 10 04, 10:49)
<p>Laba ryta, oras bjaurus, bet as dirbu, tai kaip ir vienodai. 
Eina sau, vis dar lauke reik stovet prie Costco 😱
</p>



QUOTE(*nova* @ 2020 10 04, 15:42)


Giega, cia ta prasme eiles lauke, kaip per lockdowna 🤔

Obetaciau, ka mezgi  ax.gif

Taip,vis dar lauke eile.. Is vienos puses gerai-viduj biski daugiau erdves,o tai budavo,kad vezimai vos prasilenkia.. Bet kai toks lietingas oras,tai bjauru.. 20 min laukiau kol iejau..

man mezgimas toks zieminis uzsiemimas biggrin.gif Bet dar neatsirado noro.. Nors gal jau reiktu siulu kokiu nusipirkt..
Atsakyti

Man jau turbut reiketu is naujo mokytis. 

Atsakyti

sveikos gyvos

mezgiau tokį paprastuolišką megztuką, pabaigiau vakar, džiūsta dabar. Mezgimas sugrįžo su karantinu, buvau užmetus kažkaip. Pas man bangom tai skaitymas , tai rankadrbiai, kartu jie nebūna  :blush-anim-cl: dar fotografija patinka, bet čia jau ant sofos gulėdama nepadarysi, reikia kitokio laiko ir nusiteikimo. Žodžiu pomėgiai tokie  :ax: 

Atsakyti

Labas rytas.

Man mezgimas uzeina ziema, bet dabar tik suniui mezgu, gerai kai mazas, greit nusimezga. 
Vakar prabalsavom, truputi buvo reikalu su reitingavimu, bet priveikem.

Atsakyti

Labas rytas, 

Heida, jeigu nepaslaptis uz ka balsavai Pasaulio lietuviu apygardai? 

Atsakyti

LAbukas

O man siandien laisvadienis biggrin.gif Tai tik ka atsikeliau biggrin.gif KAi sitokia niuruma,visai gerai miegas..Tik va,kaip reiks ryt i darba atsikelt biggrin.gif biggrin.gif

MAn tarpais uzeina mezgimai biggrin.gif GAliu ir kelis metus nemegzt,galiu kas sav po megztini pavaryt biggrin.gif Bet dabar irgi jei ka mezgu,tai anukei.MAza,greiciau rezultatas pasimato biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas, 

Heida, jeigu nepaslaptis uz ka balsavai Pasaulio lietuviu apygardai? 

Nepaslaptis, uz Dalia Asanaviciute.

Atsakyti

Mes su vyru abu uz Linkeviciu. O, partijos biuleteni sugadinom, nes jau ten tai neaisku uz ka. 

Atsakyti

Partijos tai mes senu ipratimu uz konservatorius, nieko gero labai, bet ju politika vistiek man artimiausia, tik kad reitinguojant lanzbergiuko neitraukem.

Atsakyti
Neseku,nebalsavau biggrin.gif

Apvaziavom maistines su mazaja.DAr pas drauge,prikrove zaislu kruva.Atidave to kinetinio smelio.MAzajai patinka,ale mociutei kiek darbo bus kol viska susiurbs biggrin.gif Ryt jau bus ismestas biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Taip jau buna su anukais. 

As labai megstu knygas skaityti. Bet labai truksta laiko tam. Buvo laikas, kai i futbola vezdavau toli. Tai turejau laiko ten skaityti. O dabar futbolas arti, nuvezu ir labiau apsimoka namo grizti. O namie tai ta, tai ana ir nepaimu. Vakare norisi su visais pakalbeti. Gaila, uzsidaryti. 

Atsakyti