Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Laba, 

Vyrai vakar tiesiog vištieną pakepė. Mažius nusprendė visada vakarienę gaminti penktadieniais, tai šiandien aš su juo prie puodų muzikuosiu. Vartė knygas ir neapsisprendė ar lamb chops ar burita. Na, panašu, kad gamins burita. Nesu ir aš jos gaminusi, matysim kas gausis. 

Mano vyrui kai užėjo krizė tai labai sportuoti pradėjo, maistą koreguoti, mitybą žiūrėti  :D  :D Šiandien atvežė naujų akmenukų papilti, tai kol sunešios per kelias vietas bus vietoj štangos  :D  :D​ 

Atsakyti
LAbukas

PAvargau ir as..Nu niekaip tie biziakai nesibaigia..Jau tikejausi,kad po visu svenciu bus tik koks 120-130-tiek kiek as noriu,bet ne,vel 160..Tai tik nesenai namo grizau...

TA vista tai neblogai gavos,bet tas popierinis maiselis man visai nepatiko-prilipo orie vistoes biggrin.gif Kita karta,jei pirksiu,tai sudesiu i savo turima maiseli biggrin.gif

Liko ir siandiennai tos vistos,tai pavalgiau biggrin.gif DAbar galima kojas istiest ir vyneli gert biggrin.gif
Atsakyti

O man labai patiko popierinis maiselis, neprilipo ir taip traskiai paskrudo, dar ieskojau nusipirkt paprastai tokiu kepimo maiseliu, bet neuztikau

. Giega, bet blyn uzsibaige vyno turizmas i Prancuzija, o man taip patikdavo po ju pardes prasieit, maisto prisipirkdavom skanaus. Nors is esmes jei labai pigiai persikelt, uztenka man ir tu 3 deziu, vien del pramogos pasivazinet, tik su ta corona kada uzsibais reikalai visai neaisku.

Atsakyti

Is mano patirties tai siuntos rimsta kovo men. Sausi-vasari labai labai daug darbo. Kodel tu Giega, tikejaisi, kad bus ramiau?

Asmeniniams poreikiams Prancuzija vis dar islieka. Heida, o kodel nebetinka?

Atsakyti
Pas mus jau sausi gerokai maziau budavo.. Bet kai gauni 160, nu daug.. Kiek snekejau su kitais, tai cia tik as tokia stahonoviete biggrin.gif kiti siandien po 130 turejo..

Vyno i Prancuzus bandysiu varyt, kai visos tos koronos baigsis.. Manau bus galima..
Dabar geriu VinaSol torres is costco. Deze 32£.
Heida, nori kokia diena nusivesiu tave i Costco, galiu 1svecia isivest. Anksciau 2galima buvi. Gwriausia pirmad smile.gif
Atsakyti

Is mano patirties tai siuntos rimsta kovo men. Sausi-vasari labai labai daug darbo. Kodel tu Giega, tikejaisi, kad bus ramiau?

Asmeniniams poreikiams Prancuzija vis dar islieka. Heida, o kodel nebetinka?

Man tai tinka, dabar ta corona uzsisedusi, o siaip as vistiek daugiau maisto perku, vyno aisku irgi, imdavom kokias 3 dezes vyno ir 2 sampano, na dar alaus kazkiek, stipresniu keleta buteliu. Man daugiau pramoga tas pasivazinejimas.

Atsakyti

Giega, gal visai ir noreciau, nesu buvusi Costco, ne visada pirmadieniais laisva, bet buna ir laisvu.

Atsakyti
Labukas


QUOTE(Heida @ 2021 01 08, 22:05)
<p>Giega, gal visai ir noreciau, nesu buvusi Costco, ne visada pirmadieniais laisva, bet buna ir laisvu.</p>

O esme pirkimo Costco zinai?KAd ten viskas didelem pakuotem.KAd nenusipirksi 0,5kg mesos,minimum 3kg biggrin.gif Vistos krutinele po 5kg.Tual popierius ar 48 pakuotes,skalbimo milteliai dezem didziausiom,o tabletes po 3 dezutes supakuotos biggrin.gif
Vnz,ten daug pinigu reikia biggrin.gif Kaip as juokiuos-kiek daiktu,tiek simtu biggrin.gif
As gana daznai vaziuoju i Costco,kas kokias 2-3 sav mirksiukas.gif TAi tikrai galiu prigriebt ir tave mirksiukas.gif DAzniausiai vaziuoju pirmad,nes as laisva bunu.Po darbu labai jau tingis vaziuot..Bet kartais varom ir savaitgaliais.TAda galim ir TB paimt.Anksciau buvo galima 2 svecius atsivest,dabar tik 1.Bet ir as turiu kortele ir MB,vadinas mes dviese jau 2 isivest galim biggrin.gif
Atsakyti

Labas, 

Su Prancūzija dabar turbūt Corona didžiausias stabdis. Dėl pirkinių nėra tragedijos. Viena, kas pasikeitė tai, kad nebegalima iš UK jokių maisto produktų įsivežti. Tai reiškiasi, atims sumuštinius progai pasitaikius  :D  :D Mes, kai važiuojam į Šveicariją ar Italiją visada pirmai dienai prisigaminam maisto, kad nereiktų ieškoti kur valgyti. 

O, daugiau lieka tas pats. Na, mano akimis tas pats, nes mes neperkam alkoholio daugiau nei šioje lentelėje:

Alcohol

42 litres of beer

18 litres of still wine

4 litres of spirits or 9 litres of sparkling wine, fortified wine or any alcoholic beverage less than 22% ABV


Tobacco

200 cigarettes or

100 cigarillos or

50 cigars or

250g tobacco or

200 sticks of tobacco for heating

or any proportional combination of the above


You can also bring back £390 worth of other goods

Atsakyti

O apie maisto produktus nėra apribojimų bus galima ir sūrį ir kumpelius ir svarbiausia, desertus vežtis  :D​ 

Atsakyti
Vyno tik 18l?Tai nedaug...Alaus mes neperkam ten..
Atsakyti

Tai 18 buteliu. Mes daugiau ir neparsivezam vienu kartu. 

Atsakyti