Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Obetaciau,sveikinimai dukrai su gimtadieniu!!!Torta pati gal kepei?

ačiū už sveikinimus  :wub:  pati lipdžiau, ne kokia profė esu tai toks truputėlį pritrūkęs dėmesio  :D 

Atsakyti

Labai graziai papuostas tortas, su Gimtadieniu tavo mergaite, Obetaciau 🥳🥳

Atsakyti

Su gimtadieniu, tavo dukra Obetaciau ir tave taip pat!  :birthday2: 

Ir tortas superinis, labai grazus. As ne puses tiek namie nepadaryciau  :bijau2:  :ax:​ 

Atsakyti
Tikrai labai grazus tortas..As jei ir iskept gal dar ir sugebeciau,bet papuost tai visiskai nemoku biggrin.gif

Atejo mano sukneles biggrin.gif Viena pasiliksiu,dvi grazinsiu..Viena visai ne taip atrodo,kaip foto-va ka reiskia pagal paveiksliukus pirkt biggrin.gif Kita kaip ir zinojau,kad netiks ax.gif Nu labai noriu tokios nuleistais peciai,bet kiek beperku,tiek nei viena netinka biggrin.gif TAi ir sita netiko..Jau supakavau viska,ryt issiusiu atgal biggrin.gif
Atsakyti

Kuria pasiliksi?

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2021 01 19, 18:38)
<p>Kuria pasiliksi?</p>

Geleta biggrin.gif
Atsakyti

labas rytas, 

vėtra atpūtė lietų, mano kaimo siūlo pločio upeliukas, kad patvinęs, net antys dinguios kažkur 

ačiū už sveikinimus  :wub:  ir pagyras mano lipdiniui  :geda: dabar pilna visokių pamokų ir video kaip padaryti, tai tikrai nėra sunku, tik laiko reikia, kurio nėra paprasta atrast kasdienybės verpetuose.

Man tortas be galo saldus, bet labai lengvai valgosi, sūnus sakė skanus, bet per jo gimtadienį tokio nedaryti, o dukrai tai labai patiko, ji smaližė pas mum  :essen: 

Atsakyti
Obetaciau, su gimtadieniu mergaite tavo 4u.gif
Nematau as tavo torto ax.gif ne toj versijoj sedziu biggrin.gif

Giega, labai grazi ta geleta suknia mirksiukas.gif vat del ko man labiau patinka gyvai pirkt rubus/batus. Paciupinet, pasimatuot gali.
Siandien mano basutes turi atvaziuot, tikiuosi nereiks grazint biggrin.gif
Atsakyti

Laba, 

Jo, tie upeliukai kai patvinsta tai įdomu net, iš kur to vandens gauna. Netoli manęs irgi yra toks kaimelis, pro jį teka toks upelis. Na su lietuviškom upėm kai  lygini, tai ten išvis toks nereikšmingas vandens siūlas, bet jau kaip jis sugeba patvinti. Užlieja visą kaimą ir kelią ir šalia esančius futbolo laukus. Visada stebiuosi. Panašu, kad sniego šiemet nebesulauksiu. Tai tada, jau greičiau atšiltų. 

Turiu puffed pastry tešlos, ką su ja nuveikt? 

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2021 01 20, 12:50)
uriu puffed pastry tešlos, ką su ja nuveikt? </p>



DAryk tokias rozytes mirksiukas.gif GAli su kumpeliu,gali su slapenke,jei plonai supjaustysi,gali su obuoliais mirksiukas.gif Greit,graziai,skanaii mirksiukas.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Karta is Hastingso grizinejom,labai lijo..TAi gatve plauke,upe tiesiog..Nes salia irgi kazkoks upeliukas patvines baisiausiai buvo..

Atsakyti

ačiū *nova*   :wub:  nieko ypatingo ten, bet pabandysiu įdėt kitaip  :mirksiukas:

50851831637_1bb4ae6fec_b.jpg

 

Limcamca mano šeimyna tai mėgsta tokį pyragą, bet su šparagais, su pomidorais ne taip patiko, viskas taip pat tik dedu vos apvirtus šparagus    :mirksiukas:

https://antmedinesle...-ir-pomidorais/

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Obetačiau: 20 sausio 2021 - 17:52

Tos rozytes man kazkaip panasios i visai kita dalyka, vaizduote tolokai nunese 🙈😂

As dazniausiai suvynioju kumpeli, suri, kecupa i ta teslos laksta, supjaustau ir iskepu tokias bandeles.

Paziurejom naujojo prezidento inouguracija.

Atsakyti