Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

O, super jusu abieju receptai, labai aciu. Isbandysiu. 

Jetau, vejas koks didelis uzia lauke  :D  :D​ 

Atsakyti

Oras tai baisus, o nakti dar didesni veja zada, per zinias rode kaip apsemtos gatves, namai, ziaurus vaizdas.

Atsakyti

Oi, Heida, karantinas jau veikia, matai ko nera  :lol:  :lol:  Nors, as siandien vaziavau i darbini susitikima, tai is vakaro apgalvojau apranga, siandien ryte pasiruosiau, net KREMPUDRA uzsitepiau. Pasikvepinau. Jauciausi, kaip nezinia is kokio narvo i pasauli isleista. Nors, susitikimas buvo Easy jet sandeliu angare  :lol:  :lol: 

Beje, i ta pacia tema kalbant. Per youtoube kartais iskrenta to Komedij klub ar kaip ten ta laida vadinasi visokiu bajeriuku. Nu ir fainu buna, pasijuokiu. O, vakar vyras pagavo ta laida ziureti, tai nu nafik, visa laida kai ziuri tai visi bajeriai apie antra gala arba kokios moterys kvailos.  :oh:  :mad2: Visai neskaniai bajeriai ziurejosi  :mad2: 

Laba  :4u:​ 

Atsakyti
Sveikos

Obetaciau, tortas toks ziemiskas, grazus mirksiukas.gif

Atejo mano basutes - siust nereiks atgal, viskas tinka. Mikstos, patogios tokios. Zodziu liuks mirksiukas.gif

Atsakyti
LAbukas


O as jau po darbu mirksiukas.gif Dar i maistine uzlekiau mirksiukas.gif Nebenesa fantazija ka valgyt daryt...Tai isvirsiu makaronu su farsu biggrin.gif


Limcamca,ten kaip kokia laida,buna tikrai juokinga,buna,ner ka ziuret biggrin.gif Bet pas mus rusiski kanalai istisai eina,o pagrinde butent TNT,kur ir rodo ta Comedy clab biggrin.gif
Atsakyti

A matai, kai mes neziurim pastoviai, tai nezinau. Vakar, tai kazkokia nesamone pasirode. Bet tikrai yra geru bajeriuku pas juos, man ypac patiko kur American voice radija kalbina rusa, angla ir amerikieti. Dar ten keletas. 

Kaip as nuvargau siandien, o atrodo nieko naudingo nenuveikiau. Vakariene ir ta vyras pagamino. 

Atsakyti

Labas su kavos kibiru  :rolleyes: 

Vakar pavalgiau pietus, priguliau paskaityti ir nulūžau, o vakare paskui, kad užmigčiau... ryte, gal kava atsimerkt padės  :ax: 

Nei comedy club, nei kvn nežiūriu, nepatinka man, gal nesuprantu, vyrui tai patinka, krizena jis žiūrėdamas.

Šalna vėl pas mum, langus reiks grandyti, prisnigtų, tai nors sniegu pasidžaiugt galima būtų, o dabar grandai šaltuką, o džiugesio jokio  :oh: 

 Jau jaučiasik kaip diena ilgėja   :bigsmile:  

Aš per pavasario karantiną kai namie sėdėjau, o vėliau vasarą kai vadžias atleido ir išvažiavom į svečius pirmą kartą, tai grįžus savijauta buvo kaip į kalnus kopus, keistas jausmas. 

Atsakyti

Laba, 

Grazi diena siandien. Saule zeme ridinejasi ir lyg nesalta.  Pagaliau atokvepis po visu lietu, nors kita savaite vel lietu rodo. Man reikia, kad kt penktadieni butu geras oras. Vyro gimtadienis, smagiau svesti kai grazi diena. 

Siandien vakarieni kari. Senai gaminau, pasiilgau. 

Atsakyti
Labukas


O as jau po darbu namie biggrin.gif SAvaitgalis prasideda biggrin.gif Nu tikiuosi,kad nereiks ryt i darba biggrin.gif biggrin.gif

Ryte kazkaip saltoka buvo...Bet namo masina pati pasisildo,tai labai gerai,kai nereikia langu grandyt biggrin.gif O diena taip graziai susilo,kad net striuke nusirengiau bigsmile.gif LAbai pavasariskas oras wub.gif

Chebra kazkur isejus,nieko namie nera biggrin.gif Butu proga graziai grindis isplaut,o tai tik pravalai ir mazoji butinai prabega,vel lieka pedos,bet dar tingiu biggrin.gif
Skalbenke jau idarbinta.Valgyt nieko nedarysiu,damusinesim likucius.Vakare-vynas biggrin.gif
Atsakyti

dieną tai tikrai šilta ir gražu buvo, išvėdinau gryčią, visus langus atlapojau, valgom irgi visokius likučius, ryt bus atsargų papildymas, nors labai nemėgstu savaitgaliais į pardę ruoštis, bet šiandiena kitais darbais užsiėmus  :rolleyes: 

vakare vyno nebus, nėr kompanijos  :ax: 

Atsakyti
O mes? bloga kompanija biggrin.gif biggrin.gif
O siaip dviese su vyru neisgeriat?Blyn,as tai jau alhogolike-kiekviena savaitgali stabiliai vyna geriu biggrin.gif DAugiau maziau,bet bent pora tauriu isgeriu biggrin.gif Vidury savaites labai stengiuos nebegert ax.gif Nevisada pavyksta,bet sia sav tikrai nei biski neisgeriau biggrin.gif

Man vakare atves daug zuvies-seabrimu,lasisos,kreveciu mirksiukas.gif Cia draugelis gyvena netoli zuvies naktinio turgaus,tai kai eina zvejot,visada ir mums nuperka mirksiukas.gif Apsipirkt as ir megstu koki pirmadieni-laisva,ramiai ryte apvaziuoju visas pardes mirksiukas.gif Nors ryt vel i ta Costco varysim.Akiu tikrintis ir aisku vis tiek kazka is maisto nupirksim..Nors dabar galvoju,tai tik vandens is ten reikia g.gif
Atsakyti

jūs jau pripliumpinusios būsit, kai aš galėsiu vynintis  :B 

Su vyru būna, kad pavakrojam, bet jis rytoj 5 jau darbe turi būt, tai ne kompanija irgi  :D 

Atsakyti