Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Nova, as jau du kartus covid turejau, pirma karta pernai vasari, kai dar nebuvo jokio karantino ir testu neatlikinejo masiskai, tada buvo auksta temp ir labai silpna, skaudejo visur.  Ir va dabar nesenai testas buvo teigiamas, bet simptomu jokiu neturejau. 
Noru skiepytis ir as nedegu, dabar net dziaugiuosi kad vistiek negaliu, turi kazkiek laiko praeit. Ir tyliai net vyliuosi kad per si laika dar pasikeis kazkas, nebebus taip labai privaloma. Bet jei liks viskas kaip dabar, tai pasiskiepysiu, nematau reikalo kovot, nieko man tas skiepas nepadarys blogo.  Kiek girdejau is gyvu, man pazystamu zmoniu, tai galima isskirti tris dalykus ko bijo zmones, pirma: ides cipa ir gales tave sekt ir kontroliuot, na sito tai tikrai nebijau, nesu niekam idomi , o stebet kuo as gyvenu, galima ir per mano naudojamas programas telefone. Antra, jaunos, dar neturincios vaiku, baiminasi kad ileidziama genetine grandine gali jungtis prie zmogaus normalaus genetinio kodo, taip turet pasekmiu kai jos nores susilaukt vaiku, apsigimimu ir genetiniu ligu gresme.Vaikai man jau negresia, tai atmetam ir sita.  Trecia dalis galvoja, kad skiepas gali sukelti autoimunines ligas ateityje, arba pakeist organizmo atsaka i ligas, kad nebekovos pats organizmas pries kitas ligas, tarsi issibalansus. Paskutinis variantas man paciai butu realiausias, jei jau kazko bijot. 
Prasom testi, kokias teorijas jus girdejot 😷

Atsakyti
As tik girdejus,kad cipa suleidzia ir paskui seks biggrin.gif VA tam ir pristate tu 5g stulpu biggrin.gif
Atsakyti

Laba, 

Ruosiu vyro gimtadieni, tai nusiplukiau. Nors, svente tik namie ir tik seimoje. 

Nebuvau girdejusi apie tuos genu gandus. Chm.. idomu. As isvis nesu girdejusi jokiu minusu, isskyrus, kad zmones bijo, kad tai nauja vakcina ir ne iki galo istirta. Na, as toki nerima galiu suprasti. Panasiai kaip ir nauja vakcina nuo gimdos kaklelio vezio, HPV. Dauguma mamu irgi bijo skiepyti, atsisako, nes tiesiog nauja vakcina. O, siais laikais ta viesai prieinama info ir kai sneketi galima bile ka, tai nelabai padeda. Sunku atrinkti teisinga informacija. 

Mano mamukas LT tai nusiteikes skiepytis. 

Atsakyti

Labas,

aš irgi apart čipavimo, daugiau jokių pletkų negirdėjau  :ax:  

pagaliau penktadienis, kaip pavargau per šią savaitę, kaip laukiu išeiginių, kad bent jau nereiks ridentis iš lovos ankstumoj  :rolleyes: 

noriu kažko skanaus, kas tas KAŽKAS pati nežinau  :D 

mano mama irgi skiepysis 

Atsakyti

Labas rytas,

na ir orelis baisus 🌧 As ir pastoviai noriu kazko skanaus, bet parduotuvej nieko neissirenku, nebent lietuviu parduotuvej, ten tai randu skanaus, net per daug 🤭

Gimdos kaklelio vezio vakcina mano abi panos suskiepytos ir labai tuo dziaugiuosi, gaila kad man jau buvo per velu skiepytis. 
Greiciau vakaras, noriu namo 🙈

Atsakyti

Labas rytas,

kol kas lietus mano kaime  :rolleyes: nereikia sniego ommmm

bet jau sausis baigias, akimirksniu, atrodo, pralėkė šis mėnuo...

vakar kirpčius pasitrumpinau  :blush-anim-cl: ir nagai ant nulio nukirpti  :laugh:  ech

reikia veiklos, o tai kažkaip pesimistinės gaidos veržias  :oh: 

Atsakyti
LAbukas

Londoniskese irgi lyja...Ir sniego lygtai zadejo,nors ir nereikia jo biggrin.gif
Vakar turbut persalau...Lygtai saule bande sviest,nusirengiau striuke,o vejas tai nemazas buvo...Vnz,siandien sloga iki zemes,galva skauda..Tempos nera rolleyes.gif

Akiniai mano jau gatavi,veliau varysim atsiimt biggrin.gif

As plaukus visada auginu biggrin.gif Nusikerpu karta i du metus ir vel auginu biggrin.gif biggrin.gif
O nagai..As irgi pati lakuoju su geliu..Ir kazkas nepavyko paskutini karta..KAzkaip iskart atsoko tas lakas..Ar cia tas base pasenes,ar pats gelis,ar tarpusavy nesutiko..O gal ir lempos jau nebekaitina..Vnz,reik valyt ir likusius ir persilakuot kitu laku.
Atsakyti

LAbukas

Londoniskese irgi lyja...Ir sniego lygtai zadejo,nors ir nereikia jo biggrin.gif
Vakar turbut persalau...Lygtai saule bande sviest,nusirengiau striuke,o vejas tai nemazas buvo...Vnz,siandien sloga iki zemes,galva skauda..Tempos nera rolleyes.gif

Akiniai mano jau gatavi,veliau varysim atsiimt biggrin.gif

As plaukus visada auginu biggrin.gifNusikerpu karta i du metus ir vel auginu biggrin.gifbiggrin.gif
O nagai..As irgi pati lakuoju su geliu..Ir kazkas nepavyko paskutini karta..KAzkaip iskart atsoko tas lakas..Ar cia tas base pasenes,ar pats gelis,ar tarpusavy nesutiko..O gal ir lempos jau nebekaitina..Vnz,reik valyt ir likusius ir persilakuot kitu laku.

 

sveikatos  :4u:

orai labai apgaulingi, pas mum vakar gražu ir atrodo šilta buvo, bet kokia gi šiluma sausio mėn.

pas man su plaukias panašiai, irgi visada auginime  :D  kerpuosi tai truputį dažniau, aišku kai galimybės yra  :rolleyes:

nagus iš bėdos susitvarkau pati, bet labiau patinka kai tik pasėdi ir paskui jau grožis  :wub:  aš tai savo lempa kaltinu, reiktų gal naujos pasidairyti, paskutį kartą kai nagų grožis liko ant pirkinių krepšio nebevargstu, nagai natūralūs dabar  :D  nes paprastas lakas tai tik tam kartui, kai su pirštinėm reikia būti  :ax:

 

p.s. vakar darbe stebėjom paauglio "nukrapštymo" nuo stogo operaciją, eina sau. Gerai tai, kad  viskas gerai baigėsi. 

Atsakyti
Oho, kaip baisu..

Mano nagai gana stiprus, bet gelis vis tiek labiau apsaugo nuo luzimo.. O trumpais nagais nieko padaryt nemoku smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Obetaciau, tikrai kad gerai viskas baigesi. Siam kartui... Kad tik neliktu galvoj sitas dalykas ilgesniam laikui... Kad nenoretu vel kada bandyt...


Atsakyti

Atsiemiau akinius, nu nenesiosiu pastoviai.. Vien iki masinos kol daejau, jau uzbiesino biggrin.gif Lyja-aplijo, pasilenkiau-smunka.. Vnz liksiu linzem istikima biggrin.gif

Einu pietu miegelio biggrin.gif
Atsakyti

Tai labas vakaras cia  :D  :D apie gimke zinot, apie spa zinot, nezinau ka pasakot  :D  :D 

Nagai tragedija. Nuemus ilgalaiki liko tokie silpni, kaip kazkas sake, tikrai ant nulinio. Jeigu ir paauga, tai moment nuluzta. Reikia rasti kokia priemone jiems stiprinti. Gal turit ka patarti? 

Obetaciau, eik tu sau, kokia nesmagi situacija. Apkrauna dusia labai. 

Atsakyti