Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Ačiū už patarimą, dėl nagų. Einu pirkt. 

Aš negaliu skųstis savo vaikais, jie pas mane labai valgūs. Ir silkes ir šaltienas. O, gaminti tai, ko kažkuris nemėgsta tai nelabai kažkaip pas mus priimtina. Gi žinau, paskui tepsis sumuštinius, tai ai, prie to paties geriau kažką atskirai. Pvz mes su vyru aštrų kari valgom, vaikai nelabai. Tai tą dieną jiems kitam puode ką nors kito panašaus, bet neaštraus. Ir, nesijaučia, kad keli patiekalai būtų. 

Šiandien vakarienei buvo grikiai su kalakutiena ir saulėje džiovintais pomidorais. 

Atsakyti

Labukas


Nemazai darbo,tai ilgai dirbsiu siandien...Dar reik persiziuret marsruta,kazko pradeda ne nuo rajono pradzios...
Siurblys atvaziavo,bet kol per nakti uzsikrove,tai net neturiu laiko pazaist su juo biggrin.gif Ai,kai grisiu biggrin.gif

Vakar skaiciau fb kiek pinigu isleidzia maistui savaitei.. Tai kitos ohoho kokiom sumom blink.gif
Pas mane visi ipratinti valgyt ta pati maista 2-3d.. Va vakar-burokeliu sriuba-dar ir ryt uzteks. Makaronai su farsu-vakar valge, i darba isidejo ir grizes is darbo vel tuos pacius makaronys valgys biggrin.gif
Tikrai neturiu laiko kasdien po nauja patiekala gamint biggrin.gif
Atsakyti

Labas  lietingą rytą :)

Aš tai tokių puodų neturiu, kad dar 3-čiai dienai liktų  :rolleyes:  arba mes abžoros  :D 

Nereikia suprast, kad gaminu tik tai ką aš mėgstu, o kitiems nepatinka ir vistiek valgyt turi  :mirksiukas: Visų norai gerbiami, o kai perskaičiau knygą "Prancūzų vaikai valgo viską" sakyčiau ir mano šeimoj reikalai pasikeitė į gerą pusę. 

Atsakyti

Labas rytas.

Pas mus visi islepe ir ispindeje del maisto, mano seimoj nebuvo teikiama jokios dideles reiksmes maistui, valgem tai kas buvo ir mandrybiu jokiu negamino. O va MB atejo is seimos kur ogogo koks maisto kultas, kepsniukas butinai su bulvem, salotom ir dar padazu, pries karsta pageidautina ir uzkandukas, silkute pvz. Pamatytumet kiek mes maisto sventem gaminam, i saldytuva netelpa. Ir antra diena ta pati maista valgau tik as, siaip ir puodu neturiu dideliu, tik viena cepelinini. Maistui isleidziam daug, vel gi MB iniciatyva, jo manymu, aciu D dar maistui uzdirba. Ir taip perkam sultis, vaisius, uogas, uzkandukus ir saldimynus. Ai daug perkam, o kur dar jei i lietuviska parde uzeinam.

Atsakyti

Laba, 

Tikrai taip, jeigu ne uzkandukai, skanumynai ir alkoholis, butu kitaip. Kad ir tos pacios sultys. Na, nesinori visa laika tu paprastu, kur cukraus daug. Norisi kokybisku. Spausti irgi kartais tiesiog tingisi. Tai ir perki, ir moki nemaza kaina. Is tiesu taip, kai pagalvoji. Gerai, kad kokybiskam maistui uzdirbam. Nes, tai ir sveikata ir nuotaika ir gyvenimo kokybe. 

Pas mane kaip kada ir ziurint ka galima palikti antrai dienai. O, jau treciai tai butu neimanoma. Niekaip. Kas saldoma tai dar uzsaldau ir paskui vistiek pati suvalgau. Mano vyras is seimos kur maistas budavo gaminamas individualiai, tai as ji praktiskai perauklejau, nors antra diena kotleta suvalgyti, ir, kad triju rusiu saltibarsciu nebus musu seimoje gaminama. O, tai anyta gamindavo: vienam su kefyru, kitam su grietine, treciam su pienu. Pamenu, koks man sokas buvo  :lol: 

Ta knyga apie prancuzu vaikus zinau, labai labai gera. Gaila, kad neperskaiciau kai vaikai mazi buvo. 

Atsakyti
Mes nesenai nusipirkom va toki apelsinu sultim spaust,tai jau nebeperkam parduotuviniu biggrin.gif
https://www.amazon.c...H...=UTF8&psc=1

UZtai nebespejau apelsimu pirkt biggrin.gif
Jokiu kolu ir kitokiu limonadu mes negeriam,nebent koks balius...

MB tevai irgi sokonejo aplink ji,bet jis maistavo ir specialiai nieko nevalge,kas pagaminta biggrin.gif Pvz braskes jam pats neskaniausias vaisius vien todel,kad liepdavo ravet sode jas biggrin.gif TAi is principo nei vienos nesuvalgydavo biggrin.gif Motima klykdavo-del taves cia viska auginam,o tas ne ir viskas biggrin.gif Ir po siaip dienai nelabai valgo braskiu..
MAno vaikams irgi-noriu blynuku,kepa blynuka,nebenoriu blynuku,noriu kosytes,viska meta,verda kose,nenoriu tokios koses,noriu kitokios,vel viska meta vel is naujo verda biggrin.gif biggrin.gif Bet pas mane taip nereikalaudavo,nes zinojo,kad nesokinesiu biggrin.gif

Mes kazkaip jokiu uzkanduku neperkam..Jei reik greit prie vyno,tai visada surio yra ir to parmahamo.Saldumynu irgi stengiames namie daug neturet biggrin.gif Visda yra tik belvidos sausainiu.
Is lietuvisnes tai tik duonos,kefyro ir koldunu man reikia biggrin.gif

Nu visai fainai tas robotukas vazineja biggrin.gif MB ryte ijunge,issiurbe,as dabar vandens ipyliau,plauna mirksiukas.gif PAs mane baldu daug,atrodo ijungi kad pirmyn atgal vazinetu,bet vistiek turi sukiotis ir ratais..GAl dar kazka nustatyt reikia...
Atsakyti
Dabar as galvojau, gal man ir reikejo vietoj to sulankstomo siurblio pirkti toki kaip jusiskiai ax.gif apacioj pas mus plyteles ir medines grindys. Laiptu, laipteliu jokiu nera - butu sau vazinejasis ratais rolleyes.gif

Mes valgom antra diena maista be jokiu problemu. Stengiames gamintis ne daugiau kaip 2 dienom. Nu bet jei jau lieka treciai dienai, ka darysi - uzbaigiam. Maisto nemesi juk.

Panos, ar bandet kuri pabadaut ax.gif noreciau pabandyt nors kokia diena nevalgyt ax.gif biski sonus apsimetyt gal pradetu viena diena biggrin.gif
Atsakyti

Man atrodo ir as turiu braskiu trauma, man ji paskutine uoga kuria imciau valgyt. Kai sezonas tai aisku kazkiek suvalgau savu, bet is esmes gali ir nebut.

Nova, nesu badavusi, bet siaip rekomenduoja ta protarpini badavima, paskaityk kaip ten daryt reik.

Atsakyti

Laba,

Maistui išleidžiam gal vidutiniškai, sakyčiau  :hm: aišku visko būna. Sūltys pas mum retas reiškinys, limonadai tik kartu su picom, o tai kartą per mėn kažkur. Mes labiau kokteilius (smučius) susiplakam. Alkoholio vartojam mažai. Saldėsių kasdien irgi nėra, bet va vaisiai ir uogos tai jooo, jų pas mum daug ir visi labai mėgsta.

Vyras iš šeimos, kur jokio maisto kulto, svarbiausia dešros būtų šaldytuve. Tai man pasisekė, neišrankus, valgo viską ir neburbuliuoja, bet pats irgi nemėgsta gaminti, tai jei sugalvoja iškept bulvių ar kokią kiaušinienę, man šventė  :D  su didžiausiu pavydu skaitau :blush-anim-cl:  kai jūsų vyrai kuria grilius, kepa ir rūko, pas mum net nėra tokių agregatų  :rolleyes: 

*nova* vienos dienos badavimas vadinamas iškrovos diena, bet kiek teko skaityt, tai nelabai rekomenduoja imt ir badaut vieną dieną, reik ilgiau, kad poveikis būtų, o tas badavimas tai visas menas, reik išmanyt, nes galima sau pakenkt. O Heidos minėtas protarpinis jau kitas reikalas, bet vėlgi tas pats "mažiau ėsk". Man dėl darbų grafiko savaime gaunasi protarpinis  :ax: bet efektas kūno linijoms buvo tada, kai visgi stebėjau ką ir kiek valgiau, o dar ir į sporto klubą ėjau. Gal ir nuo žmogaus individualių savybių priklauso, genetikos, amžiasu ir etc. Bet dabar kažkaip atrodo vien nuo minties apie pyragaitį jau imi  ir pasunkėji  :oh: o nusiredent tuos pasunkejimus vis sunkiau ir sunkiau...

Atsakyti
Labukas

Kai vasara silta, tai mb pats pasiulo ka nors ant griliaus iskept.. Bet ziema nelabai verzias biggrin.gif
O alhogolio mes isgeriam.. Savaitgaliais visada ax.gif Bet karantino pradzio vos ne kasdien gaudavos, tai jau vel susiemem ir vel tik savaitgaliais biggrin.gif Nu patinka man tas vynas biggrin.gif

As pries badavima ax.gif Man rodos viena diena pabadavus, kita dvigubai priesi.. Geriau porcijas pazint..
Atsakyti

Laba, 

Man butu nesunku badauti. Manes badas kazkaip nevargina. Va, pvz kai darbo daug, tai galiu visa diena nieko nevalgyti, jausti alki ir dzin. Bet, as skeptiskai ziuriu i tuos protarpinius badavimus ir visokias keto dietas. Nemanau, kad jos sveika. Geriausi rezultatai is tikruju yra kai suderinta mityba ir sportas. 

Oi, mano vyras daug gamina. Ir kepti lauke gali ir per lietu ir per sniega. Daznai taip ir buna. 

Atsakyti
Na, ir as taip manau, kad po badavimu atsiimciau viska su kaupu biggrin.gif bandysiu mazint porcijas ax.gif nu bet taip sunku kai namie esi. Va, rytdienai anti pasimarinavau mirksiukas.gif dar ir zele uzpyliau ax.gif nu zodziu, nebadausiu kolkas kas biggrin.gif

Atejo MB kvepalai Armanio Stronger with you intensely. Jau kvapas koks wub.gif
Atsakyti