Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Laba, 

Obetaciau, koks idomus hobi: oro balionai. UK turbut net nesu ju maciusi. O, LT gi labai populiaru. Vilniuje labai daug ju skraido, vakarais. Pamenu, vakarais taip grazu, ypac kai geras oras. Dangus pilnas ju budavo.  :wub:​ 

Atsakyti
Labukas

Tai ziuriu kad i fb persikraustem smile.gif) Nu jo,tenka ir cia ir ten ta pati rasinet biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas,

Vakar tai į SM įeiti negalėjau, kažko neužsikraudavo, o FB nespėju ant pulso būt  :D  širdučių tik pridedu  :rolleyes:

Gražu, giega, pas tau darosi  :mirksiukas:

Limcamca, yra UK oro balionų ir šventės jų net būna ir paskraidyt jei nori gali  :mirksiukas:  Pamenu kažkada šventėm mano vaikio gimke, mažiukas dar buvo, svečiai dainavo Happy Birthday tai ir iš oro baliono prisijungė chebra  :D  labai žemai virš stogų skrido, susimojavom  :wub:  Vėjuota UK tai ne taip dažnai jie skraido  :ax:

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Obetačiau: 21 balandžio 2021 - 08:34

Čia tai nustebinai, tikrai nežinojau tokios pramogos UK. Nesu net mačiusi. Nors, tiesą sakant man į juos tik pažiūrėti gražu. Pati nė už ką nenoriu bandyti. Kažkaip tie krepšiai nepatikimai  man atrodo  :D  :D​ 

Atsakyti

Man tai ne tik krepšiai nepatikimi, visiškas priklausymas nuo oro sąlygų, labiau baugina ir dar ta ugnis :B žodžiu, kiekvienam savi horizontai :D

 

prisiminiau vieną filmą susijusį su oro  balionu  :wub:

https://m.imdb.com/title/tt7125774/

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Obetačiau: 21 balandžio 2021 - 18:45
Labas 4u.gif
Tyla?
Na, tiek pasiilgau SM biggrin.gif vat, per seną versiją veiksmas tik vyksta, nauja kažko nekrauna man, kaip jum?
Atsakyti
LAbukas

As senoj versijoj,nauja man nepatinka..KAi visiskai atjungs sena versija,turbut as visiskai iseisiu is SM biggrin.gif

NA ka,nauja savaite prasideda biggrin.gif MAn dar laisvadienis,bet juk amziais reikalu kalnas biggrin.gif Eisiu i gyma is ryto,paskui susitvarkyt namus reikia,nes po visu sveciu /darbininku-bardakas biggrin.gif O jei dar papasakosiu,kad vakar visa keptuve karstu spirguciu apverciau biggrin.gif KAip ir galejau sulaikyt ta keptuve,nu bet atsokau kuo toliau,kad neapsiplikint..Tai suvalem tuos riebalus,bet vis tiek ir spinteles liko apibegusios ir ..

DAbar kita istorija papasakosiu biggrin.gif Gi perkam baldus i saliona biggrin.gif VAkar dar aplekem kelias parduotuves ir vis del to nusprendem imt ta pati pirma varianta,kuris krito i akis..LAbai gera kaina,kaip uz odinius baldus+ amzina garantina visiems porolonams,spyruoklem,remui mirksiukas.gif TAi va,atrodo issimatavos namus,savo senas sofas,nuvarom uzsisakinet ir vel linksta sirdis prie kampo( pas mus dabar 3viete ir 2viete sofos) biggrin.gif Nu matuojam,lygtai telpa i namus-ta patrauksim,ana biggrin.gif Sakom-davai dar griztam dar karta namu pasimatuot..O pardavejai gi irgi-bijo,o vdrug nebegrisim,pradeda pushint-sitai kainai garantija tik siandienai..ryt gali kita kaina but,bla bla bla biggrin.gif sako imokekit depozita ir viskas bus OK,tada garantuotai liks sita kaina biggrin.gif Nu OK,susimokam 300£,griztam namo ir kaaaaa-netelpa tas kampas biggrin.gif TA prasme kaip ir telpa,nu bet tada vien baldai namie-sofa prie sofos biggrin.gif TAi siandien vel vaziuosiu i ta parduotuve,keisiu uzsakyma i 3viete ir 2viete sofas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos

As ir sedziu senoj versijoj. Nepatinka ir man nauja. praeita savaite negalejau nieko postint per tas reklamas. Beveik visa tel ekrana uzdengdavo.

Mes vakar taip smagiai pas draugus pasisedejom. Uzsisakem kebabu, keptu avienos sonkauliuku. Vyrai labai sonkauliukus gyre, nu man tai jie visai nepatinko. As is viso nemegstu avienos...

Darbo savaite prasidejo ... Ir kiekviena pirmadieni tas pats klausimas- kur pasidejo taip ilgai lauktas savaitgalis unsure.gif ax.gif
Atsakyti

Labas,

Man tai gal pirmas kelias dienas nepatiko nauja versija, o paskui viskas taip pat kaip ir senoj pasidarė, tik va, pastarosiomis savaitėmis sublūdo ir neužsikrauna tema naujoj versijoj  :ax: 

giegai  :4u:  už keptuvės sukeltus padarinius  :D  pamenu, aš kažkada taip pašventinau virtuvę išleidus iš rankų  būrokėlių sultčių stiklainiuką  :oh: 

eisiu skiepytis po dviejų savaičių ir MB gavo sms, kad gali registruotis  :rolleyes: 

man kampai labai patinka, bet jie nėra tokie paslankūs kaip sofos, visad kampas daugiau vietos užima ir kambario taip paprastai neperstatytsi  :ax: 

Atsakyti
JAu persakiau biggrin.gif Net ir pigiau truputi gausis,nei kad su kampine biggrin.gif

Mano drauge kazkada LT irgi taip is fritiurines pyle tokius specialius taukus ir issprudo tas puodas,o ten 5l karstu riebalu..Nu ok,neapsidegino pati,irgi spejo atsokt,bet tie taukai subego i visus spinteliu tarpus ir sustingo visi taukai biggrin.gif O fairio tada dar nebuvo,silpni tie plovikliai biggrin.gif TAi kol viska atgramde atsveite biggrin.gif biggrin.gif PAs mane tik ant grindu istisko,tai gana greit ir susivaliau biggrin.gif



Einu kept vistos,bus MB pietums biggrin.gif PAti sushu nusipirkau ir visa deze surijau biggrin.gif
Atsakyti

Ogo, amzina garantija baldams, dar nesu taip maciusi 😲 turetu but geri.

Nova, as ir nesu didele avienos gerbeja, valgau kazkiek, bet man tik MB pagaminta skanu,o jei kokios maitinimo istaigos, tai dar nebuvo kad patiktu.

Prie musu nesenai atsidare turku parduotuve didele, ten jje vietoj kepa bulkas/duonas visokias, na ir ju tradicinius saldumynus, tai mes kai prisiemem deze paragaut visko, aisku ir suedem viska per karta, koki milijona kaloriju 🙈

Atsakyti
Labukas


QUOTE(Heida @ 2021 04 26, 21:08)
<p>Ogo, amzina garantija baldams, dar nesu taip maciusi 😲 turetu but geri

Prie musu nesenai atsidare turku parduotuve didele, ten jje vietoj kepa bulkas/duonas visokias, na ir ju tradicinius saldumynus, tai mes kai prisiemem deze paragaut visko, aisku ir suedem viska per karta, koki milijona kaloriju 🙈</p>

NA ten garantija paciam remui,spyruoklem..Atseit,jei kas sulus,pakeis..Jei dar gyvuos ta firma biggrin.gif Pvz buvo tokia DANSK baldu firma ir po karantino ji nebeatsidare,na bent jau Lakeside biggrin.gif TAi taip ir nuplaukia amzinos garantijos biggrin.gif
DAr buvo galima imt papildoma garantija odai,jei susibraizys,nuo dzinsu issiteps,keist ir ja,bet uz sita papildomai moket 400£ i 5 metus.Tai neimem biggrin.gif

Girdejau apie ta parduotuve,labai isgyre,bet pati dar nebuvau joje..Cia kazkuria diena stabtelejau Manijoj,bet nieko reikiamo negavau,o kad salia tie turkai,tik pradejus vaziuot prisiminiau,tai nebesisukiojau biggrin.gif

Ryte +3,diena +16 biggrin.gif Ryte su pirstinem,po pietu nusirengineji biggrin.gif
Atsakyti