Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Labas rytas

Heida, ar pirkotes tukru saldainius, kurie pagaminti is pistaciju bigsmile.gif o ten tai cukraus atomine bomba biggrin.gif

Pasigirsiu - praktiskai nenaudoju cukraus. Kava be cukraus, tortu, pyragu nekepu... Svoris svyruoja -2kg, tai +2 🙈 nu niekaip negaliu gryzt i senas vezes.

Kaip man reklamos uzdengia ekrana 😡 neimanoma rasyt postu
Atsakyti

Giega, tikrai labai gera ta parduotuve, giriu ir as. Vaisiu ir darzoviu didelis pasirinkimas, kai kuriu vaisiu net nebuvau dar maciusi. Ir mesa sviezia labai grazi, pasirinkimas neblogas. Na man labai patiko.

Nova, saldainiu nepirkom, tik bahlavas ir pyragiukus kazkokius. Cukru, cukraus pavidalu, tai namie as tik viena ko gero vartoju, na reik man jo i kava nors mazo saukstelio. Bet va kokio saldainio, pyragiuko ar deserto, tai nei vienas neatsisako. 

Atsakyti

Labas, 

Nebepasiilgstu SM. Geda ir sakyti, po tiek metu. Man labai tiko ir patiko nauja versija, bet, kad jos nepabaige iki galo, liko kazkoks marazmas. O, tos reklamos tai isvis kosmosas. Ka jau kalbeti apie tai, kad dalis tos sistemos isvis neveikia, arba isvis neileidzia i foruma. 

Prie FB pripratau, pokalbis eina, man daug fainiau ir privaciau. 

Giega, paro baldus. Kokios firmos? 

Ir, pasakykit apie kokia turku parduotuve kalbat? Pas mane rajonelyje irgi atsidare kazkokia vaisiu baze, bet pagal uzrasa sprendziu ne angliska, irgi lyg i turkiska panasi. Gal tie patys. 

Bet, man jau nervas nelaiko, koks saltas pavasaris. Mano petunija viena nusalo  :huh2:​  Gal ir gerai, kad neskubu sodinti geliu. 

Atsakyti

Limcamca, va sita

https://www.google.c...e,trex_id:EZFuR

Atsakyti

Sutinku kad fb rasyt greiciau ir patogiau, bet man nostalgija sm islikusi, pirmas forumas prie kurio prisijungiau, per ji susipazinau su nemazai zmoniu, kai kurie net tapo draugais. Reklamos tai tikrai labai uzknisa, bet kai mazai ka berasau cia, tai kazkaip iskenciu.

Atsakyti

Ne, ne tokia parduotuve. Bet jusiske, tai super gerai atrodo. 

As zinokit, daznai vistiena perku hallal, tai labai skani. Pvz vyras is halal vistienos farso gamina kotletukus, nu kokie skanus. Daug skanesni, nei is prekybcentrio. 

Atsakyti
FB gal ir greiciau,bet kol surandi,kur pabaigei skaityt,plepet biggrin.gif KAzkaip SM aiskiau sitas..

Be to,ten jau tik su pazistamom sneki,o kaip tu nauju pazistamu susirast biggrin.gif Jei ne SM,tai nei vienos is FB bendraujanciu ir nepazinotume biggrin.gif

BAldai..Pirkom is kazkokios ABB furniture biggrin.gif VA situos ir sita spalva
https://www.fabbfurn...sofa-in-leather

Triviete,dviviete ir pufika.
Buvom va sita kampa uzsake,bet gaunas,kad salionas vien baidai biggrin.gif biggrin.gif
https://www.fabbfurn...aise-in-leather

O siaip apvaziavom visas LAkeside esancias baldu parduotuves,tai Furniture Village krito i aki vienas komplektas,bet jis masyvesnis biski ir aisku brangesnis.
DAr labai patiko NAtuzzi vienas komplektas,bet ir kaina 6000£ biggrin.gif Tiek to,geriau dazniau pakeisiu baldus,nei uz tokia kaina pirksiu biggrin.gif
Atsakyti

Ooo, labai dailiai žiūrisi. Tokie elegantiški. Ant to kampo, tai net nepasakytum, kad masyvus. Pas tave gi nėra visai mažas salonas. 

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2021 04 27, 15:58)
<p>Ooo, labai dailiai žiūrisi. Tokie elegantiški. Ant to kampo, tai net nepasakytum, kad masyvus. Pas tave gi nėra visai mažas salonas. </p>
[right][snapback]72820490[/snapback][/right]

Butent, kad atrodo nera dideli biggrin.gif Dar is kampines sofos galejo nuimt viena dali, bet sutrumpeja neperdaugiausiai smile.gif
Siaip telps ir ta kampine, bet sakau, labai uzgrustas baldais kambarys gaunas.. noris ir tos erdves..
Atsakyti

Grazus baldai, ir spalva grazi.

Atsakyti
As norejau biski tamsesnes,per kompa nesimato tos spalvos..Tokia ne juoda,o tamsiai pilka..Bet nebuvo ekspozicijoj jokio baldo is tos spalvos,tai pabijojom,kad gal nesiziures visiskai..O sviesus visada gerai atrodo biggrin.gif Be to galiu net uzuolaidu,kilimo nekeist-viskas tinka biggrin.gif

Atejo ri is TKMaxx siuntinys biggrin.gif Buvau patalynes komplekta uzsisakius,kaldra,nes sena jau tokia pavalkiota biggrin.gif Ir dvi pagalves biggrin.gif MAn patiko pagalves,sau pasiliksiu,kazi kaip MB biggrin.gif Nes tas jau kokia 10 perka ir nei viena neitinka biggrin.gif
Atsakyti

Nes tas jau kokia 10 perka ir nei viena neitinka biggrin.gif

Visai kaip as 🙈😂 nors dabar irgi is Tkmaxx turiu nusipirkus silku kimstas pagalves, tai lyg ir nieko.

Atsakyti