Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Labas rytas, 

Perėmiau estafetę iš Heidos. Kur kitos prapuolę? 

Pas mane šiandien atvirkštinė diena. Gaminu vakarienę. Paruošiau šonkaulius, dabar sumečiau į savo puodą, lai troškinasi. Dičkis mokykloje atrinktas į ekskursiją, į Wicked miuziklą vakare važiuoja. Noriu, kad pavalgytų iki išvažiavimo, nes grįš tik po vidurnakčio. 

Atsakyti
Sveikos

Aha, kur prapuolet, panos 🤔

Limcamca, baigineju priespaskutine tavo knyga. Neskaitysiu tik vienos. Tos kelionines. Pradejau, bet ne mano ji. Man romaniuksciai geriau tinka 😉
Visos kitos, tikrai geros, idomios knygos. Apie septinta susitikima - neturiu zodziu. Galvoju isigyt daugiau sitos autores knygu.

Atsakyti

Neprapuole, tik kad parasyt nera ka, vis tas pats per ta pati. Vakar kieme truputi pasikapsciau, isnesiau pomidorus i lauka, ir ziuriu visai jiems patinka. Siandien Romforde per sopingus perejau, bet taip nieks i akis nekrinta, tai tik mazajai truputi rubu nupirkau, H&M kai kam juokinga kaina, dzemperiai kur po 19 kainave, dabar po 5-4£, ir dar papildoma 20% nuolaida. Norejau sau storesnio treninginio dzemperio, bet nieko neradau. 

Atsakyti
Labukas

As irgi neturiu ka papasakot biggrin.gif Anksti i darba iseinu,griztu-mazoji prisistato,reik su ja pabendraut,paskui ir mb is darbo grizta.. Ziurek jau ir vakaras biggrin.gif
Atsakyti
Giega, o taviskis i kitus miestus nevaziuoja dirbt?

Ai, taigi interview antra turesiu kita treciadieni 😉

Heida, nieko sau nuolaidos bigsmile.gif vaziuosiu ir as sestadieni i Romforda pasidairyt. Reikia lupdazio kokio, dar gal ko prisireiks biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 21 gegužės 2019 - 22:42
LAbukas

Nova,vaziuoja ir i kitus miestus..Siandien dar Londone,ryt poryt vaziuos i Norviciu.KArtais ten miega,jei darbo visai savaitei..Jei del poros dienu,tai pavazineja pirmyn atgal..Is vakaru Londono namo parvaziuot uzima tiek pat laiko,kaip ri is Norviciaus biggrin.gif
Cia i Braitona kazkada turi vaziuot,tai irgi lygtai vazines pirmyn atgal..

KAip gerai,kad man nieko nebereikia biggrin.gif biggrin.gif Nors reikia dovanos..VArysim i vestuviu metines,pinigais nenoriu dovanot.Galvoju kokias sidabrines taures,bet dar nieko grazaus neuzmaciau...
Atsakyti

Septintas susitikimas - taip, faina knyga. Wasmo. Heida jos laukia. Reikia eiti gerti kavą/arbatą ir knygomis apsikeisti.  :D 

Grįžo mano vaikis vakar beveik vidurnaktį, bet patenkintas, miuziklas labai patiko, scena graži, viskas oki. 

Atsakyti

Tiesa, matėt, šiandien paskelbė, kad nuo kitų metų balandžio nebebus pirkti vatos pagaliukų, šiaudelių ir kokteilių maišiklių plastikinių. 

Atsakyti
Jau dabar daug kur duoda be siaudelio arba popuerinis jis..
Siaudeliu ir tu maisikliu tai nepasigesiu,bet va krapstuku tai reikia.. negi vel kaip taryniniais laikais ant degtuku suksim..
Atsakyti

Aš jau radau, yra ant bambukinių pagaliukų. Biški brangesni, bet įperkami. 

81zuejs5ZFL._SL1500_.jpg

Atsakyti
Na pirksim bambukinius biggrin.gif

Limcamca,ar buna kada nors tavo gartve be trafiko biggrin.gif Vakar peskom greiciau buciau parejus,nei pravaziavau biggrin.gif
Atsakyti
Siulau meetui diena/vakara. Birzelio 18ta? As nedirbsiu, tai laikas man visai nesvarbus mirksiukas.gif

Kada vaikai baigia mokslus?

Giega, kada i lt birzeli varot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 23 gegužės 2019 - 08:44