Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

QUOTE(*nova* @ 2019 05 23, 07:42)
Siulau meetui diena/vakara. Birzelio 18ta? As nedirbsiu, tai laikas man visai nesvarbus  mirksiukas.gif

Kada vaikai baigia mokslus?

Asbusiu Paryziuj,koncerte biggrin.gif
Atsakyti
Juokauji? Kada gryztat?
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2019 05 23, 07:45)
Juokauji? Kada gryztat?

Tai gi jau daug kartu sakiau,kad varysim i koncerta biggrin.gif
1nakciai mirksiukas.gif Anksti ryte isvarom,pavaikstom po miesta,vakare koncertas,pernakvojam,ryte dar pavaikston ir namo mirksiukas.gif
Paskui kita savaitgali i lt mirksiukas.gif o i ta tarpa-mb gimke biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas, 

mes pirkom daugkartinius siaudukus, man net labiau patinka nei iprasti, idetas prie ju sepetukas viduj isplaut, o ir tie popieriniai visai smagiai atrodo. Ausu pagaliukai ne tik mediniai yra, dar buna tas pagaliukas is tvirtai susukto popieriaus padarytas. 

Eisit siandien balsuot? 

Atsakyti
Giega, zinojau kad lekiat birzeli i francus, bet kad butent tokiom dienom biggrin.gif
Man tas savaitgalis idealiausias. Dar iseigine turiu 24, pirmadieni mirksiukas.gif

Heida, mes ne. O jus?
Atsakyti

Labas rytas, 

Balsuosim būtinai. Ir paštu jau prabalsom, o šiandien už vietinius. 

Mažiau auto šiandien, nes mokyklos balsavimui uždarytos. 

Giega, kelias mūsų visada laisvas, išskyrus prie A12, kur jau šviesoforai reguliuoja. Jeigu aplinkiniuose keliuose būna avarija arba kelio darbai, tai tada visi važiuoja pro mus, tipo greičiau, ir taip užkemša. Labai retai kada taip būna. Šiandien jau trečia diena, mūsų kelias kemšasi, matyt kažkur aplink kelio darbai vyksta. Pataikei nesėkmingai. 

Birželio 18 man paskirta data procedūrai ligoninėje. Niekaip. 

Atsakyti

Lietuviskuose rinkimuose mes ir jau prabalsavom pastu, truputi reikejo galva pasukt uz kuria cia partija balsuot, o dar tas reitingavimas. 

Siandien irgi planuojam eit, bet man cia dar sudetingiau, net nezinau kas dabar sedi Briuseli nuo anglu parapijos, reiks MB pasiklaust kad apsviestu.

Atsakyti

Garsusis, įžymiausias ponas Farage sėdi Briuselyje. Nesuprantu to dalyko. Rėkia už Brexit, bet EU alga tinka.  :D 

Man atrodo, svarbu neišrinki UKIP ir Brexit party. Likusieji visi panašūs. 

Atsakyti
Siulykit meetui dienas jus mirksiukas.gif as prisiderinsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*nova* @ 2019 05 23, 13:53)
Siulykit meetui dienas jus  mirksiukas.gif  as prisiderinsiu  4u.gif

Vasara kazkaip sudetinga.. Darbo dienom ilgai dirbu,savaitgaliais kur nors islekiam..va ryt as laisva mirksiukas.gif Planuoju i naktini turgu nulekt,jei atsikelsiu biggrin.gif Nes kazkokia labai pavargus jauciuosi..Bet diena,vakare kol kas jokiu planu mirksiukas.gif
Atsakyti
LAbukas

Guliau ant sofos,palikau TV ijungta ir pati pabudau apie 1h biggrin.gif Siaip raso,kad tas turgus nuo 3 nakties dirba,bet jau pries dvi pilna dirbanciu ir zmoniu mirksiukas.gif vnz uz 100sv nupirkau 10kg krutineles,10kg nukaulintu slauneliu,6kg jautienos farso ir virs 1kg jautienos gabaliuku mirksiukas.gif
O koks biziakas centre bigsmile.gif Ar diena ar naktis,judejimas ten nenustoja bigsmile.gif chikinines pilnos net 2h nakties biggrin.gif biggrin.gif

NA ka,siandien as laisva mirksiukas.gif GAl kas i Romforda?Tuoj apsimetau namus ir varysiu..I bankus reikia,plaukams dazu..
Atsakyti

Laba,

Giega, o kodel tu vakarais ilgai dirbi? Papildoma pamaina ar kaip?

Atsakyti