Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

63407158_2287658831311680_87576363102413

Atsakyti
Labas rytas

Su mama sneku kiekviena diena. Ir kiekviena diena skundziasi kad suliny vanduo senka. Tuoj negales siltnamy agurku ir pomidoru laistyt. Karstis nepakeliamas diena nakti... liudna ir baisu darosi kas vyksta LT unsure.gif

Panos, kaip gaut tuos leidimus is home offiso? Nugi reikia tvarkytis kol nevelu. Tiketina kad Boria turesim premjeru.
Atsakyti

Laba ryta, bent jau nelyja, kolkas...

Uzkaitino gerai Lietuvoj, kas atostogauja, tai smagu vartytis kur prie vandens, bet kam dirbt reik, tai nelabai jau toks oras. Po tokiu karsciu uzeis koks skvalas.

Nova, reik atsisiust programele, bet ji veikia tik androide, iphone netinka. Paprasta ten jums bus, nes turit rezidento statusa, nors ir siaip nera sudetinga uzpildyt. Borios nenoriu  :huh2: 

Atsakyti

Laba,

Borios ir as nenoriu. 

Nova, o jus gi turit tuos pirmus leidimus gyventi. Ar jums vistiek reikia darytis? Berods gi ne  :hmm: 

Pakalbejau su mama, atsisveikinant as palinkejau neperkaisti, ji man nesusalti.  :D​ 

Atsakyti

Pamirsau parasyti, kas megstat Lidl pirkau vysniu ar tresniu, nezinau kurios ten tiksliai. Bet, labai skanios. Dideles, minkstos, saldzios. Kg apie 5 svarai, bet apsimoka. 

Atsakyti

Reikia darytis ir turintiems rezidenta, tik manau kad jiems dar paprasciau, nes labai daug duomenu jau turi,  darant rezidenta kruvos popieriu reikedavo.

Atsakyti

O tu siaube kokia audra eina per lietu. Sesuo buvo isejusi ir palikusi mikro langa atidaryta. TAi islauze langa. 

Ir FB pilna video, medziai isvartyti. Baisu, va po tokiu karsciu. 

Atsakyti
Labas rytas

Limcamca, kur cia taip audra praejo? Pro Kauna?

Prie Tereskos nereikejo rezidenta turintiems dabar darytis. Jai isejus, lyg per bbc zinias sake, kad jau reikia visiems. Reikia paziuret.

Bet tai kokio premjero jus norite 🤔 Terezyte netiko, Boria netinka .. biggrin.gif tai kokio jums reikia kad tiktu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 14 birželio 2019 - 08:59

Laba ryta.

Nova, kaip tavo gerkle?

Na musu draugai turejo rezidenta, bet statusa pasidare pirmiau uz mus, nes sake jog reikia, as nesigilinau labai, bet tikrai kazkur skaiciau, kad isejus is EU nepakaks tureti rezidento statusa. 

Man netinka angliski konservatoriai, nors pati esu konservatorisku paziuru, bet va toriai man nelabai, Cameronas man patiko.

Einu kept torta tecio dienai  :rolleyes: 

Atsakyti

Laba,

As nesu gerbeja konservatoriu. Nei cia, ne LT. Patiko Kameronas irgi, bet labai susivele noredamas islaikyti partija su tuo referendumo pasiulymu. Ir, viskas ka jie daro yra susije su ju paciu nauda. Kad ir dabar del Brexit. Puse buvusiu remaineriu perejo i kita puse, sakydami, jeigu norim islaikyti partija valdzioje turim daryti brexit. Tai pala, pala - o neturetu jie ziureti kas geriau valstybei ir zmonems? Ai.. 

Audra buvo Siauliuose. 

Koki torta gaminsi, Heida? As maskarpone. 

Atsakyti
Heida, zinai kai buna: vaizdas yra, garso nera biggrin.gif taip vat as tokia. Neturiu balso visai... darbe susikuzdam, telefonu neatsakineju, tik emailais. Reikia atidirbt paskutines dieneles tvarkingai... mirksiukas.gif
Atsakyti

Nova, ar turesi kokias mini atostogas, tarpa tarp darbu? 

O kur Giega dingo?

Atsakyti