Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Tortas mano bus paprasto biskvito su zaliaja arbata, du pertepimai maskarpone su citrina, du sokoladinis musas, va toks is galvos, ziuresim kas gavosi.

Nova, na svarbu nebeskauda, balsas atsiras, truputi balso stygos pailses.

Atsakyti
Nu pasakiskai skamba tavo tortas rolleyes.gif kaip as dabar noreciau gero, riebaus, grilijazinio, sokoladinio lietuvisko torto rolleyes.gif

Ne, jokiu dienu neturesiu. Penktadieni baigiu cia, pirmadieni- i nauja darba mirksiukas.gif dabar tik turiu 3 dienas dar uzsibookinus kitai savaitei mirksiukas.gif
Atsakyti

Visai ne paprastai tavo torto aprasymas skamba, Heida  :mirksiukas:​ 

Atsakyti
Kad esu esu biggrin.gif Kazkaip nieko idomaus nevyksta.. Sia sav daug dirbau,va tik grizau ir islekiam i draugo gimke..
Mb 14h darba baige,tik 18 namie buvo blink.gif Buvo uzdarytas Datfordo tiltas ir vsio,visi stovi..
Atsakyti

Joo, MB 3 val is darbo vaziavo, irgi per ta tilta nelemta. 

Rytoj reik vaziuot pirkt dideliu vazonu ir zemiu pomidorams, maniau nieko ten jie neaugs, kaip visada, o jie auga, zydi ir jau pimidoriukus mezga, reik salygas pagerint kad jau pasiruose derliu duot.

Atsakyti

Lempukes is Aldi


Pridėta:

Atsakyti

Grazu  :wub:​ 

Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2019 06 14, 21:54)
<p>Lempukes is Aldi</p>


Nematau as tavo lempukiu ax.gif

Atsakyti

Nova, nematai nes tu senoj versijoj esi, o as naujoj.

Apsiravejau kiema siandien, prisikepem avienos saslyko, prikirtom, visai nebloga diena butu, tik va reikia ruostis i darba, ech  :rolleyes: 

Atsakyti

Priedas  04DE7892-32E4-4792-A086-982AD0A58A30.jpeg   229,3KB   3 Parsiųsta kartų

Labas rytas

Atsakyti
Labas rytas

Heida, dekui uz kava mirksiukas.gif

Panos, jus stebit LT gyvenima, politika... paaiskinkit man kodel taip miskai kertami LT. Ar paprastas miskas ar grazi giria - viskas eina po pjuklu. Girdejau, kad dar didesni kirtimai numatyti siais metais. Negaliu kaip pikta....

Ryt ir treciadieni neinu i darba ... sokiai.gif
Atsakyti

Laba ryta.

Nova, nezinau del misku kirtimu, nesidomejau, esu tik akimis permetusi kazkoki straipsni kur irgi buvo klausimas del kirtimu, ten lyg apie Labanoro giria klause, tai mazdaug kazkas tokio, kad didele dalis misku buvo atsodinta, dirbtinai sukurti po karo, o dabar atejo jau ju tas amzius kai tinkami kirtimui, o nukirstus atsodina.Nors as pamenu kaip mus mokinukus vesdavo misko atsodint, nuveza i tokias plynes iskirstas, nei krasto nesimato, sustato i eile, eini visa diena ir kaisioji puseles ar eglutes. Siaip be leidimo net nuosavo misko kirst negali, o LT daugiau kaip puse misko yra valstybinio. Aisku kad kazkiek misko pavagiama, kazkiek pasinaudoja kas gali prieit prie leidimu kirst, vistik gera mediena nemazus pinigus kainuoja.

Atsakyti