Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Giega, dėl naujos versijos. Apačioje kur yra atsakymo langelis, rašai atsakymą ir spaudi atsakyti. 

Jeigu su citata, tai spaudi cituoti. 

Viršuje, kairėje pusėje yra širdutė, tai paspaudus ant jos, temą įdeda į favoritus. 

Bendras favoritų sąrašas yra kairėje pusėje, pačiame viršuje kur yra širdutė. Bet, jis ne visada veikia, ne visada atsidaro. 

Man asmeniškai labai retai veikia. 

Dar gali spausti rodyklę, šalia tavo avataro, (kairėje pusėje viršuje) atsidaro pasirinkimas, spausk mano mano sekamas turinys, ten irgi yra tavo favoritai. 

Atsakyti

Upminstery tokie arsus?MAn toks grazus raj ten pasirode...PAs kuria dariausi permamentinius antakius,gyvena upminstery,o ir kazkada su siuntiniais ten vazinejau-grazu,zalia labai...

I visokius Tailandus,mexikas 1sav nelabai apsimoka,o ilgiau mums nelabai iseina..Be to noriu kazko pigiai :B Na max iki 1200-1400£ jau su viskuom-masinos nuomom,maistu ir ekskursijom...

Kas svarbiausia nezinau ko noriu :D Ar pakeliaut,ar grynai pasipliazint..DAbar atrodo noriu tik pliaze pagulet,bet zinau,kad ilgiau 3d neistverciau...Patiko vienas pasiulymas Menorkoj,kazkaip graziau pasirode,nei Maljorka.Skrydis,viesbutis 4* dviem apie 600£..MAistas,masina-kiti 600£..Ar vel i Turkija :B I kita vieta,radau faina viesbuti,AI uz 950£..NA ir kokius 200 ant kelioniu isleistume..ten jau nei maistu rupintis,nei masinu nuomuotis..

I Hurgada visai noreciau,bet kainos  :blink: 

Atsakyti

Tai net pačiame prasčiausiame rajone būna gražių gatvių. Nors, pvz Lotuliuko rajono komanda, tai irgi Dieve padėk  :blink:  :rolleyes: 

Jeigu tik savaitę atostogų turit, tada jo, neapsimoka kur už Europos ribų skristi. Nors, gal koks Tunisas. Gi, netoli. 

Atsakyti

O tai gal ir jusu komanda kazkas keikia,tik patys sau atrodot pukuoti :D  :B 

Tunisas,kaip ir Marokas-netraukia..Nors va i Egipta visai grizciau..Greiciausiai leksim i Menorka :rolleyes: Dar pirmiau pas draugus paklausim,kur jie planuoja rudeniop,gal prie ju jungsimes,jei patiks kryptis..

Atsakyti

Mes daug pagyrimų sulaukiam, kad garbingai laimim. Pvz laimėjus rungtynes vaikai niekada nesiplėšo, nelaksto, nerėkauja iš pagarbos priešininkams. Pralošus, visada spaudžia ranką laimėtojams. Bet, mūsų treneris labai prižiūri tas taisykles. 

O kodėl netraukia pvz Marokas? Tokia spalvinga šalis, atrodo yra ką pamatyti. 

Labryt  :4u: 

Atsakyti
Labas rytas

Giega, kodel isdavei sena versija biggrin.gif likau as viena joje rolleyes.gif laikysiu sienas iki galo biggrin.gif
Aha, i vasaros svente vaziuosiu. Antru pusiu, vaiku, sunu neleidziama vestis. Maista, gerimus, transporta apmoka pilnai kompanija. Kita ketvirtadieni vaziuojam mirksiukas.gif kad tik nelytu... mirksiukas.gif

Gerai, kad treneris moka isreikalaut, kad vaikai gerbtu kitus. Tai labai pagirtina. Treneris - komandos galva, kokia galva - tokia komanda biggrin.gif
Atsakyti
Nova,dar nevisai isdaviau biggrin.gif Per telefa vis tiek lieku senoj versijo..
Atsakyti

Aš miksuoju abi versijas. 

Atsakyti

Panos, kokią duoną ar batoną perkate?

Atsakyti

Laba diena,

mes perkam duona lietuviska, vistiek bent karta per savaite uzeinam ten, tai juodos duonos paimam.  O jei siaip parduotuvej, tai imu parduotuvej iskepta bulka kuri atrodo skaniau tuo metu, o is supakuotu, tai mums va sita visai patiko

https://groceries.mo...2xoCHi4QAvD_BwE

Atsakyti

As ir abi versijas naudoju, man daznai neuzkrauna naujos, tai perjungiu i sena, nauja patogi kad nuotraukas gali iskart det, nereik papildomu albumu naudot. 

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2019 07 10, 08:41)
<p>Panos, kokią duoną ar batoną perkate?</p>


Perkam is tesco juoda "juoda" duona, be gliuteno. Is lietuviu neperkam jokios, jau seniai. Paskutini kart nusipirkom su papelejusiu vidum. Ir viskas, daugiau neperkam. Is viso, paskutini karta pirkau acto buteli biggrin.gif

Atsakyti