Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Man skaniausia ta pusta bulka,bet jau 3m kaip valgau tik sveciuose ja.. Namo retkarcisis,labai labai retkarciais nusiperkam juodos duonos lietuvinej. Skaniausua amberio bociu arba marcios,na su kmynais,nepernesu saldytu..
vietoj duonos mes tokius duoniukus valgom.
Atsakyti
Labas rytas

Ot pasidariau...traukiny tik apziurejau kad su plemu ant sukneles (nuo kvepalu) i darba vaziuoju biggrin.gif gal prasivetrins kol nuvaziuosiu 🤔

Giega, kokius duoniukus jus valgot? Kur perkat?

Heida, su gimtadieniu tave 4u.gif 4u.gif 4u.gif birthday.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 11 liepos 2019 - 09:04
Labukas

Heida ir jos vyra,su gimtadieniais 4u.gif Zinau,kad ten per 1d skirias,tik nepamenu kurio pirmiau..

Nova,as raup
karta bliuska su kvepalais sugadinau,tik fairis isplove..
Duoniukus tokius kukuruzinius,nepamenu kaip vadinas.. tokios geltonos dezutes,raudonu uzrasu,visose pardese 1-1,20£ kainuoja..
Atsakyti

Laba,

Su lietuviska duona tai viskas aisku, mes perkame juoda arba kokia su seklomis. As labai megstu duonas su seklomis. 

Dar Nisoje pas mus parduoda tokia lenkiska, pusiau juoda, irgi su seklomis, bet paskrudinta labai skani. 

Norisi kokios normalesnes ir baltos duonos, bet nieko skanaus nerandu. Ta standartine angliska neskani. 

O, trapucius as visus Ryvita perku. Visokiu skoniu - labai labai skanu.  :4u:​ 

Atsakyti

Aciu uz sveikinimus 😘😘

Mes va situos teapucius perkam, skaiciau kad nereik zavetis tais visais trapuciais, nera jie tokie nekalti kaip pristato, na bet kas dabar sveika.

https://www.waitrose...tRoCGksQAvD_BwE

Atsakyti

Limcamca, man irgi sitos baltos bulkos neskanu, daznai perku tiger bread, kur pardese kepa, ar  prancuziska batona, dar bagels man visai nieko.

Va dar sita esu pirkusi kelis kartus, tik kad brangi, labai nedaug riekeliu, bet daug skanesne

https://www.ocado.co...aram=warburtons

Atsakyti

Taip, apie trapučius skaičiau, tikrai apie juos nelabai gerai atsiliepia. 

Bet, maniškiai nelabai trapučiai. Gal duonelės ar kaip, pavadinti  :hmm: 

Pvz

JRH1700110_Pumpkin_Oat_3D_200g_Card.png

Dabar iš Lidl nusipirkau, irgi labai skanu. Vienus galima kramsnoti. 

Atsakyti

Mano tie duoniukai irgi ryvitos,crackerbread vadinas.. Skaiciau ir as apie tuos duoniukys,nu bet neryjam juk kilogramais.. pvz bulkos duonos tikrai daugiau suvalgydavau, nei kad tu duoniuku..As ta pusta bulka ar prancuziskus ilgus batonys galiu vienus vslgyt :B O dabar ner namie ir nevalgon :B

Atsakyti
O as galiu valgyt valgyt kepykloj pirktus batonus. Kokie man jie skanus rolleyes.gif bet deje, skoni tik prisimenu, o kada paskutini kart valgiau ir nepamenu rolleyes.gif
Atsakyti

LAbukas

As irgi bulkine..Praktiskai uzaugau ant blynu ir bulkos :D Visa gyvenima norejau pastambet,bet va kai pastambejau,tai biski ne tiek ir ne ten kur norejau :D  :D TAi dabar tenka ribot jau bulkas visokias..O pats skaniausias desertas-tas prancuziskas batonas su nutela :rolleyes: Nereikia man nei tortu nei saldainiu :B 

Duoniukus va situos mes perkam.

IDShot_540x540.jpg

Atsakyti

Laba, 

Taip, šitie irgi skanūs. O, kodėl jūs jų nevalgot? Kas blogai? 

Šitie yra blogi: 

produktai-kuriu-nevalgo-dietologas.jpg

Atsakyti
Ka veiksit savaitgali gero? Ora lyg nebloga pranesa mirksiukas.gif

Atsakyti