Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Labukas


QUOTE(Limcamca @ 2019 07 15, 10:10)
Giega, radot karuseles?

Ne,neradom..Nuvarem i Aveley parka,graziai sutvarkytas,pridaryta daug supyniu,ciuozyklu,tai pasidave mazoji..Mes po mixiuka prie ezeriuko isgerem..PAskui dar i puba uzvaziavom,ten irgi toks namelis su karstykle ir ciuozykla padarytas..Ir vsio-namo biggrin.gif
Siandien gana anksti baigiau darba,tai dar i Costco nulekiau..KAip visada-100£ biggrin.gif Nupirkau labai skanu arbuza,puse jau suvalgem biggrin.gif PAtinka man Costco arbuzai-saldus ir be seklu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos

Limcamca, driveway padare per pora dienu. Sake uztruks sav, bet per pora dienu viska ir padare. Tai dabar liko tvorele uzsitvert.

Kas jus gero nuveiket? Zinau, sekmadieni futbola zaidet mirksiukas.gif
Atsakyti

Laba,

Ne, savaitgali nebuvo futbolo. Sezonas pasibaiges, tai kada ne kada suorganizuoja draugiskas varzybas. 

Bus si savaitgali. 

Jau kaip laukiu atostogu, tai nebegaliu. Dar savaite. 

Atsakyti
As ir laukiu atostogu, net silpna daros, bet mano tik nuo 26 d. rolleyes.gif
Atsilo kaip, kita savaite tai rodo kasdien po +27, na sitas tai dar gali keistis, bet panasu kad oras bus vasariskas vistiek.
Atsakyti
Nu vasara,turi but silta biggrin.gif Tik va tas lietus savaitgali,tai visai nereikalingas,noris prie juros biggrin.gif

Heida tai i lt isvaro,o a jus,Limcamca??
Atsakyti
Giega, nevarazink lietaus savaitgali biggrin.gif gal gi sonu praeis rolleyes.gif as ir noriu ziauriai prie juros, nors dienai... mirksiukas.gif
Atsakyti

Nova, jei ne si, tai kita savaitgali nelis. Man atrodo as pernai nebuvau cia prie juros  :hmm: 

Atsakyti

Labai patinka sitas maudimukas, bet jis is ebay, tai bijau kad vaizdas bus toli grazu ne toks


Pridėta:

Atsakyti

Laba,

Heida, o pas pardavėją nėra atsiliepimų apie jį? 

Jūs visą mėnesį Lietuvoje viešėsit?

Mes savaitei į LT, gi mamos jubiliejus. O paskui nežinau ką sumastysim. Vyras turi užsakymų, geri svarbūs klientai, tai reikės kažkaip derinti darbą su poilsiu. 

Pasidariau nagučius pas mergaitę paskutinį kartą. Išsikrausto į Liverpool. Rado vyras darbą, vaikui mokykla, nuoma perpus pigiau nei Londone. 

Giega, matei karuseles tau įdėjau  :4u: 

Atsakyti

Pas pardaveja geri atsiliepimai, bet apie si maudoma konkreciai nera, man rodos tos juostos apie kakla kur, nebus taip graziai sugule, suksis i virves greiciausiai.

Neturim menesio atostogu, tik dvi savaites, menesi tai kazi ar isbuciau LT, ilgokai vistik.

O kelto ir tunelio bilietai kasmet vis brangesni.

Atsakyti

Limcamca,maciau,aciu.. gal nuleksim..

Heida,man rodos cia ne atskiri sniuriukai o su tokiu kaip permatomu intarpu.. nu viena juosta ten.. 

As pilna maudimke river island pirkau.. nu graziai atrode.. bet kokybes tai nekazka.. neveltui as nemegstu to RI.. po kiekvieno pasimaudymo vis daugiau praranda forma..

Atsakyti

O kaip nugara tos maudymkes atrodo? 

Atsakyti