Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.


Jau po darbu,vel sumerkem kojas i baseinuka biggrin.gif Vanduo susiles,net neatgaivina biggrin.gif
Diena vienu metu net 37 karscio rode..Tai jei kur sesely eini,tai dar dar,bet ant saules,net negera daros.. Tokiu karsciu tik prie juros..

Limcamca,kaip jusu baseinas? Tu nesimaudai?

Atsakyti

Parase Amazon, kad 2 dienas veluos, tai kam jis man bus reikalingas ant savaitgalio kai atsals 🤔 o specialiai prime pirkau. Nu paskambinsiu as jiems rytoj 😎

Grizom pazaide golfa, atsventem mokyklos pabaiga. Jegu nera visiskai. Nuo karscio. 

Atsakyti
Va taip ir buna su tais internetiniais pirkimais.. Nuvarei i parde ir nusipirkai,o cia lauki nesulauki..
O jusu su filtrais bus? Mano tai toks maziukas,bet siandien net atsiguliau,kad atsigaivint biggrin.gif Dabar ispyliau vandeni,norejau pakeis,nes mazoji prinesa zoliu,o ir rugsta tas vanduo i trecia diena.. Pradejau pilt,ta vel laiiot pirmyn atgal pradejo,tai isoviau-ryt patys prisiils mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar matet orus savaitgaliui? Nu truksta zodziu. Jau sakem si savaitgali tijrai prie juros mausim. Ir se, kad nori - lietu zada blink.gif

Tai Boria ilindo biggrin.gif ruoskimes no deal brexit.
Atsakyti

Labukas

7ryto jau +25 biggrin.gif Atostogom butu idealu,dirbt...O dar fura veluoja,tai susivelinsim su isvaziavimu...
Na nieko nuostabaus pas mus biggrin.gif

As ir labai tikiuosi,kad dar pasikeis orai..Ar to luetaus bus labai minimaliai..
Atsakyti

Laba, savaitgalio prognoze, tai tikras pasityciojimas  :D

Prognozuoja, kad po no deal brexito svaras kris iki dolerio arba dar maziau, kas turi santaupu, krachas iskart, na man sitas neaktualu, bet kartu ir kainos kils ir matyt labai stipriai, tas tai pasijaus.

Atsakyti
Na santaupu ir mes neturim.. Bet kainos tikrai kils... Kazkokie tie snglai vis tiek ligoniai.. nu nepasakysi,kad durna tauta.. Va 1800 kazkelintais Anglijoj metro state,kai rusyne dar vergove buvo.. Bet kartais taip nukrypsta i kazkoki lievuma,kad baisu..Nu duok Dieve,kad dar viskas graziuoju issispres..
Atsakyti

Laba,

Kostiumas done, suknele done, vienas vaikas done. Pasirodo sunkiausia paaugliui itikti  :D  :angel_not: 

Apsipirkom lakeside ir vistik nusprendem, kad ne musu dusiai tas centras. 

Zodziu, reikes su paaugliu dar i parduotuves grizti. 

Atsakyti

Pilam vandeni i baseina  :vacation1:​ 

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2019 07 24, 17:15)
<p>Pilam vandeni i baseina  vacation1.gif </p>

Nu tai ar maudeis pati baseine bigsmile.gif

As mirkau kojas,valgau arbuza-gerai biggrin.gif butu is vis puiku,jei ryt laisvadienis butu biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Nu ka, kepam jau mirksiukas.gif gerai kad nors sioks toks vejelis yra. Tai nors siek tiek prapucia.

Limcamca, dideli baseina pirkot bigsmile.gif

Kainos jau dabar kyla...kaip ant mieliu... jau dabar jauciasi. Palieki pardoj £50, parsinesi namo - nera ka i saldytuva det biggrin.gif
Atsakyti

Laba,

Aha, didelį pirkom, kad ir suaugę tilptų. Ji mūsų ir vaikas virš 180 cm ūgio, tai mažiukai baseinai jau nebetinkami  :rolleyes: 

Man sveikata neleidžia maudytis, kažin aš šią vasarą dar kas pasikeis  :hmm: taip, tai sėdėčiau tame baseine jau seniausiai. 

Atsakyti