Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

LAbukas

Limcamca,o cia del galvos ar dar kas?

KAzkada svogeris pasakojo,puse vasaros jis sedi ant kranto,kai visi vandeny mirksta,apsisnargleves,galvoja,kad persales..Tik paskui po keliu metu daejo,kad jam sienlige ir kad gali maudytis,kad kaip tik net geriau,nes dulkes nuplauna :rolleyes: 

KAip sianakt miegojot?Siaubas,as praktiskai be miego...GAlva skauda, gerai,kad siandien i darba nereikia..2h specialiai paziurejau,tai +27 rode :unsure: 

VArysiu veliau i Romforda,gal kas kavos?

Atsakyti

Laba,

Ne, ne ne dėl galvos. 

Vakar vakare sėdėjom sukišę kojas į baseiną, net lietui užėjus nebėgom slėptis, tik po medžiu palindom. Taip gerai atgaivino. Aš miegu gerai, mano mažasis ir vyras kankinasi. Neužmiega, prabunda, per karšta jiems. 

Aš šiandien pusė dienos dirbsiu, po pietų į kirpyklą važiuoju. Ilgam ten užtruksiu  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Bet jau oras oras..Vakar 40,nakti 27,o dabar vos 20  :unsure: O kur dar lietus...

NAmus nagus ryte susitvarkiau.DAbar maistines aplekiau,eisiu pasnaust..Nes nakti tikrai prastai miegojau..

Siaip as siluma tikrai megstu,nu bet jau perkarsta ir man...

Vakar ir mes per lietu-koks ten tas lietus ir tebuvo :B -sedejom kiemely..Mes po saules skeciu palinde buvom  :B 
Atsakyti

Vakarais mane puola kažkokie uodai ar skraidančios skruzdėlės. Nežinau kas tiksliai, nes ir tokių ir tokių mačiau. 

Taip suėda, kad aš paskui kokias 3 savaites tepalais spuogus tepu. 

Mano katinas net nesuprasi kas toks, narkomanas ar bleach'omanas. Ryte šveičiau virtuvę, tai ans pakritęs laižėsi aplink. Dabar dar rankos įsigėrę kvapo, tai neatstoja, nuolat laižo  :D  :D​ 

Atsakyti
Sveikos 4u.gif

As nakti tokioj saugoj miegojau, kaip niekada lig siol biggrin.gif nakti prabundu nuo vano duru dauzymo.... tiesiai po langais. Suva neloja...atsikeliau paziuret per langa kas cia po langais trankosi. Ogi mentu masinos, gal 5, aplink musu namus. Ties musu namu 2, priesais mus - vel dvi, ties kaimynais - dar viena stovi. Mentai stoviniuoja aplink tas masinas. Tik girdejau kaip kalbejo: he is gone, he is gone... taip nieko ir nesupratau kas ten ivyko...dar kuri laika viena masina dar stovejo. Mane turbut saugojo biggrin.gif

Miegam gerai, su ijungtu fenu kambary. Kitaip nezinau, turbut butume apacioj miegoje. Prie gardeno duru, ant plyteliu biggrin.gif
Atsakyti

Laba,

Toks lietus, nesugadino savaitgalio planų? 

Daug smagiau būtų buvus šiluma. 

Nova, policija gal kokią kratą darė pas kaimynus? 

Atsakyti

Labukas

Kadangi anksti pabundam,tai jelemes ir nuvarem i zuvues turgu mirksiukas.gif Pirkau xxxl kreveciu 3kg yz 20£ mirksiukas.gif Lasisa didele ciela,juros eseriu deze,lygtai 12 ten ju.. Dar muleta ir samuka ir mb saldytu kalmaru.. Buvo ir svieziu,bet as tikrai ju nevalysiu,mb irgi patingejo.. Vnz viso 90£ palikau mirksiukas.gif Kazka siandien pietum pasiliksim,kitka i kamera-bys gimkei. Labai noriu rukyto samuko ir muleto mirksiukas.gif
Tikrai nelaiku cia tas lietus ir dar toks stiprus.. Ka cia idomaus nuveikus.. I kina gal,kaip tik tokiu oru ten sedet..
Atsakyti

As visus vaikus i Liuta Karaliu veduosi. 

Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2019 07 27, 09:34)
<p>As visus vaikus i Liuta Karaliu veduosi. </p>

Mes irgi varom mirksiukas.gif i ta premiere,kur bilietai po 4£ mirksiukas.gif Dabar varom,nuo 10.
Atsakyti
Gal kuri ka nors zinot apie deklaravima grynu pinigu orouoste.. pvz jei reikia vezti grynais 50000£,kaip ten juos deklaruot? ka pateikt,kokius dokius,ar reikia dar susimoket?
Atsakyti
Sveikos

Apie deklaravima nieko nezinau. Neteko nieko vest kad reiktu deklaruot. Bet manau orouostu web tikrai yra info kokiu doku reikia sitam reikalui.

Kepu pyraga, ryt pas draugus ant pietu uzkviesti mirksiukas.gif

Jau oras, tai nachiort. Tikras savaitgalis biggrin.gif
Atsakyti

Nezinau kaip deklaruoti 🙄

Giega, patiko filmas? Mums tai labai 🥰

Atsakyti