Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Laba,

man ir ziauriai nuskambejo pareiskimas, kad nuo 31 dienos viskas, stabdomas laisvas judejimas.

Nova, va cia ziurek, bet reik androido programelei atsisiust

https://www.gov.uk/s...tizens-families

Atsakyti

Laba,

 

Ruošiamės ir mes dar paatostogauti, tik niekaip neapsisprendžiam ar į Prancūziją (vyras maršrutą net iki Šveicarijos sudarė) ar tiesiog į Kornvalį. Jeigu Prancūzijoje tai aišku, naudosimės proga ir mes apsipirksim. Eik sau, Giega, šitie pinigo ant vyno man gaila būtų  :lol:  :lol: Pas mus nedaug alkoholio būna. Perkam desertus, dešrytes, kumpius, sūrius, prieskonius. Yra toks alus, jo UK nėra, labai skanus. Tai va jo, visada parsivežam. 

 

d4ea79f12443a5510aaf1c267d9aa464.jpg

Atsakyti

Girdėjau ir aš apie Borisiuko planus, kažkodėl man atrodo čia vyksta tam, kad pagąsdintų UK. Paskutiniu metu labai jau drąsiai šoka prieš EU. Teresa pamenu, irgi aršiai šokinėjo, o paskui pakeitė dainelę. 

Skaičiau Nova, kad jūsų kortelės bus nebegaliojančios, reikia ir jums daryti settled statusą. 

Atsakyti
As ant vynu kokia 150£ isleidziu.. mes dviem seimom varom-per puse mirksiukas.gif Vien man irgi butu gaila tiek..

Kompe raso,kad ir per iphona gali darytis,bet kai pradedi eit,tai androido praso.. mb klykia,kad ham nereikia to settle,kad nebus jokio brexito.. ir is vis,darytus,jei iphone butu,o kur ham dabar ta androida gaut,jei pas visus iphonai..
Atsakyti

Dabar man atrodo jau geriau pasidaryti viską ko prašo "dėl viso pikto"  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Mes Pranc. buvom prisipirke visokio alaus, ten gi tiek rusiu, kad aprept negali, visokiu su sultim, su uogom, blondziu ivairiu, zodziu kiek jau tik akys mate, tai is tikro skaniu buvo vos keli, ir visi is 1664, tie vaisiniai ziauriai saldus ir sintetiniai, nebepirkciau gyvenime, bet nepabandes nezinosi :D Dabar LT labai patiko Radleris su mangais arba persikais, gaila nemaciau cia pirkt.


Pridėta:

Atsakyti

Jo, pastebejau ir as, kad Radleris labai ant bangos. Zinot, man koks skaniausias. Ogi, be alkoholio, greipfruktu. 

Radler_Grapefruit_9.png

Atsakyti

Sitas greifruktu ir man patinka. Kodel angliskos parduotuves neprekiauja radleriais ar kitais alaus kokteiliais, labai retai matau koki vienos rusies su citrinom. Amzini konservatoriai, nuobodybes, gali uzsimerkes eit parduotuvej, ta pati preke bus toj pacioj vietoj kaip ir pries metus, ar pries penkis, o gal ir pries visus desimt.

Atsakyti

Tikrai taip. Jokio kažkokio įdomesnio ar tiesiog naujesnio maisto. Kaip keista, kad nėra rinkos tam "paragavimui". Juk paragavus, gali būti, kad visai patiks žmonėms ir apsimokės pardavinėti. 

Dabar išvažiuoti ramiai norim, gal į karavanus, prie jūros. Tai vyras ir sako, karavanai bet, bent jau Prancūzijoje, nes ten nors rytinė bulka įvairesnė, nei pas mus  :rolleyes:​ 

Atsakyti
O gal tik pas mus rytuose tokia tustuma, gal geruose rajonuose ir maisto yra ivairesnio hmm.gif

Bet koks jau ruduo, tamsu lauke, isvijau pries pusvalandi seimyna i lauka valgyt dziovintos zuvies, dabar visiska naktis.
Atsakyti

Laba,

Ruošiamės ir mes dar paatostogauti, tik niekaip neapsisprendžiam ar į Prancūziją (vyras maršrutą net iki Šveicarijos sudarė) ar tiesiog į Kornvalį. Jeigu Prancūzijoje tai aišku, naudosimės proga ir mes apsipirksim. Eik sau, Giega, šitie pinigo ant vyno man gaila būtų  :lol:  :lol: Pas mus nedaug alkoholio būna. Perkam desertus, dešrytes, kumpius, sūrius, prieskonius. Yra toks alus, jo UK nėra, labai skanus. Tai va jo, visada parsivežam. 

d4ea79f12443a5510aaf1c267d9aa464.jpg

https://www.uvinum.c...wE&gclsrc=aw.ds

Atsakyti

Del pomidoru,pas mane kaip niekad prastai siemet.Vyras labai velai susodino.Zydi daug,bet dar palyginus mazi pagal laika.Bus Sss.Pavalgyti uztenka,bet tik tiek.

O kad nuo seklu priklauso arba nuo daugu tai faktas.Mes visada perkam Hatfieldo sodo centre.Jie ten pest free ir tt.Bet visda labai derlingi budavo.Siemet labai ispirkti buvo daigai,tai graibem is likuciu.Zodziu Ssss.Ryt nufotkinsiu savo pomidorus.

Atsakyti