Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

Pas viena dirba moksliuke biggrin.gif pati juokias, kad mokslo diplomams isvardinti, CV puslapio reikia biggrin.gif

Nu ka, savaitgalis. Slapias savaitgalis zadamas - liudna unsure.gif
Atsakyti

Nova, blogas prognozes tavo, mano geresnes, nerodo nei rytoj, nei sekmadieni lietaus, na tik rytoj be saules, bet +22.

Elija, kaip tavo pomidoru derlius siemet? As tai pirma kart auginau, tai labai geras, net keista. 

Limcamca, mano nuomone tai tokia, nebutinas tas aukstasis mokslas, svarbu kad vaikai rastu kas jiems patinka, kad dziugintu tai ka daro, na ir aisku kad galetu gyvent is savo darbo, o visi tie aukstieji, ofisai, kostiumai ir lakuoti tufliukai suds ir nieks jei tai ne tavo, jei dusios nedziugina, saves neapgausi.

Atsakyti

Labas rytas, 

Man irgi labiau patinka mano prognoze. Pas mane lietaus nerodo iki penktadienio. 

Kokie jusu planai savaitgaliui? Virsiu trinta cukiniju ir morku sriuba, labai pasiilgau. Bet, dabar radau viena recepta su krevetemis, tai ziuriu nelabai derinasi sriuba ir krevetes  :hmm: Reikia patiekalus dienomis padalinti  :D  :D 

Heida, pritariu tavo nuomonei del aukstuju.  :4u: 

Atsakyti
Limcamca,maciau reklama,kad tam parke prie jusu vandens batutai ten.. idomu kaip jie ten..
Vaziuojam biski i pardziu,paskui jei nesusivelinsim ar kazko kito nesugslvosim,gal nuleksim paziuret,kaip ten kas..

Atsakyti

Yra yra, tik man atrodo uzsisakyti reikia: https://www.aquabounceuk.co.uk/

Maciau ir groupone parduoda. 

Atsakyti

Keliames keliames, jaunyste pramiegosit  :bye: 

Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2019 08 18, 06:02)
<p>Keliames keliames, jaunyste pramiegosit  bye1.gif </p>


biggrin.gif as jau seniai ant koju mirksiukas.gif
O tu turbut darbe bigsmile.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Labukas

Prikarksejai ,Nova,lietu biggrin.gif
Atvarem i. arbitke,mb dar spejo nusipirkt ko ten jam reikejo,ir va jau 30 min bandom isvaziuot is to turgaus..
Dar su Limcamca susitikom mirksiukas.gif
Atsakyti

Svarbiausia, tik išvažiavom ir baigėsi lietus po 5 minučių. 

 

Aha, matai Heida, visos nemiegam, jaunystę saugom, tik pasislėpę  :D  :D

 

Geriu arbatą su imbieru, nes kažko šaltis purto, kiba būsiu kokį virusą pasigavusi  :blink:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limcamca: 18 rugpjūčio 2019 - 14:45

Limcamca, ka tu cia susigalvojai vasara sirgt, negalima.

As lietaus negirdejau, matyt gerai knarkiau tuo metu. Bet dabar seimininkauju, prisivezem gi is Lietuvos gerybiu, o ir savam kieme jau priderejo papriku ir pomidoru, tiek nebesuvalgom, tai viriau pomidoru/papriku salsa.

Atsakyti
Heida, o pas mane sh... is darzo gavosi siais metais. Pries pora dienu tik pirma agurka nuskyniau. Pomidorai gal 6 zali kabo. Kazin ar jie sunoks. Sodinau is seklu - pirmos nesugydo, atsodinau vel - sudygo labai velai.
O tu pirkai jau paaugusius daigus, ar pati auginai is seklu bigsmile.gif

Labas rytas
Atsakyti

Laba ryta.

Nova, as pirkau pora jau paaugusiu daigu su ziedais ir mazais pomidoriukais, juoda ir geltona, tai jie i auksti isaugo, tokie reti ir nelabai linksmi, buvo ten tu pomidoriuku, bet ne kazin kiek, o dabar jie isvis jau nudziuve.

Dar man atsiunte is LT seklu, ten ne is pardes pirktos, o kur jau profai ir jiems prijauciantys augina. Siaip man niekad is seklu nepavykdavo isaugint, paauga kazkiek, o po to numirsta, o sitie puikiai isaugo. Ir dar kas idomiai gavosi, kad as ju prisisejau taip ant zapaso, gi neaugs vistiek, o jie visi ir uzaugo, tai as nebeturejau tiek dideliu vazonu, didziausius daigus susodinau, o prastuju irgi gaila buvo ismest, tai sukaisiojau i tarpus tarp braskiu. Na ir gavosi kad tie vazonuose kazkiek uzaugino pomidoru ir jau i pabaiga, o tie brokuoti kur zemese, taip subujojo, kad pimidoru kekem didziausiom kabo ir dar nesiruosia dziut. Tai vadinasi seklos labai svarbu yra, nes is paprastu pardej pirktu man nieko gero neisaukdavo. 

Atsakyti