Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Aš tai turiu kelis vazonus šalia namų, tai vis sodinu ir sodinu, bet kadangi šiaurine puse, tai labai prastai auga 🙁 siais metais sakiau nasturtų sėklas sukišiu ir kas bus tas bus. 

Atsakyti

Aš tai turiu kelis vazonus šalia namų, tai vis sodinu ir sodinu, bet kadangi šiaurine puse, tai labai prastai auga 🙁 siais metais sakiau nasturtų sėklas sukišiu ir kas bus tas bus. 

Šiaurinę pusė begonijos mėgsta.

Atsakyti

Šunis po pasivaikščiojimo :D

 


Pridėta:

Atsakyti
Jo nasturtos gerai , nereiks kapariu is lidlo pirkti.
O tas lobelijas reikia i dezutes set ir ant radiatoriaus.
As pomidorus ismeziau siltnamin ir tegu patys rupinasi jei nori gyvent. Ant radiatoriu nauji gyventojai. O radiatoriai irgi del tu rasodniku kurenami. Bo lauke 20
Atsakyti

Šiaurinę pusė begonijos mėgsta.

Buvo ir begonijos tos mažytes, tai jos geriausia ir augo, bet irgi buvo apspurusios  nors ir trešiau. 

Atsakyti

Šiandien einu su draugėm į striptizą :D gerai, kad rytoj ne darbo diena, nes dzin ten visoms tie striptizai, visos nori šampės mergaitišakai papliurpti, pasilinksminti  :flirt2:

 

P. S ėjau googlinti kas yra nasturos :D 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 10 kovo 2019 - 14:02

Šiandien einu su draugėm į striptizą :D gerai, kad rytoj ne darbo diena, nes dzin ten visoms tie striptizai, visos nori šampės mergaitišakai papliurpti, pasilinksminti  :flirt2:

P. S ėjau googlinti kas yra nasturos :D

Tai smagus vakaras jums nusimato 😊o aš darbe ir aišku nieko nedirbu 🤣. Nasturtos gal turi dar ir kita pavadinimą manau. Aš tai kaimiškai jas vadinu 😊

Atsakyti

Labu labu  :lietuva:​ 

Atsakyti

Jo nasturtos gerai , nereiks kapariu is lidlo pirkti.
O tas lobelijas reikia i dezutes set ir ant radiatoriaus.
As pomidorus ismeziau siltnamin ir tegu patys rupinasi jei nori gyvent. Ant radiatoriu nauji gyventojai. O radiatoriai irgi del tu rasodniku kurenami. Bo lauke 20

Tingiu, žinok, daiginimais užsiimti. O iš kašarnyčios ištąsys. Suberiu sėklas į vazonus ir palieku lauke. Kas išauga, tą laistau.

Atsakyti
Nasturtu seklos marinuotos pardavinejamos uz prieskoni ir naudojamos tam vadinamam tartar sauce. (kas yra lapsus lingua)Tai tesiog pikantiskas padazas.
Atsakyti

Rykute, maladec emei ir padarei-mintis tapo kunu. :4u:​ 

Tai i tema su burbulu taure reik ateit. Ainu, ikisiu saldyt.

Labs.

Atsakyti

Šunis po pasivaikščiojimo 

ujjj, nabagas...kaip nefaina buna kai nutirpsta sniegas ir pasimato kiek daug siuksliu, nesurinktu sudu ir to tokio purvo kol nepradziusta.

Atsakyti