Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Šunis po pasivaikščiojimo :D

Mano mama dėl šunų baisiai gailisi, kad kai remontavosi, darė vonią, o ne dušo kabiną. Sunku dabar kilnot išsimozojusias. 

Atsakyti

Sveikos :4u: 

Ir kas galejo pagalvoti, kad ramioji Sistina bus tas paskutinis lasas taureje :rolleyes: 

Atsakyti

Mano mama dėl šunų baisiai gailisi, kad kai remontavosi, darė vonią, o ne dušo kabiną. Sunku dabar kilnot išsimozojusias. 

Na mano mažas jis, tai dzin :D bet name nebus vonios pas mane :) 

Atsakyti

Mano mama dėl šunų baisiai gailisi, kad kai remontavosi, darė vonią, o ne dušo kabiną. Sunku dabar kilnot išsimozojusias. 

Bet tai į dušo kabiną ir pačiai tenka eit. Man vonia atrodo patogiau...

Bent mano šunė buvo išmokyta pati į vonią įšokt kas kartą po pasivaikščiojimo.

Atsakyti

Sveikos :4u:

Ir kas galejo pagalvoti, kad ramioji Sistina bus tas paskutinis lasas taureje :rolleyes:

O, sveika sugrįžus į sm  :yahoo:​ 

Atsakyti

Sveikos :4u:

Ir kas galejo pagalvoti, kad ramioji Sistina bus tas paskutinis lasas taureje :rolleyes:

manes jau  nebestebina. Na, bet nera to blogo, kad neiseitu i gera :) 

Atsakyti

Sveikos :4u:

Ir kas galejo pagalvoti, kad ramioji Sistina bus tas paskutinis lasas taureje :rolleyes:

Tai kad svieto lygintoja  net ir šventą iš kantrybės išves.

Atsakyti

Reikia baigt reportažą, bet taip rankos nekyla... Ta paskutinė kortelė kai užlūžo, tai tik telefoninės nuotraukos yra. O jos tikrai prastos.... 

Gal kaip nors susikaupsiu.

Atsakyti

Rykute, maladec emei ir padarei-mintis tapo kunu. :4u:​ 

Tai i tema su burbulu taure reik ateit. Ainu, ikisiu saldyt.

Labs.

Ei, tai jau šauk, nebešaldyk.  :D 

Mano mama dėl šunų baisiai gailisi, kad kai remontavosi, darė vonią, o ne dušo kabiną. Sunku dabar kilnot išsimozojusias. 

Oi, aš tai labai gailiuosi, kd katilinėj tik kriauklę pasidariau. Briedžiui jokių valčių lipt į vonią. Vonios būtų gaila  :D​ 

Atsakyti
Kaip pasiilgau fates .
O tai kaip cia yra , cia bus nuo sosto nuspirtuju tema? As va tokiu uztareja esu biggrin.gif
Atsakyti

O ką darysit,jei virga ateis.nelakstysit gi nuo jos. :)

Atsakyti
Intemora , mandagiai pasakius , pagalvok ar pati cia pritapsi?
Atsakyti