Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Gaile, kaip koncertas?
Atsakyti

Apipirkau sūnelį Akropolyje, koks sunkus darbas po pardes duotis  :taika:​ 

Atsakyti

Apipirkau sūnelį Akropolyje, koks sunkus darbas po pardes duotis  :taika:​ 

Ypač kai perki ne sau  :D​ 

Atsakyti

Gaile, kaip koncertas?

Patiko, sako 60000 žmonių buvo. Toks įdomus jausmas, daugumoj žmonės 35-50m amžiaus grupės, apsirengę jaunystės liemenem, kažkokia tai metalistų atributika išsaugoję. Jaunimo nedaug buvo. Šiaip faina lb buvo, geras koncertas 

Atsakyti

Narva

Jos gražioji dalis. Šiaip čia jau gryna Rusija, nėra visai estų :D

Atsakyti

Už tos upės per tiltą jau Rusija. Ta pilis Ivangorode. Šiaip įdomiai atrodo, vaikšto žmonės pėsčiomis per tiltą is Estijos į Rusiją ir atgal, kaip per gatvę namo pareina į kitą šalį :D

Atsakyti

Pasodini šunį fotosesijai ir... gaunasi kaip visada 😅


Pridėta:

Atsakyti

Labas. Liko savaite ir atostogos :) Jau baigiu nusibaigt visai...

Mano maziui kai buvo 8 menesiai, per Kaledas fejerverku baisiai issigando. Irgi Kaune homeopatinej vaistinej kazkokiu zirniuku gamino, kiek pamenu, jie visai padejo, aisku ne iskarto. Juokingiausia buvo, kad ant vienu is ju buvo uzklijuotas pavadinimas "Nuo egzaminu baimes"  :D Zvengem irgi, kad jei nuo  8 menesiu girdyti sitais zirniukais, tai 18 metu vaikis egzaminu nebijos  :D O pati kiek pamenu mano vienintele patirtis su homeopatinais vaistais buvo, tai Nervohel kelis menesius geriau. Daug streso tada buvo. Siaip tai nezinau, padejo jie man, ar ne. Jauciu baigesi tas itemptas laikas, ir susitvarke viskas savaime. Traumel tepalas pas mane jau daug metu vaistas nr.1, bet jis labiau zolinis. 

Atsakyti

attachicon.gif2B01E2E2-056A-47D9-AFBE-75A4C91E4E3D.jpeg

Už tos upės per tiltą jau Rusija. Ta pilis Ivangorode. Šiaip įdomiai atrodo, vaikšto žmonės pėsčiomis per tiltą is Estijos į Rusiją ir atgal, kaip per gatvę namo pareina į kitą šalį :D

Tai ir pas mus panasiai is Sovetsko i Panemune per Luizos tilta. 

Atsakyti

Pasodini šunį fotosesijai ir... gaunasi kaip visada 😅

Fotosesinant šunį reikia turėti skaniuką ir laikyti jį prie objektyvo. Kas kartą bus tobulos nuotraukos  :B​ 

Atsakyti

Labas rytas, ale kur prapuole 🙄

Atsakyti

Laba. Apsitvarkėm. Varysim į Smiltynę su dviračiais. Oras pasaka. 

Atsakyti