Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Atsakyti

Atsakyti

Atsakyti

ta prasme atostogos baigiasi?... kas per daiktas tos atostogos???

 

Priedas  Desktop1.jpg   93,92KB   0 Parsiųsta kartų

 

LO, as raudu su tavim kartu :console: nenoriu i darba, nenoriu dirbt, noriu dar atostogu!

Atsakyti
Tingejau, bet gerai, kad issijudinau, su dviraciais i Smiltyne numynem, pakepem. Vejas toks vesokas vakarop.
Atsakyti

Tingejau, bet gerai, kad issijudinau, su dviraciais i Smiltyne numynem, pakepem. Vejas toks vesokas vakarop.

Mes iki 17h buvom, Naujoj perkėloj kėlėmės, o jau mašinų, žmonių su dviračiais. Atgal važiuojant nuo delfinariumo, tai gerai, vėjas į nugarą. 

Atsakyti

Labas mamzes,per ka jus cia keliat nuotraukas,nes as kaip sukeliu,man neduoda tarpo dayti?

Atsakyti

Elija, taigi visokiu appsu yra tiems koliaziams daryt. parsisiusk koki ir galesi daryti keliu nuotrauku koliazus. va is Gailes koliazu tai net matosi, su kokiu appsu daro- Pic collage :) pas mane kazkoks Collage maker

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frofesorė: 20 liepos 2019 - 19:33

I.Elija, tai tu su paprastai su space tarpa tarp foto padaryk. 

As nusiplukusi. Su drauge ejom i japoniskos arbatos gerimo pamoka, paskui bile ko i parduotuves, tada isalkom ir pradejom ieskot kur pavalgyt. Jezau, mano drauge isranki, galvojau galva as jai nusuksiu. Tai tas negerai, tai tas. Ziurek, sakau, vienas laisvas staliukas tarp graziu medziu, sesk ir nebeburbek. Atnesiu meniu. Atsinesiau meniu, pauksciu kalba surasyta. Finalas: kavine buvo Sri lankos maisto. O dievai kaip astru, beeeet kaip skanu! Dar po kokteili isgerem ir grizom apsipatenkinusios namo. 🎈

Laba!

Atsakyti

Biški apie kvepalus. Gavau šiandien Sospiro Opera, vakare išbandžiau, kai grįžom, vieną pšyką padariau ir omg koks kvapas, tai kvapas, kurio man atrodo ieškojau labai ilgai ir galų gale radau, bent jau šiandien taip jaučiuosi.  :wub: 

Atsakyti

labas,

uzuojautos kam baigiasi atostogos  prasidedant  karsciams :)

Biški apie kvepalus. Gavau šiandien Sospiro Opera, vakare išbandžiau, kai grįžom, vieną pšyką padariau ir omg koks kvapas, tai kvapas, kurio man atrodo ieškojau labai ilgai ir galų gale radau, bent jau šiandien taip jaučiuosi.  :wub:

oi iklimpai mergyt :) o kur dar Soprano, Muse :) Ouverture :) tik  idomu kaip  bus, nes Sospiro  linija 'pereme' Xerjoff , pakeite dizaina buteliuko, bet tikiuosi, kad  kvapas  bus tas pats.

Atsakyti

oi iklimpai mergyt :) o kur dar Soprano, Muse :) Ouverture :) tik  idomu kaip  bus, nes Sospiro  linija 'pereme' Xerjoff , pakeite dizaina buteliuko, bet tikiuosi, kad  kvapas  bus tas pats.

Mat kaip, žiūriu čia kada, kad erba pura yra ir Sospiro ir Xerjoff ir nepagaunu kampo, dabar aišku. O tai kvapai tie patys? Pamenu kažkokius dvejus uosčiau iš Sospiro, tai nelabai patiko, kol kas tik Opera sužavėjo. Xerjoff Allende ir Naxos bandžiau abu geri, pastarieji labiau patiko(jau galvoju apie įsigijimą nedidelio kiekio). Tikrai, kad įklimpau.  :D Tikiuos dar nelabai.  :unsure:​ 

Atsakyti