Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukūs namučiai :)

Valiooo, šildo ir pas mane clap.gif clap.gif clap.gif . Bet irgi truputį dar nepakako, vieną šildtuvą įsijungiau. Bet, manau, kad ryt jau ir nereiks. Įsišils gal ax.gif

Paštininkai man svarbūs žmonės, vis laukiu ir laukiu biggrin.gif . Gaila, nesutinku, o būč pasveikinusi.
O apie medikų dieną negirdėjau.

Prisiviriau varškėčių, skanumėlis, seniai jau bedariau.

Gal turite idėjų rytojui, kad nelabai gaištant, o skaniai biggrin.gif . Kažkaip jaučiuosi išsisėmus tuo klausimu ax.gif

Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2019 10 09, 20:12)
Valiooo, šildo ir pas mane  clap.gif  clap.gif clap.gif . Bet irgi truputį dar nepakako, vieną šildtuvą įsijungiau. Bet, manau, kad ryt jau ir nereiks. Įsišils gal ax.gif

Paštininkai man svarbūs žmonės, vis laukiu ir laukiu biggrin.gif . Gaila, nesutinku, o būč pasveikinusi.
O apie medikų dieną negirdėjau.

Prisiviriau varškėčių, skanumėlis, seniai jau bedariau.

Gal turite idėjų rytojui, kad nelabai gaištant, o skaniai biggrin.gif . Kažkaip jaučiuosi išsisėmus tuo klausimu ax.gif

speju del atviruku? ištikima tu jiems, as net slp ten pamišau, o gaila, reiks bandyti bent prisijungti kažkaip smile.gif

Sveikos kas čia užsukat, miršta jau ta sm, turbut tik laiko klausimas kaip ir skype bus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
nemiršta nemiršta...
jau kad pačios te sulindot tai tipo ir miršta.
Mes su Pempe čia pasikalbėsim. Va dar Pikkolo užeis....Daratėja...ir viskas puikiai.


Atsakyti
Nemiršta, man užtenka biggrin.gif .
Va, kada tik žvilgteliu, po visų repeticijų kitam rajone ax.gif .

Rytoj du renginiai, tai irgi grįšiu vėlai.

Nors aip kda, kartais ir daugiau pokalbių norisi.

O man įdomu pasidarė - ko ten pykotės biggrin.gif ? Stengiausi suignoruoti , bet smalsu rolleyes.gif


Papildyta:
QUOTE(Lyžuka @ 2019 10 10, 14:03)
speju del atviruku? ištikima tu jiems, as net slp ten pamišau, o gaila, reiks bandyti bent prisijungti kažkaip smile.gif

Sveikos kas čia užsukat, miršta jau ta sm, turbut tik laiko klausimas kaip ir skype bus  biggrin.gif

Dėl atvirukų, taip smile.gif . Dabar tokių fainų gavau, tai širdis džiaugiasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2019 10 10, 22:37)
Nemiršta, man užtenka biggrin.gif .
Va, kada tik žvilgteliu, po visų repeticijų  kitam  rajone ax.gif .

Rytoj du renginiai, tai irgi grįšiu vėlai.

Nors aip kda, kartais ir daugiau pokalbių norisi.

O man įdomu pasidarė - ko ten pykotės biggrin.gif ? Stengiausi suignoruoti , bet smalsu rolleyes.gif
Papildyta:

Dėl atvirukų, taip smile.gif . Dabar tokių fainų gavau, tai širdis džiaugiasi ax.gif

nežinau kas ten pykosi, aš ne biggrin.gif

o šiaip reikia užeiti ir busi "v kurse diel"

aš labiau dabar į atviruku kolekcionavimą linkstu smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,
dėl pykčių- žodis ne žvirblis smile.gif ir kartais žeidžia tongue.gif
man atrodo niekas nesipyko. Tik atostogas pasiėmė. O atostogos nuo tokio intensyvaus bendravimo yra gėris.... biggrin.gif

kaip lauke gražu..
ta proga net aš ryškiai apsirengiau smile.gif kaip pavasarį jaučiuos dabar smile.gif
Atsakyti
Kam rytas, o kam jau ir vakaras biggrin.gif . Intensyvi diena buvo, du renginiai, galėjau sėkmingai bijoti biggrin.gif . Bet kartu džiaugsmas, dainavome žemaitiškas dainas wub.gif
Atsakyti
Skaitau baisia knygą. Po truputį, nes tokia... Br... Gerai surašyta, fui...
Atsakyti

Skaitau baisia knygą. Po truputį, nes tokia... Br... Gerai surašyta, fui...

Suintrigavau ir pabėgau,ane? :laugh:

Oi koks gražus šnd oras :wub:

Miegas ima belekaip.

Ryt į darbą.

Reiks su vištom eit miegot :)

Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2019 10 12, 20:19)
Skaitau baisia knygą. Po truputį, nes tokia... Br... Gerai surašyta, fui...

kaip vadinasi knyga? biggrin.gif

Sveikos, aš Canelloni makaronus darau su faršo ir grybų įdaru, to bešamelio padažo nelabai moku, bet gal kitas koks sueis, tarkim grietinėlės ir sūrio ax.gif
Atsakyti
Labukas.
Graži diena, o aš neromantiškai su skalbiniais kariauju biggrin.gif . Bet nors džiūsta biggrin.gif

Knyga bjauri, bet įdomi Černiauskaitės "Šulinys"

Jau nežinau visai, ką gaminti, ir sriuba buvo, ir kotletai buvo, ir kugelis buvo, ir varškėčiai, blynai, žuvis, karbonadai...
Kodėl negalima tepalų įsipilti ir viskas ax.gif


Atsakyti
Sveikos,
Pempe apie ką knyga? kuo bjauri? Tu šiaip darbe turi laiko paskaityt kiek? smile.gif
Šiandien vėsiau nei vakar.

Jo, pagooglinau. Turėtų būti tikrai bjauri smile.gif

Li tu gi irgi skaitytoja kiek pamenu. Skaitai ką? dar važinėji į biblioteką?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 15 spalio 2019 - 12:51