Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukūs namučiai :)

Sveikos paneles smile.gif

Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2019 10 15, 13:47)
Sveikos,
Pempe apie ką knyga? kuo bjauri? Tu šiaip darbe turi laiko paskaityt kiek? smile.gif
Šiandien vėsiau nei vakar.

Jo, pagooglinau. Turėtų būti tikrai bjauri smile.gif

Li tu gi irgi skaitytoja kiek pamenu. Skaitai ką? dar važinėji į biblioteką?

Tai va, bjauri, tikrai unsure.gif
Ne, darbe neskaitau, ir taip nespėju. Tik, jei renginiui reikia, ar parodai informacjos ar medžiagos, tai ieškau ir skaitau darbe. Nors, pvz., poezijos beieškodama, paskaitinėju, tikrai smile.gif , poezija mane įtraukia, o ir neatrodo, kad ilgai trunki, ką čia, puslapiukas, kitas biggrin.gif
Bet romanų tikrai ne.



QUOTE(Lyžuka @ 2019 10 15, 14:07)
Sveikos paneles smile.gif

Sveika sveika biggrin.gif . Ar tik į paneles kreipiesi, ar ponios irgi gali atsišaukti biggrin.gif ?
Atsakyti
Labas rytas,
nu man atrodo ką tie bibliotekininkai ir dirba-knygas į lentynas dėlioja ir skaito belaukdami skaitytojų....o skaitytojų tai šiais laikais tai oi sumažėję....tai skaito jau visas, be atsirinkimo...smile.gif
Sveikinu namų Boses su mūsų diena smile.gif
ir save su dukros gimtadieniu.
Tai tiekžinių.
Katė nuo 5 ryt intensyviai žadino. Lipo, kniaukė, sėdėjo ant viršaus, kojas medžiojo... blin gi badas- sausiukų lėkštė tai tuščia...
Atsakyti
Ir jau naujas rytas 4u.gif

Vrine, mergina studijose, ar ne? Nebuvo liūdna per gimtadienį?
Maniškis dar vienas irgi ketina išvažiuoti, tai jau dabar šiek tiek liūdna ax.gif

Sunki man savaitė, renginiai, repeticijos, visus vakarus po darbo užimta. Na, bet reikia biggrin.gif . Pasiguodžiau biggrin.gif
Papildyta:
Ir jau naujas rytas 4u.gif

Vrine, mergina studijose, ar ne? Nebuvo liūdna per gimtadienį?
Maniškis dar vienas irgi ketina išvažiuoti, tai jau dabar šiek tiek liūdna ax.gif

Sunki man savaitė, renginiai, repeticijos, visus vakarus po darbo užimta. Na, bet reikia biggrin.gif . Pasiguodžiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2019 10 15, 14:47)
Sveikos,

Li tu gi irgi skaitytoja kiek pamenu. Skaitai ką? dar važinėji į biblioteką?

Sveikos, skaitau. Dabar S. Brown "Nešvarus žaidimas". Ir į biblioteką važinėju. Nuo gilios senovės aš ten, tai nesinori keist
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Li: 17 spalio 2019 - 18:09
Na užsuksiu ir čia pasilabinti, matau ir Ate iš paskos eina ir skaito o nerašo nieko biggrin.gif
Atsakyti
laba, rašau, dabar. biggrin.gif
Oras puikus, nuotaika-atsikėlus, bet neatsibudus. ax.gif
Pasistatėm nukalkinimo filtrus. meistriukas pasakė, kad kartais naktį prasilpovinės. Tai šiąnakt antrą pašokom, nesuprasdami kas vyksta. Atrodė, kad visis name esantys vamzdžiai prakiuro ir šniokščia. Vyras atsikėlė pasižiūrėt. tada supratom. biggrin.gif rolleyes.gif Rado, kad blogai pajungta šlangutė, bėga ant grindų. Kol sutvarkė....dar atsidarė patį filtrą....tas spjovė į akis. Kol išploviau. unsure.gif Nurimo viskas apie ketvirtą. Tik pradėjau snaust, baldžius, prietranka, užsisakinėjam virtuvę, atsiuntė lentynėlės nuotrauką...... blink.gif ir parašė, kad ryte paskambin. Goželis. po to neužmigau. Tai nuo antros valandos ir gyva. Liuks, šiąnakt gal geriau miegosiu. wub.gif bigsmile.gif smile.gif
Atsakyti

Aš najčiai išjųngiu internetą ir garsą, tai niekas nesiuntinėja ir nerašinėja.

Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2019 10 18, 14:11)
<p>Aš najčiai išjųngiu internetą ir garsą, tai niekas nesiuntinėja ir nerašinėja.</p>

Negaliu išjunt dėl darbo. esu kėlusis ir važiavus naktį.
Atsakyti
Labas rytas, sveikos gyvos.
Na pradedam naują savaitę smile.gif
kas geresnio?
Atsakyti
QUOTE(V-Rinė @ 2019 10 21, 08:52)
Labas rytas, sveikos gyvos.
Na pradedam naują savaitę smile.gif
kas geresnio?

Labas dieną,
kas, kas- ogi viskas gerai. biggrin.gif
Saulė šviečia, spalvų daug, oras puikus, žmonės geri. Ko dar? wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 21 spalio 2019 - 10:04
Sveikos, ką iš draugų išmečiau, atgal nepriimsiu. Į chato grupę irgi nesugrįšiu. Pati išėjus, grįžt nebegaliu, nes dabar toks gražus gyvenimas. Niekas nesikabinėja dėl striukės, buto ar darbo. Aišku, kai kurių narių gaila,Pempe, kalbu apie tave, cartman ir apie tave. Daratėja, ir apie tave. Iš šių narių nė vieno blogo žodžio, nė vieno kabinėjimosi ir įžeidinėjimo. Juo lab kad aš pati bendraudama gal ir pagalvoju kaip būtų geriau, bet nei teisiu nei šaipausi gal tik patariu. Grįžau aną kartą, galvojau pasitaisėt, bet pasirodo ne..
Atsakyti