Įkraunama...
Įkraunama...

Jaukūs namučiai :)

O kada vestuvės?

Apie tai, dar nekalbėjom :)

Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2019 10 30, 09:24)


paklausiu tradiciškai, sniego gavot?

Negavom ax.gif


QUOTE(-Darateja- @ 2019 10 30, 18:07)
<p>Labas mergaites smile.gif
</p><p>Aš sekmadienį kai prisiportavau namie, tai dvi dienas po to darbe kankinausi skaudėjo visus raumenis laugh.gif
</p><p>Vaikai išėjo į karate, o aš einu mankštintis cool.gif  iki vestuvių reikia atgauti gražias kūno linijas laugh.gif  (juokauju).
</p><p>Vakarienei daržovių ( morkos, šparaginės pupelės,cukinija) svieste pakepsiu ir su česnakiniu skrebučiu bus liux maistas.
</p>

Skaniai wub.gif

Papildyta:
QUOTE(-Darateja- @ 2019 10 30, 21:01)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="pikkolo" data-cid="72532190" data-time="1572453406"><div><p>O kada vestuvės?</p></div></blockquote><p>Apie tai, dar nekalbėjom smile.gif
</p><p></p>

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2019 10 30, 23:35)
Negavom ax.gif
Skaniai wub.gif

Papildyta:

biggrin.gif

atsakymas irgi tradicinis... biggrin.gif

Sveikos mirksiukas.gif
Atsakyti

Na gi, koks stebuklingas būdas atsikratyti dirginančio kosulio? Nu kutena ištisai gerklę visą naktį ir dieną. Jau viską skauda nuo nuolatinio kosėjimo  :unsure:​ 

Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2019 10 31, 18:22)
<p>Na gi, koks stebuklingas būdas atsikratyti dirginančio kosulio? Nu kutena ištisai gerklę visą naktį ir dieną. Jau viską skauda nuo nuolatinio kosėjimo  unsure.gif​ </p>

Panašu, kad refliuksas. Jei taip, padės vaistai nuo refliukso smile.gif .Dexilant, Zulbex, Omeprazole ir pan.
Jei ne, tai nežiau, gal čiulpiami bet kokie saldainiai. Šilto vandens gurkšnojimas.
Atsakyti

Oi tikrai ne refliuksas. Nuo vaiko užsikrėčiau, vakarais kyla temperatūra ir kosulys kamuoja, sausas, dirginantis. Bet jau lyg geriau, bent jau dėl kosulio.

Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2019 11 02, 09:44)
<p>Oi tikrai ne refliuksas. Nuo vaiko užsikrėčiau, vakarais kyla temperatūra ir kosulys kamuoja, sausas, dirginantis. Bet jau lyg geriau, bent jau dėl kosulio.</p>

Miško aviečių stiebų arbata... Jei dar ne pavėlavau su patarimu mirksiukas.gif
Atsakyti

Nepadeda  :(​ 

Atsakyti
Sveikos, na kaip mini atostogas praleidot? visus kapelius aplankėt? nesušalot?

Kas geresnio?
Atsakyti
Labų dienų 4u.gif

Priminė televizija tokį gražų pasisveikinimą smile.gif

Aš aplankiau trejas kapines, kapelių daug daugiau, kaip visada - mielas tas laikas, įspūdinga tamsoje kapinėse, ir rankų šalimas, ir lietus, ir vėjas, užpučiantis ir užpučiantis degamas žvakeles, ir kalbamas amžinatilsis, viskas taip gerai sugula į dūšią...

Grįždami klausėm džiazo, o lietus lijo lijo, o medžiai tokie gražūs nuogi, gal net gražesni, nei su lapais smile.gif

Kaip norėčiau, kad babytė dar būtų gyva wub.gif
Atsakyti
Kokį pasisveikinimą??? unsure.gif

Pempe, čia tavo babytė?
4u.gif
aš neturiu simpatijų ir ilgesio savo babytei. Retokai matydavau, nebuvome artimos. Ir vis atsimenu kaip vieniems pusbroliams duodavo šokoladinius saldainius, o mums banbonkes....nevienodai ji mylėjo anūkus....tiksliau savo vaikus nevienodai, ir atitinkamai anūkus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V-Rinė: 04 lapkričio 2019 - 16:28
QUOTE(V-Rinė @ 2019 11 04, 17:26)
Kokį pasisveikinimą??? unsure.gif

Pempe, čia tavo babytė?
4u.gif
aš neturiu simpatijų ir ilgesio savo babytei. Retokai matydavau, nebuvome artimos. Ir vis atsimenu kaip vieniems pusbroliams duodavo šokoladinius saldainius, o mums banbonkes....nevienodai ji mylėjo anūkus....tiksliau savo vaikus nevienodai, ir atitinkamai anūkus...

Kaip kokį biggrin.gif ? Labų dienų biggrin.gif . Ne Laba diena, o Labų dienų. Juk gražu mirksiukas.gif . Ir gauni iškart daugiau, nei vieną biggrin.gif

O mano babytė jau seniai kapuose, bet tokia visokia pati geriausia buvo, būtų ką su ja pašnekėt, pasidžiaugti ax.gif
O ko tu klausi, truputį nesupratau rolleyes.gif ? Ar ta boba, kur ledus ryja(t.y.aš biggrin.gif ) yra babytė biggrin.gif ? Ne, ne biggrin.gif
Atsakyti